Home Horoskopai Zodiako ženklai, kuriuos visada saugo angelas sargas

Zodiako ženklai, kuriuos visada saugo angelas sargas

by admin

Daugelyje pasaulio religijų vienokia ar kitokia forma yra angelų sargų. Šios būtybės laikomos šventomis, nepaprastai svarbiomis žmonėms, galingomis ir taikiomis. Astrologai mano, kad tik kai kuriuos zodiako ženklus visada saugo angelai sargai.

Kokius zodiako ženklus ypač saugo angelai

Ar jūsų aplinkoje yra laimingų žmonių, kuriems pasiseka net pačiose beviltiškiausiose situacijose? Jei yra, greičiausiai jie priklauso 3 zodiako ženklams, kurie visą gyvenimą gyvena angelų globojami.

TOP 3 laimingieji

Šaulys

Vienas optimistiškiausių zodiako ženklų, nes labai sunkūs dalykai jam būna lengvi. Net būdamas šiek tiek infantilus, jis lengvai eina per gyvenimą, apsuptas artimųjų rūpesčio ir aplinkinių paramos.

Aplinkiniai tiki, kad būtent jo teigiamas požiūris į gyvenimą pritraukia tiek daug malonių žmonių ir įvykių, tačiau iš tikrųjų šis angelas laiko jį po savo sparnu, kaip mažą vaiką, neleisdamas suklupti.

Pats Šaulys, jausdamas, kad gauna energijos ir pagalbos iš aukštesnių jėgų, džiaugiasi, dalijasi šiluma su kitais ir nuolat dėkoja savo angelui už pagalbą.

Dvyniai

Vienas maloniausių ir lengviausiai bendraujančių žmonių. Iš šalies atrodo, kad jie neturi bėdų, o jei kas nors atsitiks, aplink juos yra daug draugų, kurie gelbės sunkioje situacijoje.

Tiesą sakant, nuo pat gimimo Dvynius globoja aukštesnės jėgos, kurios nepastebimai įvairiais būdais jiems teikia paramą: arba padės tinkamu laiku atsidurti reikiamoje vietoje, arba „netyčia“ pristatys naudingo. žmonių, arba jie išmes svarbią informaciją.

Dvyniai visa tai sumaniai naudoja ir dažnai už tai dėkoja savo intuicijai. Aplinkiniai pavydi jiems neįtikėtinos sėkmės, ir tik nedaugelis suvokia, kad be angelų pagalbos nebūtų galėję išsiversti.

Mergelė

Visiški perfekcionistai ir darboholikai. Turėdama racionalų mąstymą, Mergelė į viską žiūri itin praktiškai ir, kaip ji pati tiki, tai išgelbėja ją nuo problemų. Ji taip pat turi diplomatinę dovaną ir subtilią intuiciją, kuri padeda rasti bendrą kalbą beveik su bet kuriuo žmogumi.

Iš šalies atrodo, kad Mergelei kažkokio stebuklo dėka pavyksta išvengti rimtų rūpesčių arba paskutinę akimirką priimti teisingą sprendimą.

Ji pati gali tai laikyti laimingu sutapimu ar sėkme, bet kadangi taip nutinka nuolat, tai, žinoma, yra angelo, lydinčio Mergelę nuo gimimo, parama.

Kiek angelų sargų turi žmogus

Manoma, kad kai kurie žmonės, kurie per savo gyvenimą atlieka ypatingą misiją, turi kelis globėjus. Dažnai jų skaičius neviršija trijų, tačiau būna, kad žmogų vienu metu saugo devyni angelai.

Kiekvienas žmogus gali turėti daug globėjų, nepaisant jo statuso ir padėties visuomenėje. Jis gali būti vargšas, benamis, suluošintas, nesvarbu. Svarbiausia, kad jis kažkam turi gabumų, dvasinio tyrumo ir tikėjimo.

Tie, kurie turi tik vieną globėją, senovėje buvo laikomi nelaimingais. Jie bandė pasirinkti vardą, kuris vienu metu neštų kelis šventuosius.

Taigi galite pritraukti globėjus ir padidinti jų skaičių, teigiamai ištaisydami savo likimą. Šiuolaikiniai ekstrasensai taip pat dažnai pataria pakeisti žmogaus vardą, jei jį nuolat persekioja nesėkmės gyvenime.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: