Home Horoskopai Kas išbalansuoja ir pykdo kiekvieną zodiako ženklą

Kas išbalansuoja ir pykdo kiekvieną zodiako ženklą

by admin

Kažkas gali supykdyti ir išbalansuoti visus žmones. Tačiau pažvelgus į tai astrologijos požiūriu, galima pastebėti kai kurias tendencijas. Kiekvienas zodiako rato atstovas gali būti įžeistas dėl įvairių priežasčių.

Kas piktina Avino, Jaučio, Dvynių ir Vėžio ženklų atstovus

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Labiausiai Avinas nekenčia, kai kas nors žvilgteli į jų gyvenimą ir duoda patarimų. Jiems tokį elgesį sunku atleisti. Todėl ir stengiasi vengti tokių žmonių, o jei to padaryti nepavyksta, tuomet stengiasi kuo mažiau su jais bendrauti.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis nemėgsta žmonių, kurie pažeidžia jų asmeninę erdvę. Jie yra atrankūs aplinkui ir jiems svarbu, kad tam tikru momentu šalia būtų artimas žmogus. Labiausiai juos erzina, kai tenka ko nors laukti.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai labiausiai pyksta, kai viskas klostosi ne pagal planą. Jie negali būti vieni ir sunkiai dirba. Dėl to, kad nemėgsta anksti keltis, ryte elgiasi labai grubiai, todėl jų liesti nederėtų. Jei Dvyniai ilgą laiką sėdi namuose, jie pradeda kristi į depresinę būseną.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiui nepatinka situacijos, kai neranda bendros kalbos su mylimuoju. Jam tereikia šiek tiek sumažinti savo lūkesčius, o tai padaryti nėra lengva. Taip pat Vėžiai netoleruos aplinkinių žmonių abejingumo.

Kas piktina Liūto, Mergelės, Svarstyklių ir Skorpiono ženklų atstovus

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams labiausiai nepatinka, kai kas nors bando juos pamokyti gyvenimo ir duoda patarimų. Jie netoleruoja kritikos, net jei ji yra pagrįsta. Jie iš karto tampa nervingi. Jokiu būdu negalima provokuoti šių ženklo atstovų, kitaip su jais nebebus įmanoma bendrauti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms labiausiai nepatinka artimųjų neteisybė. Juos erzina, kai šalia esantys žmonės elgiasi agresyviai ir niekšiškai, taip pat kai žlunga planai. Tai gali juos išbalansuoti ir tada niekam nepavydėsite.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės pyksta, kai negali išspręsti užduoties ar užbaigti to, ką pradėjo, taip pat kai patiria didelį spaudimą ir bando manipuliuoti. Jie moka „pamatyti“ žmones, todėl labai lengvai gali atpažinti nuodingą žmogų. Be to, jie netoleruos melo.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai pyksta, kai negali daryti mėgstamo dalyko. Jie negali pakęsti melagių ir apgavikų. Štai kodėl, norint ir toliau bendrauti su jais ateityje, geriau iš karto pasakyti visą tiesą.

Kas piktina Šaulio, Ožiaragio, Vandenio ir Žuvų ženklų atstovus

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Labiau už viską Šauliams nepatinka sėdėti namuose nieko neveikdami. Jie pradeda liūdėti ir netgi gali susirgti depresija, kai supranta, kad nieko įdomaus jų gyvenime nevyksta. Juos pradeda erzinti, kai vienas iš nemalonių žmonių bando primesti jų bendravimą arba kalba su jais tvarkingu tonu.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Šio ženklo žmonėms nepatinka, kai kas nors bando kištis į jų reikalus – tai atima pasitikėjimą savimi ir savo veiksmais. Jie negali pakęsti įkyrių, kvailų ir infantilių veidų. Labiausiai juos erzina žmonės, kurie nemoka saugoti paslapčių. Jie visiškai niekina tokias asmenybes ir stengiasi jų vengti.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai netenka kantrybės, kai jų idėjos nepasiteisina. Nepaisant to, kad taip nutinka visiems, būtent šie ženklo atstovai į tokias akimirkas reaguoja itin aštriai. Labiausiai jie pyksta, kai negali užmegzti santykių su priešinga lytimi arba nepavyksta išmokti naujo.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys netoleruos artimųjų grubumo. Neretai jie patys gali būti nemandagūs, bet tuo pačiu sugeba suvokti savo klaidas ir bandyti jas ištaisyti. Žmonės, kurie nemoka prašyti atleidimo už tai, ką padarė, juos erzina. Jie nemėgsta bendrauti su pernelyg arogantiškomis asmenybėmis ir tais, kurie laiko save teisiais visame kame.

JUMS TAIP PAT PATIKS