Home Horoskopai Finansinė skirtingų zodiako ženklų gyvenimo pusė ateinančias tris savaites

Finansinė skirtingų zodiako ženklų gyvenimo pusė ateinančias tris savaites

by admin

Remiantis Rytų astrologija, 2022 metų rugsėjo 17 dieną Saulė persikėlė į Mergelės žvaigždyną. Šis astrologinis įvykis turi didelę įtaką žmonių energijai ir finansinei gyvenimo pusei. Atrodo, kad visi procesai sulėtėja, todėl norint užsidirbti žmonės turi dėti kur kas daugiau pastangų. Kas laukia skirtingų zodiako ženklų atstovų artimiausias tris savaites, pasakoja astrologė Anna Kulish.

Avinas

Avinas turėtų atkreipti dėmesį į nebaigtus reikalus. Viskas, ko negalėjote pabaigti anksčiau, atidėti vėlesniam laikui, prie ko ilgai negrįžote, bus įgyvendinta sėkmingiau nei bet kokie nauji projektai. Tai suteiks jums galimybę užsidirbti gerų pinigų dabartiniu laikotarpiu.

Jautis

Jautis gali tikėtis pajamų, kurias gaus iš kūrybinio proceso. Tai palengvins ir bendravimas profesinėje srityje, nutrūkusių ryšių atkūrimas, naujos pažintys. Tačiau šiuo laikotarpiu teks desperatiškai kovoti su tinginimu ir pasyvumu.

Dvyniai

Dvyniams pirmiausia iškyla šeimos ir buitinių problemų tema, kuri asocijuosis su kelionėmis, susitikimais, parama artimiesiems. Šie įprasti dalykai nesuteiks jums galimybės realizuoti save profesinėje srityje ir užsidirbti, todėl teks įjungti taupymo režimą.

Vėžys

Tris savaites Vėžiai suksis kaip voverės ratuke, vienas po kito kris skirtingi įvykiai. Teks spręsti sudėtingas problemas, kurioms neužteks laiko. Uždarbis bus dažnas, bet nedidelis, tačiau įgysite neįkainojamos patirties, kuri duos vaisių ateityje.

Liūtas

Lvove palankus laikotarpis naujų kūrybinių projektų pradžiai ir seniai planuotų planų įgyvendinimui. Bet kokios finansinės operacijos, pirkimo-pardavimo sandoriai, sutarčių sudarymas bus sėkmingas. Visa tai ilgainiui gali atnešti daug pajamų, tačiau ir šiomis savaitėmis nekankinsite pinigų stygiaus.

Mergelė

Mergelės turi pasirūpinti savo moraline ir fizine būkle. Šiuo laikotarpiu neatmetama psichologinė perkrova, užgaidos ir nuotaikų kaita. Bus gerai pasisemti to, kas susiję su kūryba, mokymusi, naujų technologijų įsisavinimu. Pajamos bus nedidelės, bet stabilios.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovų laukia neįprasti ir nenumatyti atvejai, galintys tapti nauju pajamų šaltiniu. Tačiau tam turėsite įsigilinti į naują temą ir, galbūt, rizikuoti keisdami savo profesinės veiklos apimtį. Nepraraskite optimizmo ir pasitikėjimo savimi, net jei ne viskas klostysis sklandžiai.

Skorpionas

Skorpionas artimiausiu metu neturėtų pradėti jokių naujų projektų, jie gali pasirodyti nesėkmingi. Stenkitės susikoncentruoti į dabartines užduotis ir užbaigti visus senus dalykus. Įsitraukite į savo profesinio lygio kėlimą, tai gali atnešti gerų pajamų ateityje. Atidžiai apskaičiuokite savo biudžetą ir nepersistenkite – dabar tam ne pats tinkamiausias metas.

Šaulys

Šauliams teks susidurti su depresija ir prasta savijauta, tačiau tai neturės įtakos jų sėkmei profesinėje srityje ir galimybėms užsidirbti. Natūrali energija ir pasitikėjimas savimi padės įveikti sunkų laikotarpį. Gali atsirasti nenumatytų išlaidų, susijusių su pagalba artimiesiems.

Ožiaragis

Per ateinančias tris savaites Ožiaragiai savo planus gali keisti kelis kartus. Tai bus siejama su netikėtu pasiūlymu naujam darbui ir naujais pajamų šaltiniais. Būsite sunkioje padėtyje, bet vis tiek turėsite pasirinkti ateities perspektyvas ir karjeros statusą.

Vandenis

Vandeniams artimiausiomis savaitėmis teks keisti darbą į perspektyvesnį ir gerai apmokamą. Tačiau iš pradžių teks patirti didelį psichologinį stresą ir daug laiko skirti mokymuisi. Tai bus įdomi patirtis, kuri atneš reikšmingų rezultatų – amžiams pamiršite materialines problemas.

Žuvys

Žuvys turėtų susitelkti į partnerystę ir dalyvavimą kolektyviniuose projektuose, jos gali atnešti netikėtai geras pajamas. Galimos tolimos verslo kelionės ir uždarbis toli nuo namų. Stenkitės nesidalyti savo planais su nepažįstamais žmonėmis, dabar didelė tikimybė susidurti su sukčiais.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: