Home Horoskopai Žiemos horoskopas: ko tikėtis zodiako ženklams 2022 ir 2023 metų sandūroje

Žiemos horoskopas: ko tikėtis zodiako ženklams 2022 ir 2023 metų sandūroje

by admin

2022-2023 metų žiemos horoskopas visiems Zodiako ženklams leis pakelti ateities šydą. Astrologai jau išaiškino žvaigždžių žinutes ir padarė tikslią astrologinę prognozę. 2022 ir 2023 metų sandūra bus galimybių metas daugeliui zodiako žvaigždyno ženklų.

AVINAS

2022-2023 metų žiema ugnies ženklo atstovams bus „karšta“. Avinui teks sunkiai dirbti. Ypač daug užduočių laukia gruodžio mėnesį. Tačiau tai netrukdys jiems leisti laiko su savo šeimomis ir susitikti su tolimais giminaičiais, kurių jau kurį laiką nematė.

JAUTIS

Horoskopas byloja apie didelius finansinius nuostolius. Jie gali būti susiję su neapgalvotais pirkiniais ar nenumatytais įvykiais. Ne pats geriausias laikas investuoti. Iki gruodžio pradžios susikurkite finansinę pagalvėlę, nors ir nedidelę.

DVYNIAI

Žiemą bus galima keisti veiklos pobūdį. Šiam žingsniui apsisprendusių ženklo atstovų laukia sėkmė. Jie greitai pasiseks ir galės padidinti gyvenimo komforto lygį.

VĖŽYS

Vandens ženklo atstovams 2022-2023 metų žiema bus romantiškas laikotarpis. Jų laukia aistringi pasimatymai, meilės nuotykiai ir nepamirštamos kelionės. Nebijokite rizikuoti ir pirmenybę teikite savo norams, jausmams ir emocijoms.

LIŪTAS

Žiemos vidurys bus itin darbingas. 2023 metų sausio mėnesio horoskopas Liūtui byloja apie rimtas jo asmeninio gyvenimo problemas. Tai gali būti dėl santykių nutrūkimo. Gali tekti priimti sunkų sprendimą, kuris nulems ateitį.

MERGELĖ

Horoskopas žiemai sako, kad ženklo atstovams kils su persikraustymu susijęs klausimas. Mergelės tam nėra psichiškai pasiruošusios. Jiems bus sunku prisitaikyti ir priprasti prie naujos vietos. Nesėkmingai persikraustys ir į kitą butą mieste, ir į kitą miestą ar šalį.

SVARSTYKLĖS

Praeities žmonės primins apie save. Vieniems tai asocijuosis su malonia nostalgija, o kitiems teks pažvelgti baimėms į akis. Astrologai perspėja nepaisyti savo poreikių. Svarstyklės susidurs su nerimu, ir šiai problemai teks duoti laiko. Jei jį „paleisi“, bus sunkiau susitvarkyti.

SKORPIONAS

Horoskopas sako, kad švenčiant Naujuosius ženklo atstovų namuose nebus. Tai turės įtakos jų emocinei būklei. Skorpionai supras, kaip labai ilgisi namų ir reikšmingo žmogaus.

ŠAULYS

Ženklo atstovų laukia malonūs įvykiai ir netikėti likimo posūkiai. Svajonės apie Šaulį žiemą pradės pildytis. Reikšmingiausi pokyčiai turi įtakos profesinei veiklai ir asmeniniam augimui.

OŽIARAGIS

Daugelis ženklo atstovų supras, kad nori pakeisti profesiją. Ši mintis paskatins juos suprasti, kad jie turi daug daugiau įgūdžių, nei manė anksčiau. Astrologai rekomenduoja gyventi geriau:

Su didele tikimybe Ožiaragiai sausio mėnesį ims žengti aktyvius žingsnius.

VANDENIS

2022-2023 metų žiemą jūsų laukia problemos su artimaisiais. Santykiai pamažu pradės blogėti. Norėdami išvengti visiško santykių nutrūkimo, kreipkitės į psichologą.

ŽUVYS

2022 ir 2023 metų sandūroje viskas bus stabili. Drastiškų pokyčių tikėtis neverta. Jei Žuvys jaučia nerimą ir norą ką nors keisti, tuomet geriau pasirūpinkite savo išvaizda. Susikurkite naują šukuoseną, pakeiskite įvaizdį ar tiesiog paįvairinkite savo garderobą.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: