Home Horoskopai Sėkmė laukia tik keturių zodiako ženklų: kam ir kame pasiseks 2022 metų spalio pabaigoje

Sėkmė laukia tik keturių zodiako ženklų: kam ir kame pasiseks 2022 metų spalio pabaigoje

by admin

Po 2022 metų spalio 25 d., kai Saulės užtemimas atvers karminį užtemimų koridorių, daugelio zodiako ženklų atstovai išgyvens globalius pokyčius savo gyvenime. Jie ne visada bus teigiami, bet keturi ženklai bus laimingi.

Nepaisant pesimistinių prognozių, šis laikotarpis patiks Jaučiui, Mergelei, Skorpionui ir Vandeniui.

Jautis

Jautis atveria teigiamas galimybes, vedančias į materialinę gausą. Tačiau jis pats nenukris iš dangaus, tam turėsite dėti visas pastangas, visą dėmesį sutelkti į energingą veiklą ir susidoroti su sunkumais, sudaryti ilgalaikį savo tobulėjimo planą ir griežtai jo laikytis.

Šį procesą galite pradėti spalio pabaigoje, tuo pačiu atsivers nauji pajamų šaltiniai. O nuo kitų metų pradžios aktyviai skinsite savo teigiamos veiklos naudą. Svarbiausia pradėti veikti ir nesiblaškyti nuo abejonių ir apmąstymų.

Mergelė

Mergelei spalio pabaigoje prasidės pasauliniai pokyčiai finansų srityje. Jums atsivers nauji pinigų srautai, atsivers kažkokios naujos galimybės ir bus leista daug dalykų, apie kuriuos anksčiau net nesvajojote.

Jums gali pasisekti investuojant ar anksčiau atlikus kitas pelningas investicijas. Tikėtini pokyčiai ir asmeniniame gyvenime, laisvos Mergelės gali sutikti dvasia artimą žmogų, su kuriuo nori susieti savo gyvenimą.

Spalio pabaiga – tinkamiausias metas vestuvėms ar vestuvėms. Tačiau nepamirškite apie savo sveikatą, per didelė perkrova gali smarkiai prarasti jėgas.

Skorpionas

Teigiama Skorpiono įvykių raidos dinamika bus stebima daugiausia profesinėje srityje. Nuo spalio pabaigos jums atsivers naujos galimybės, kurios leis uždirbti ženkliai daugiau, diegti naujas technologijas, kilti karjeros laiptais.

Jūsų autoritetas kolegų ir bendraminčių akyse nuolat augs. Visa tai vyks sparčiais tempais, o Skorpionui teks ne tik prisitaikyti prie palankių naujų realijų, bet ir nuolat mokytis, tobulinti žinias ir įgūdžius.

Vandenis

Vandenio mėnesio pabaigoje laukia tikras proveržis finansų srityje. Netikėtai ant galvos užkritusi didelė pinigų suma padės pagrindą ilgalaikių perspektyvų vystymuisi.

Tai gali būti didelė atsitiktinai uždirbtų pinigų suma, laimėjimas loterijoje ar palikimas, kuris neturi esminės reikšmės. Svarbiausia šias lėšas stengtis investuoti į plėtrą jau dabar, o pastebimų rezultatų sulaukti kitų metų pradžioje.

Pagaliau galėsite grąžinti paskolas, švęsti įkurtuves naujuose namuose, padėti savo artimiesiems ir leisti sau didelius pirkinius, apie kuriuos seniai svajojote.

JUMS TAIP PAT PATIKS