Home Horoskopai Taro prognozė 2022 m. rugpjūčio 17 d.: kurie zodiako ženklai pasiners į praeitį

Taro prognozė 2022 m. rugpjūčio 17 d.: kurie zodiako ženklai pasiners į praeitį

by admin

Nuo seniausių laikų Taro kortos padeda žmonėms gauti atsakymus į įvairius klausimus ir sužinoti likimą. Šis būrimo būdas nepraranda populiarumo šiuolaikiniame pasaulyje. Remiantis 2022 metų rugpjūčio 17 dienos Taro prognozėmis, visų Zodiako ženklų diena bus užimta ir darbinga.

Ugnies elementas: Taro kortos prognozė zodiako ženklams rugpjūčio 17 d

Avinas

Imperatoriaus korta, kuri nukrito Avinui, reiškia kontrolės ir harmonijos troškimą. Būtent tai taps pagrindiniu ženklo atstovų tikslu rugpjūčio 17 d. Taro kortos sako, kad Avinas yra per daug užsispyręs, tačiau ši savybė neturės teigiamos įtakos santykiams su sielos draugu.

Liūtas

Taro kortos bylojo, kad pirmadienį Liūtams laukia sunkus kelias. Jis bus trumpas ar ilgas – nesvarbu, nes ženklas tik mokosi prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Šiuo metu Liūtai yra lengvi ir linksmi – to jie pastaruoju metu ir siekia.

Šaulys

Šaulio viduje – ramybė ir tyla, kuri jiems itin maloni. Be to, ženklo atstovai pasiruošę suteikti pagalbą kitiems. Rugpjūčio 17-oji Šaulys mylės visus, todėl pasaulis atsilygins.

Žemės stichija: Taro kortų išdėstymas zodiako ženklams rugpjūčio 17 d.

Jautis

Jaučio jausmai gali būti skirstomi, tačiau jie visada gali gauti tą patį, ką davė. Galbūt likimas turi didesnių planų ženklui, bet kurie iš jų – vis dar paslaptis. Taro kortos rekomenduoja šią dieną užsiimti labdara. Energija, kurią turės Jautis, gali padėti daugeliui.

Mergelė

Mago korta sako, kad Mergelės rugpjūčio 17-ąją turės geresnius intelektinius gebėjimus. Jie susidurs su laikinais sunkumais, tačiau tik savo sumanumo ir sumanumo dėka galės juos apeiti kuo švelniau.

Ožiaragis

Taro kortos sako, kad Ožiaragis pirmadienį pasiners į praeitį. Ženklo atstovas tiesiog siekia pasislėpti nuo dabarties, nes jam tai niekaip netinka. Tačiau toks elgesys nepadeda išspręsti problemos.

Oro stichija: ką Taro kortos pasakys zodiako ženklų atstovams rugpjūčio 17 d

Dvyniai

Rugpjūčio 17 dieną Dvyniai gali pajusti įkvėpimo antplūdį. Teigiamų emocijų dėka ženklo atstovai apsispręs dėl daugybės teigiamų pokyčių. Būtina pasinaudoti šia akimirka ir ja mėgautis.

Svarstyklės

Šią dieną Svarstyklėms gali labai nesisekti darbo vietoje. Ženklo atstovo idėjos bus ne pačiu geriausiu būdu atmestos, o kolegos taip pat pasmerktos. Dienos pabaiga gali būti traumuojanti, todėl Svarstyklės turi būti pasiruošusios viskam.

Vandenis

Taro kortos sako, kad Vandeniui reikia šiek tiek nusiraminti ir sustoti. Viršininkai nebus patenkinti, jei ženklas jam duos milijoną idėjų čia ir dabar. Vandeniai neturėtų bijoti kliūčių, tačiau neturėtų būti ir įžūlūs.

Vandens stichija: kaip prabėgs diena zodiako ženklams rugpjūčio 17 d

Vėžys

Vėžiai gali jaustis nepatenkinti rugpjūčio 17 d. Faktas yra tas, kad likimas pastaruoju metu jiems padovanojo tiek daug džiaugsmingų įvykių, kad dabar ženklo atstovai negali niekuo nei nustebinti, nei nudžiuginti. Taro kortos rekomenduoja išmokti įžvelgti grožį mažuose dalykuose.

Skorpionas

Rugpjūčio 17-ąją Skorpione pabudęs tikras žvėris darbe lies antakio prakaitą. Jei ženklas pastebės, kad vienas iš kolegų įsilaužia, galite su juo apie tai pasikalbėti – tai nepadarys jokios žalos. Namuose Skorpionai ras kuo numalšinti savo žvėrišką troškulį.

Žuvys

Taro korta sako, kad rugpjūčio 17 dieną Žuvys turės galimybę parodyti pasauliui visas savo jėgas. Jei ženklas kai kurių idėjų turėjo jau seniai, tai pirmadienis puikus metas pradėti jas įgyvendinti. Žuvys turi atsiminti: galite sustabdyti karą, kurį pradėjote patys, bet jei kas nors meta jums iššūkį, turėtumėte eiti iki galo.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: