Home Horoskopai Vėžiams teks nuobodžiauti, o Skorpionams – kovoti su aplinkybėmis: Taro prognozė 2023 m.

Vėžiams teks nuobodžiauti, o Skorpionams – kovoti su aplinkybėmis: Taro prognozė 2023 m.

by admin

Taro kortos laikomos vienu galingiausių įrankių, leidžiančių pažvelgti į visatos paslaptis ir pamatyti ateities įvykių seriją. Taro kortų išdėstymo dėka galime suprasti vykstančių procesų esmę, patys juos suvokti ir daugeliu atvejų išvengti bėdų.

Jų pagalba galite sukurti individualius maketus kiekvienam asmeniui arba bendrą visiems. Kas laukia kiekvieno zodiako ženklo 2023 metais, patyręs tarologas gali nustatyti iš vienos išskleidžiamos kortelės.

Avinas: Karieta

Avinas turi puikią kortą 2023-iesiems – didįjį Karietos laso, simbolizuojantį judėjimą į priekį. Tai rodo, kad kelias į sėkmę yra atviras ir jūs tikrai sugebėsite įveikti visus sunkumus, eidami link užsibrėžto tikslo. Ši kortelė taip pat simbolizuoja kelią. Galbūt ketinate persikelti, keliauti didelius atstumus ar įsigyti automobilį.

Jautis: Turtas

Jaučiui iškritusi korta rodo, kad metai praeis su vyraujančia pinigų tema. Tačiau tai nebus tiesioginė finansinė sėkmė, greičiau jie sukels nerimą ir sukurs įtemptą situaciją. Galbūt norėsite pasiimti paskolą dideliems pirkiniams arba pasiskolinti pinigų kokiam nors svarbiam verslui. Ši situacija jus vargins visus 2023 m.

Dvyniai: Malonumas

Dvyniams metai žada prabėgti lengvai ir be didelio streso. Bus daug malonių akimirkų smulkmenose, bendravimas su draugais, romantiški susitikimai, kelionės ir malonumai. Galite sau leisti gyventi „čia ir dabar“, nesijaudindami dėl ateities.

Vėžys: Darbas

Vėžio laukia nuobodūs metai. Jokių ypatingų įvykių nenumatyta, tačiau turėsite sunkiai dirbti, kad pasiektumėte tam tikrą pažangą, o ne sustingtumėte. Bet tai bus gera pradžia ateičiai, kai galėsite panaudoti tai, ką įgijote šiais metais.

Liūtas: Magas

Pagrindinis Arkanų Magas atveria Liūtams galimybes parodyti visus savo talentus ir įgyvendinti savo svajones. Liūtai galės pasiekti neregėtos kūrybinės sėkmės ar pasiekimų profesinėje srityje, sulaukti visuotinio pripažinimo ir tapti visuomenės žvaigžde. Tai jūsų metai, kurie bus jūsų pradinis žingsnis į sėkmę ir materialinę gerovę.

Mergelė: Diskų princas

2023-ieji Mergelei bus atgimimo metai. Šio ženklo atstovai galės daug ką pakeisti savo gyvenime. Šios kortos prasmė – galimybė panaudoti logiką praktiniais tikslais, o Mergelei tai bus prieinama ištisus metus. Vyks vertybių perkainojimas, galėsite savo gyvenimą pakreipti nauja linkme, siekdami užsibrėžtų tikslų.

Svarstyklės: Lazdelių princas

Princo lazdelių korta, kuri patenka šio ženklo atstovams, gali turėti kitokią reikšmę. Vienas iš jų – jūsų gyvenime atsiradęs žmogus, kuris taps autoritetingu globėju sėkmės kelyje. Bet kokiu atveju sėkmė neišvengiama, nes šie metai atneša jums didelių laimėjimų energijos. Svarbu tuo pasirūpinti ir nenusukti nuo numatyto kelio.

Skorpionas: Dominavimas

Skorpionams krintanti korta byloja apie galimas kliūtis, su kuriomis susidurs pakeliui į tikslą. Turite stoti į atvirą kovą su aplinkybėmis ar konkurentais. Norėdami jį laimėti, turėsite įdėti daug pastangų. Svarbiausia yra tikėti savimi ir nepasiduoti anksčiau laiko.

Šaulys: Diskų tūzas

Šaulys patenka į vieną geriausių kortų tarp mažųjų arkanų. Tai simbolizuoja sėkmę, tačiau ši sėkmė nenukris iš dangaus, ją teks rasti įvairių renginių serijoje, kurios šiemet bus kupini. Pagrindinė 2023 metų tema bus materialinių pozicijų stiprinimas ir stabilumo versle įgijimas.

Ožiaragis: Lazdelių karalienė

Ožiaragis gauna kortą, simbolizuojančią ryškią charizmą, jėgą, ištvermę, sėkmės siekimą. 2023 metais galėsite viską kontroliuoti ir pasiekti dar neregėtų rezultatų, pelnydami kitų pagarbą ir susižavėjimą. Galėsite susitvarkyti su bet kokiomis problemomis. Tačiau stenkitės emociškai neperdegti ir neatsisakykite artimųjų pagalbos.

Vandenis: Laimės ratas

Pagrindinis laimės rato lasas kalba apie artėjančius Vandenio gyvenimo pokyčius ir paspartina šiuos pokyčius. Esate ant grandiozinių įvykių slenksčio, kurie jums atvers daug naujų galimybių. Nebijokite žengti pirmojo žingsnio laimingo likimo link. Jūsų laukia profesinė sėkmė, finansinė gerovė, teigiami pokyčiai asmeniniame gyvenime.

Žuvys: Taurių riteris

Žuvys gauna kortelę, kuri sako, kad ateinantys metai jums bus džiugūs ir malonūs, kupini įdomių įvykių. Galima sutikti žmogų, kuris tavo gyvenime reikš daug ir padės pasiekti naują lygį. Tačiau klausydami savo jausmų ir intuicijos neturėtumėte pamiršti logikos – kai kuriais atvejais jums jos tiesiog reikia.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: