Home Horoskopai Astrologė papasakojo, kuriems dviems zodiako ženklams 2023-ieji bus kupini sukrėtimų ir nesėkmių

Astrologė papasakojo, kuriems dviems zodiako ženklams 2023-ieji bus kupini sukrėtimų ir nesėkmių

by admin

Naujųjų metų išvakarėse daugelis nori pažvelgti į ateitį. Kažko laukia netikėtumai ir malonūs likimo vingiai, o kitiems teks susidurti su sunkumais. Astrologė Anna Rusalkina pasakojo, kurių dviejų zodiako ženklų 2023 metais laukia tikri sukrėtimai. Tai skirtingų elementų atstovai.

Kokie du zodiako ženklai 2023 metais laukia šoko

Astrologė perspėjo, kad zodiako rato pradininkų – Avinų – laukia daug sunkumų. 2023 metais bus sunku ir oro stichijos atstovams – Svarstyklėms.

Taip yra dėl to, kad šių zodiako ženklų asmenybės namuose yra šešėlinės planetos Rahu ir Ketu. Todėl Avinas ir Svarstyklės negali išvengti transformacijų. Vidiniai ir išoriniai pokyčiai bus kupini daugybės neramumų.

Tačiau nepasiduokite. Astrologė pastebi, kad su sunkumais galima susitvarkyti.

Kokie sukrėtimai laukia Avino ir kaip su jais elgtis

Ugnies stichijų atstovų įvairiose srityse laukia problemos. Opiausios situacijos yra susijusios su darbu ir verslu. Jums gali būti sunku save pristatyti. Ir tai nepaisant to, kad esate įsitikinęs savo keliu. Astrologė perspėja: pasaulis reikalauja atsikratyti sustingimo, per didelio kuklumo ir baimės atsiverti visuomenei.

2023 metais nebijokite prarasti senų daiktų ir pakeisti aplinką. Dėl to nesigailėkite. Leiskite naujai į savo gyvenimą, studijuokite tai. Nesidrovėkite dėl nesėkmių. Atminkite: viskas, kas daroma, yra jūsų labui. Net jei manote, kad viskas prarasta, taip nėra.

Meilės sferoje Avino laukia sunki situacija. Jūsų santykiai su partneriu išnyks. Kartais atrodys, kad jie išseko save. Tiesą sakant, tai yra jausmų stiprybės išbandymas. Padėtis tęsis visus 2023 m. Astrologė pastebėjo, kad svarbu pasitikrinti santykius dėl dvasinio artumo. Darbas dėl pasitikėjimo ir priėmimo vienas kitu ir aistra vėl įsiliepsnos 2024 m.

Astrologė teigė, kad padėti sau galima neįprastu būdu. Norėdami tai padaryti, tiesiog nudažykite vieną plaukų sruogą pasirinkta ryškia neonine spalva. Reguliarus galvos masažas taip pat pagerins būklę. Be to, tai padės susidoroti su sunkumais, tačiau tam verta naudoti ghi.

Kokie įvykiai laukia Svarstyklių 2023 m

Oro stichijos atstovai turėtų atsiminti, kad jie yra savarankiški asmenys. Svarstyklės linkusios ištirpti kituose žmonėse. Jie dažnai neatsiskiria nuo partnerio, pamiršta apie savo interesus.

2023 metais Likimas ženklo atstovams pateiks daug nemalonių staigmenų. Svarstyklės atsidurs tokioje situacijoje, kai teks pasikliauti tik savimi. Visata tokiu būdu bando parodyti jums tikrąją jūsų vertę.

Tam tikrais gyvenimo laikotarpiais Svarstykles teks palikti ramybėje. Priimk save ir tai tavęs neapsunkins. 2023 metų pamoka bus savęs pažinimas ir savęs kaip savarankiško ir nepriklausomo žmogaus suvokimas.

Jei Svarstyklės to išmoks, jos gali puikiai jaustis vienos su savimi, su partneriu ar didelėje kompanijoje. Jiems bus patogu bet kokioje aplinkoje, bendraudami jie patirs tikrą malonumą.

Paprastas triukas padės lengviau susidoroti su Likimo smūgiais. Susikurkite naują šukuoseną arba tiesiog reguliariai kirpkite galiukus. Svarbu reguliariai palepinti save naujais pirkiniais ir gardžiu maistu.

JUMS TAIP PAT PATIKS