Home Horoskopai Kokios yra skirtingų zodiako ženklų vyrų apgaudinėjimo priežastys, kas apgaudinėja dažniausiai

Kokios yra skirtingų zodiako ženklų vyrų apgaudinėjimo priežastys, kas apgaudinėja dažniausiai

by admin

Žmogaus charakteris ir įpročiai daugiausia formuojasi veikiant įvairioms išorinėms sąlygoms ir aplinkybėms. Ir vis dėlto, jei žvaigždės po tuo pačiu zodiako ženklu gimusius žmones apdovanoja tam tikrais trūkumais, tai jie turi daug didesnę galimybę pasireikšti, nepaisant išorinių aplinkybių. Šie trūkumai apima polinkį į vyrų neištikimybę. Šis įvertinimas aiškiai parodo, kuris iš vyrų labiau linkęs „eiti į kairę“.

Šaulys – 1 vieta

Šauliai yra žinomi nuotykių ieškotojai ir moterų ieškotojai. Jei jiems patinka moteris, jie sieks jos neįtikėtinai atkakliai, išnaudodami visą savo žavesio ir charizmos potencialą, demonstruodami rūpestingumą, dėmesingumą ir jausmų nuoširdumą. Bėda ta, kad pasiekę tai, ko nori, jie greitai atšąla ir galiausiai susiranda naują garbinimo objektą.

Avinas – 2 vieta

Avinas daugeliu atžvilgių yra panašus į Šaulį – jiems būdingas toks pat nuotykių troškimas ir perpildyta energija. Jos nuolatos ieško idealaus partnerio, o net ir jį radusios nepaliauja kreipusios dėmesio į kitas moteris. Juk tobulumui ribų nėra.

Vėžys – 3 vieta

Vėžiai yra labai jautrūs ir emocingi, jie nuolat ieško gyvenimo harmonijos. Jiems svarbu, kad šalia visada būtų artimas žmogus, galintis palaikyti, apgailestauti, suprasti, ant kurio gali perkelti kai kurias savo problemas. Kai tik Vėžys įtaria, kad mylimasis pavargo nuo tokios partnerystės, jis jau psichologiškai pasiruošęs išdavystei.

Dvyniai – 4 vieta

Bendraujantys, bendraujantys ir laisvę mylintys Dvyniai nepriima jokių ribojančių gyvenimo rėmų. Tai dažnai apima ir santykius. Jie gali apgauti savo partnerius ne dėl kitos priežasties, kaip tik norėdami įrodyti sau, kad yra nepriklausomi ir laisvi.

Liūtas – 5 vieta

Liūtai yra įpratę būti visų dėmesio centre ir yra tikri, kad pasaulis sukasi aplink juos. Jiems reikia nuolatinio kitų žavėjimosi ir dažnai apgaudinėja savo partnerius vien tam, kad gautų papildomą susižavėjimo dozę.

Žuvys – 6 vieta

Romantiškos, svajingos ir įsimylėjusios Žuvys gyvena iliuziniame fantazijų pasaulyje, dažnai patys sugalvoja įvairias pasakas. Žinoma, graži, švelni ir maloni fėja yra dalis šių fantazijų, kurias, susiklosčius palankioms aplinkybėms, Žuvys stengiasi įgyvendinti.

Mergelė – 7 vieta

Mergelės apgaudinėja savo partnerius taip, kad joms nekiltų jokių įtarimų. Jie kruopščiai apgalvoja veiksmų planą ir sumaniai slepia savo „nusikaltimų“ pėdsakus. Panašu, kad visa Mergelės išdavystės esmė – išbandyti save gudrumui, įžvalgumui ir išradingumui.

Svarstyklės – 8 vieta

Prieš apgaudinėjant partnerį, Svarstyklės ilgai galvoja, ar verta tai daryti. Jie pasveria visus „už“ ir „prieš“, skaičiuoja pasekmes, svarsto variantus, o jei nusprendžia sukčiauti, tai beveik neabejotinai reiškia, kad jų šeimos gyvenimas kažkur įtrūko.

Vandenis – 9 vieta

Vandenis laikomas labiausiai laisvę mylinčiu ženklu. Jis neapgaudinėja savo partnerių. Santuokoje jis gali nugyventi ilgą ir laimingą gyvenimą, bet jei nuspręs sukčiauti, ateis ir tiesiai šviesiai pasakys, kad tai jo pasirinkimas ir tau laikas skirtis.

Jautis – 10 vieta

Jautis retai apgaudinėja savo moteris, bijo jas įžeisti. Bet jei jie tai daro, tai dėl didelės meilės. Tuo pačiu metu jie stengiasi apie tai nepranešti savo sutuoktiniui. Jie yra iš tų, kurie gali gyventi metus dviejose šeimose. Apgaulė dažniausiai atskleidžiama meilužės iniciatyva, kuri nebenori taikstytis su „atsarginės žmonos“ vaidmeniu. Tačiau net ir tada Jaučiai ilgai galvoja ir savo iniciatyva retai nusprendžia palikti šeimą.

Skorpionas – 11 vieta

Skorpionai laikomi vienu seksualiausių Zodiako ženklų, tačiau tuo pačiu dažniausiai būna ištikimi savo išrinktiesiems ir yra nuostabūs šeimos vyrai. Tik šeimos santykių šaltumas ar kerštas už išdavystę gali pastūmėti juos į išdavystę.

Ožiaragis – 12 vieta

Ožiaragiai – žmonės „ne iš šio pasaulio“, dažniausiai yra pasinėrę į savo darbą ir nemato prasmės sukčiauti. Jų nuomone, partnerį reikia pasirinkti vieną kartą, o jei jis jau yra, tai ieškoti kažko iš šono yra visiškai nelogiška.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: