Home Horoskopai Dvynių laukia malonios staigmenos, o Ožiaragių laukia naujas projektas: kuriems zodiako ženklams pasiseks su pinigais 2022-ųjų spalį

Dvynių laukia malonios staigmenos, o Ožiaragių laukia naujas projektas: kuriems zodiako ženklams pasiseks su pinigais 2022-ųjų spalį

by admin

2022-ųjų spalis bus kupinas svarbių astrologinių įvykių, kurių pagrindinis – užtemimų koridorius. Daugeliui zodiako ženklų jis suteikia galimybę pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, o kai kuriems ypač pasiseka su pinigais.

Avinas

Po sėkmingai užbaigtų bylų laikotarpio likimas padovanos Avinui neįprastą dovaną. Jie galės savo mėgstamą hobį paversti profesija ir pradėti uždirbti iš to, ką anksčiau laikė savo hobiu. Jūs netgi galite atidaryti savo verslą šia kryptimi ir organizuoti mokymo kursus kitiems. Tai atneš stabilias pajamas, o iki rudens pabaigos galėsite išleisti nemažą pinigų sumą sau.

Jautis

Jautis spalis nebus pats palankiausias laikotarpis užsidirbti pinigų. Dar rugsėjį prasidėjusi depresija ir polinkis tinginiauti duos vaisių ir neigiamai paveiks verslą. Jūs neturėtumėte rizikuoti sudarydami sutartis, sandorius ir finansinius sandorius. Geriau palaukti šį laikotarpį, skirdami laiko geram poilsiui.

Dvyniai

Po laikinų prastovų darbe situacija Dvyniams klostysis sėkmingai. Staiga gali sekti įdomus darbo pasiūlymas ar pelningas naujas projektas, netikėtai gali būti grąžinta skola, kurios ilgai nesitikėjote grąžinti, loterijoje galite laimėti didelę pinigų sumą. Trumpai tariant, spalis jums bus malonių staigmenų mėnuo.

Vėžys

Vėžių spalį laukia renginiai, kurie pareikalaus didelių finansinių investicijų. Tačiau šios investicijos taps malonios ir nesukels nusivylimo, nes jos bus skirtos mėgstamam verslui ar artimųjų reikalams. Be to, Visata neskubės subalansuoti situacijos, o iki mėnesio pabaigos jūsų laukia nauji finansiniai srautai.

Liūtas

Spalis Liūtams atneš moralinį pasitenkinimą dėl galimybės niekuo nesilepinti, įsigyti malonių pirkinių ir leistis į tolimą kelionę. Tai bus įmanoma dėl gerų pajamų šaltinių, kuriuos Leo atrado sau. Keliaudami būkite atsargūs su pinigais, neatmetama galimybė juos prarasti.

Mergelė

Spalio mėnesį Mergelė gali tikėtis dosnios likimo dovanos didelės pinigų sumos pavidalu. Galbūt tai bus netikėtas palikimas, laimėjimas loterijoje ar staigmena iš dosnaus rėmėjo. Geriausias sprendimas būtų ne iš karto išleisti šiuos pinigus, o investuoti į kokį nors perspektyvų verslą.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovams spalį gali kilti finansinių problemų ir pajamų. Stenkitės priimti tai ramiai, juolab kad tai laikinas reiškinys, su kuriuo nesunkiai susidorosite. Praleiskite suplanuotus didelius pirkinius. Nebandykite skolintis pinigų joms įgyvendinti – jie vis tiek jums bus nesėkmingi.

Skorpionas

Taupymo laikotarpis, kuris praėjusį mėnesį galėjo prasidėti nuo Skorpiono, pamažu eina į pabaigą, tačiau pirmųjų gautų pinigų švaistyti nereikėtų. Tai palankus metas investuoti į nekilnojamąjį turtą, nuosavą verslą ar akcijų pirkimą. Tačiau nepamirškite apie tai pasitarti su kitais šeimos nariais.

Šaulys

Šauliams teks susitvarkyti reikalus, kad nuspręstų, kuri iš darbo ar verslo sričių perspektyvesnė, o kurią geriau laikinai sustabdyti, kad neinvestuotų į ją pinigų veltui. Kad nesuklystumėte pasirinkdami, teisingas sprendimas būtų įtraukti į tai specialistus. Taip pat galite susidurti su netikėtomis išlaidomis dėl problemų artimų giminaičių šeimoje.

Ožiaragis

Naujos pažintys spalį Ožiaragiui bus itin naudingos. Galbūt jus su šiais žmonėmis vienija pomėgis ar koks nors pomėgis, kuris gali išsivystyti į rimtą bendrą verslą. Nebijokite investuoti į naują projektą, jis bus vienas sėkmingiausių jūsų gyvenime.

Vandenis

Vandeniams spalį teks priprasti prie naujos darbo vietos, kuri taps jūsų gyvenimo darbu ir pagrindiniu pajamų šaltiniu. Mėnesio pabaigoje galite tikėtis sulaukti didelių sumų, kurios privers pamiršti finansines problemas. Prieš pradėdami planuoti kitų metų darbus, leiskite sau šiek tiek pailsėti.

Žuvys

Žuvys spalį gali atsipalaiduoti ir tiesiog eiti su srove. Pinigai patys pateks į jūsų rankas, norint tinkamai jais disponuoti, reikės tik blaiviai paskaičiuoti. Sudarydami sandorius ir pasirašydami svarbias sutartis, atidžiai išstudijuokite dokumentus. Dėl nedidelės klaidos gali kilti rimtų problemų – tada nemažą dalį pinigų teks išleisti jų atsiskaitymui.

1

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: