Home Horoskopai Rasti kompromisą įmanoma: 2022 metų spalio horoskopas visiems Zodiako ženklams

Rasti kompromisą įmanoma: 2022 metų spalio horoskopas visiems Zodiako ženklams

by admin

Spalio pradžia gali būti kebli dėl įtemptos priešpriešos tarp skirtingų pažiūrų žmonių. Kai vieni nori pokyčių, o kiti nori, kad viskas būtų taip, kaip yra, susitarti sunku.

Tačiau vis tiek galima rasti kompromisą. Astrologai padarė astrologinę prognozę 2022 m. spalio mėn.

2022 metų spalio mėnesio horoskopas

Avinas

Daugelis Avinų pajus jėgų antplūdį, užbaigs pradėtus darbus ir apžiūras. Nuo spalio 30 dienos jūsų gimtoji planeta Marsas jus gerokai pristabdys versle, bus sunku susikaupti. Stenkitės nepanikuoti ir aiškiai vykdykite planą. Jei agresija pradeda stipriai kilti, pasistenkite nukreipti energiją tinkama linkme, pavyzdžiui, sportuokite ar tiesiog eikite į baseiną. Daugelis Avinų tikisi šeimos papildymo.

Jautis

Šį mėnesį turėtumėte daugiau galvoti apie save, apie savo sveikatą. Kūrybinių idėjų atsiras ir darbe, ir namuose, dabar pats tinkamiausias metas atsinaujinti. Tačiau būkite atsargūs su finansais, mėnesio pabaigoje gresia sukčiavimas. Gali sugrįžti buvę pajamų šaltiniai arba pasirodys pasiūlymas, kurio negalite atsisakyti.

Dvyniai

Šį mėnesį konfliktai gali kilti netikėtai, stenkitės susivaldyti ir nepasiduoti manipuliacijoms iš išorės, su viršininkais geriau nesiginčykite. Po spalio 22 dienos gali atsirasti norų, susijusių su rizika, būkite atsargūs.

Vėžys

Šį mėnesį gali kilti noras pasislėpti nuo visų, apsikloti antklode ir gerti karštą kakavą, galima apatija. Nuo spalio vidurio būkite atsargūs dėl bet kokios naujos informacijos, nes ji gali įtraukti jus į didelę apgaulę. Stenkitės išlaikyti harmoniją šeimoje ir aplankyti tolimus giminaičius.

Liūtas

Spalio mėnesį liūtai neturėtų duoti pažadų, nes juos bus sunku ištesėti. Darbe gali kilti nesusipratimų iš kolektyvo pusės, jausite veidmainystę, jei norite eliminuoti save, tai žinokite, kad bliuzas atslūgs iki mėnesio vidurio. Artimi žmonės jus palaikys visame kame, taip pat atsiras naujų pažinčių.

Mergelė

Spalio mėnesį Mergelėms žadamas paaukštinimas karjeroje ir visų savo tikslų įgyvendinimas, nes Marsas visą šį laiką liks jūsų simboliniame 10 name. Jums viskas bus lengva, pasinaudokite šia galimybe. Nesivelkite į intrigas ir sukčiavimus, nes tai netrukus paaiškės. Mėnesio pabaigoje gausite piniginį atlygį.

Svarstyklės

Šį mėnesį pajusite jėgų antplūdį, norėsite kurti, daryti kažką naujo, o tai palankiai atsilieps jūsų ateičiai. Tave apimta meilės banga, kuri jau užmezga santykius, tavo jausmai ims spindėti iš naujo. Kas ieško, labai didelė tikimybė sutikti tikrąją meilę. Nuo spalio 15 dienos būkite budrūs, neapgalvotai nepriimkite sprendimų, kyla pavojus susisiekti su sukčiais.

Skorpionas

Tai sunkus mėnuo, galite jaustis nestabiliai, tarsi žemė slysta iš po kojų. Galimi finansiniai sunkumai, tačiau per daug nesijaudinkite. Turėtumėte apriboti alkoholinių gėrimų vartojimą, yra tikimybė patekti į nemalonią situaciją. Mėnesio pabaigoje būsite apsuptas artimųjų meilės ir rūpesčio. Kurkite planus, svajokite, viskas, apie ką galvojate, greitai išsipildys.

Šaulys

Spalio mėnesį Marsas yra priešais jūsų ženklą, o tai reiškia, kad tai pats tinkamiausias metas užmegzti santykius. Jei jau turite partnerį, jis jus nustebins netikėtai. Mėnesio viduryje dėl bet kokios priežasties galite jausti susierzinimą, stenkitės nesivelti į konfliktus ir blaiviai įvertinti situaciją. Kontroliuokite finansus, apgalvokite kiekvieną pirkinį, jie gali būti greitai išnaudoti.

Ožiaragis

Spalio mėnesį geriau pasitikrinti, gresia pavojingi simptomai ar ligos, kurių negalima iš karto nustatyti. Darbo kolektyve gali atsirasti paskalų, į kurias galite netyčia įsitraukti. Mėnesio pabaigoje spręskite visus jaudinančius klausimus, sėkmė bus jūsų pusėje. Tikėkitės paskatinimo iš savo viršininko arba dovanos iš partnerio.

Vandenis

Vandeniai spalį turi būti itin atsargūs meilės reikaluose. Konfliktai ir apgaulė nėra atmesti. Kad nenusiviltumėte, neturėtumėte labai pasitikėti nepažįstamais žmonėmis. Šį mėnesį drąsiai leiskitės į keliones ar verslo keliones, jūsų laukia tikras nuotykis. Atsiranda galimybė uždaryti geštaltą, suvokti daug dalykų ir pažvelgti į situacijas iš kitos pusės.

Žuvys

Spalį žuvys gali pamesti galvas iš meilės, tačiau nereikia leistis į viską anksčiau laiko ir statyti viską dėl šio partnerio, skirkite sau laiko. Yra tikimybė, kad visi jūsų „skeletai“ spintelėse atsivers. Kad išvengtumėte nesusipratimų, negerkite alkoholio. Tai puikus metas pertvarkyti namus ar atlikti smulkų remontą. Neverta daryti didelių pirkinių ir investuoti, dabar pats tinkamiausias metas atiduoti skolas.

Bendras horoskopas rudens viduriui

Svarbu neskubėti daryti išvadų, patikrinti net tai, kas atrodo akivaizdu. Pirmosios spalio dienos suteikia galimybę suprasti tai, kas anksčiau atrodė nesuprantama, gauti atsakymus į kai kuriuos nelengvus klausimus. Daugelis turės tam tikrų ateities planų – tiek profesinių, tiek asmeninių.

Palankus laikotarpis plano įgyvendinimui prasidės spalio viduryje. Šiuo metu emocinis fonas taps palankesnis. Daugelis pajus, kad gerėja nuotaika, atsiranda naujų idėjų, atsiranda daugiau energijos. Palengvės sutarimas su kitais, žymiai padidės malonių pažinčių tikimybė. Atsiras galimybė atkurti senus ryšius, pagerinti santykius su tais, su kuriais susipykote.

JUMS TAIP PAT PATIKS