Home Horoskopai Finansinis horoskopas savaitei nuo 2022 m. rugsėjo 28 d. iki spalio 4 d. visiems zodiako ženklams

Finansinis horoskopas savaitei nuo 2022 m. rugsėjo 28 d. iki spalio 4 d. visiems zodiako ženklams

by admin

Finansinis horoskopas 2022 metų rugsėjo 28 – spalio 4 dienomis kiekvieno Zodiako ženklo atstovams galės padėti išsiaiškinti, kuria kryptimi šiuo laikotarpiu nukreipti energiją, siekiant maksimalios materialinės naudos.

Vadovaujantis astrologų patarimais, artėjanti savaitė gali ne tik pagerinti finansinę situaciją, bet ir tapti savotišku „finansiniu tramplinu“ į ateitį.

Finansinis horoskopas ugnies ženklams savaitei nuo 2022 m. rugsėjo 28 d. iki spalio 4 d

Avinas

Astrologai prognozuoja, kad ateinanti Avino savaitė bus finansiškai stabili. Pats laikas tinkamai suprasti savo pajamas ir išlaidas, taip pat susiplanuoti biudžetą bent kitam mėnesiui. Ne pats geriausias laikotarpis brangiems pirkiniams, geriau juos atidėti artimiausiai ateičiai.

Liūtas

Šią savaitę blaivus visų finansinių rizikų įvertinimas padės Liūtams tinkamai valdyti bet kokias lėšas (sudaryti sutartis, sandorius ar tiesiog pirkti sau ir savo šeimai). Žvaigždės nepataria ekonominiuose reikaluose griebtis net menkiausio skubėjimo. Savaitės pabaiga gali būti pažymėta neplanuotomis grynųjų pinigų išlaidomis.

Šaulys

Artimiausią savaitę Šaulio pajamos didės tiesiogiai proporcingai įdėtoms pastangoms. Tačiau astrologai nepataria užsidirbti stačia galva – geriausia blaiviai paskaičiuoti savo emocines ir fizines jėgas. Savaitgaliais pravers apsipirkimas įsigyjant brangių daiktų sau ar artimam žmogui.

Astrologinė finansinė prognozė ateinančiai savaitei Žemės stichijų ženklams

Jautis

Naują savaitę Jaučiams geriausia pradėti blaiviai įvertinus savo finansines galimybes. Tvarka versle teigiamai atsilieps ne tik netolimoje ateityje, bet ir gali tapti atspirties tašku greitam šio Zodiako ženklo atstovų būklės gerėjimui. Laikotarpį nuo 2022 metų rugsėjo 28 iki spalio 4 dienos Jaučiui naudingiausia praleisti vadovaujantis šūkiu: „Taupyti reiškia daugintis“.

Mergelė

Finansine prasme ateinanti savaitė Mergelėms bus labai dinamiška ir labai permaininga. Netikėtos pajamos kaitaliosis su neplanuotomis išlaidomis, o pastarosios gali būti daug kartų didesnės už gautą pelną. Tai ypač aktualu tarp trečiadienio ir šeštadienio. Sekmadienį pravers lengvas apsipirkimas su mylimu žmogumi.

Ožiaragis

Tokia charakterio savybė kaip darbštumas ateinančią savaitę Ožiaragiams bus ypač svarbi. Šio ženklo atstovams teks ne tik pagausinti savo turtą, bet ir jį išlaikyti, kiek labiau nei įprastai teks mobilizuotis ir pasitempti. Savaitgaliai gali būti paženklinti brangių baldų ar elektronikos pirkimu. Svarbiausia, kad šie pirkimai būtų atlikti už turimas lėšas, o ne kreditu.

Finansinis horoskopas nuo rugsėjo 28 iki spalio 4 dienos oro zodiako ženklams

Dvyniai

Savaitės pradžia Dvyniams gali būti pažymėta tam tikru finansiniu nuosmukiu, kuris savo ruožtu gali įnešti įtampą ir net nesantaiką santykiuose su viršininkais ar darbo kolegomis. Nuo pirmadienio iki trečiadienio astrologai pataria nepirkti brangių pirkinių ir neinvestuoti į neapgalvotus projektus. Jau antroje savaitės pusėje situacija stabilizuosis, o savaitgalį galima drąsiai skirti apsipirkinėjimui.

Svarstyklės

Artėjanti savaitė Svarstyklėms bus tikros finansinės suirutės laikotarpis. Šio ženklo atstovai neturėtų tikėtis pelno, ypač nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Be to, turėsite dėti daug pastangų, kad jūsų pajamos būtų „naudingos“. Savaitgaliai turėtų būti skirti praeities analizei ir aiškiai planuoti ateitį.

Vandenis

Visų išlaidų planavimas ir pasvėrimas šiuo laikotarpiu yra raktas į būsimą Vandenio finansinį stabilumą. Bet kokie, net ir kuklūs pirkiniai, turėtų būti padiktuoti pagal jų svarbą ir būtinumą. Nesėkmingas laikotarpis norint gauti paskolas ar paskolas. Jei reikiamam pirkiniui neužtenka pinigų, tikslinga jį atidėti artimiausiai ateičiai.

Finansinė astro prognozė savaitei Vandens stichijų ženklams

Vėžys

Savaitės pradžia finansine prasme Vėžiams bus labai sunki. Visiškas susikaupimas darbui aiškiai paskirstant pajėgas padės šio ženklo atstovams iki ketvirtadienio visiškai suvaldyti „ekonominę situaciją“. Savaitgalius galite skirti apsipirkimui ar trumpai kelionei su mylimu žmogumi.

Skorpionas

Artėjanti savaitė šio Zodiako ženklo atstovams prasidės itin sunkiai. Galimi sunkumai sudarant sandorius ar sutartis. Čia Skorpionams teks sutelkti ne tik visus savo įgūdžius ir gebėjimus, bet ir pasitikėti „šeštuoju pojūčiu“. Iki savaitgalio finansiniai sukrėtimai liausis, tačiau brangių pirkinių ar švaistymo šią savaitę geriau atsisakyti.

Žuvys

Žuvims laikotarpis nuo 2022 metų rugsėjo 28 iki spalio 4 dienos bus itin sėkmingas finansiškai. Tačiau maksimali organizuotumas ir savidisciplina šiuo laikotarpiu jokiu būdu nėra nereikalingi. Savaitgaliais galite pradėti remontuoti namus ar įsigyti brangių baldų, buitinės technikos, elektronikos.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: