Home Horoskopai 2022 m. Jupiterio retrogradinės fazės pabaiga: kokia bus metų pabaiga zodiako ženklams, pagal kosminius įvykius

2022 m. Jupiterio retrogradinės fazės pabaiga: kokia bus metų pabaiga zodiako ženklams, pagal kosminius įvykius

by admin

Lapkričio 25 d. Jupiteris baigė savo retro etapą, ir tai buvo palankus įvykis. Astrologai papasakojo, kokios bus jos pasekmės kiekvienam zodiako rato ženklui.

Kodėl Jupiteris yra įdomus ir kaip jis veikia žmoniją

Visi žinome, kad Jupiteris yra didžiausia Saulės sistemos planeta. Specialistai primena, kad jo energija sunki ir labai pavojinga, ypač retrogradinio judėjimo laikotarpiu. Bet mes neturime to bijoti.

Prieš supažindindamas jus su prognoze, pradedantiesiems, verta atkreipti dėmesį į tai, kad planeta tiesioginio judėjimo būsenoje išliks gana ilgą laiką – iki kitų metų rugsėjo 3 d. Per tą laiką ji stengsis mums padėti pagerinti gyvenimo sąlygas. Stipriausia Jupiterio įtaka bus gruodžio mėnesį ir kitų metų pradžioje.

Retrogradinės Jupiterio fazės pabaiga lapkričio 25 d.: astrologai pateikė zodiako ženklų prognozę metų pabaigai

Avinas

Avinas, 2022-ųjų pabaiga, tiesioginis Jupiterio judėjimas atneš daug naudos meilės ir bendravimo srityje. Šeimos reikaluose šių žmonių laukia dideli ir palankūs pokyčiai. Pravers valytis, remontuoti, ruoštis naujiems metams. Astrologai pataria Avinui mažiau laiko praleisti vienumoje.

Jautis

Jautis sugebės suvokti savo klaidas, ypač tas, kurios buvo padarytos dėl padidėjusio egoizmo. Tuo pačiu neverta nusileisti ir pasinerti į savęs kasimą. Galite tiesiog paprašyti artimųjų ir artimųjų atleidimo, taip pat pažadėti, kad tai nepasikartos.

Dvyniai

Kūrybinio įkvėpimo suteiks Dvyniai – didžiausia Saulės sistemos planeta. Metų pabaiga bus surengta globojant išaugusį kūrybiškumą, kuris padės jums pasisekti meilėje ir darbe. Žinoma, šis mėnuo bus sunkus ir nenuspėjamas, tačiau Jupiteris paliks vietos viltims geriausio.

Vėžys

Vėžys Jupiteris tiesioginio judėjimo būsenoje padės tapti dosnesniu, malonesniu ir dėmesingesniu savo artimiesiems, draugams. Šio Zodiako ženklo atstovai turės daugiau noro ir galimybių atsiduoti šeimos reikalams. Privatumas bus griežtai draudžiamas.

Liūtas

Kol Jupiteris buvo retrogradinis, Liūto intuicija dažnai juos apgaudinėjo, tačiau gruodį ir apskritai ateinančius devynis mėnesius šeštasis pojūtis bus tikslesnis. Greičiausiai jau gruodį šio ugningo Zodiako ženklo atstovai galės suprasti, kuria kryptimi jiems reikėtų judėti toliau.

Mergelė

Mergelės jausis kiek geriau, pagerės ir jų savijauta. Jupiteris beveik neturi įtakos šio ženklo atstovų gyvenimui, todėl jiems, globalia prasme, mažai kas pasikeis. Svarbu išlikti savimi ir dar kartą nerizikuoti, net jei yra visiškas pasitikėjimas, kad tai būtina.

Svarstyklės

Svarstyklėms tikimasi daugybė malonių, tačiau nedidelių pokyčių. Daugelis jų palies šių žmonių vidinį pasaulį. Svarstyklėms pavyks pamiršti daugybę bėdų ir blogų įvykių, būti kantriems ir įgyti pasitikėjimo savimi. Atėjo laikas nepriklausomybei ir bandymams nustoti šokti pagal kažkieno melodiją.

Skorpionas

Skorpionai gerokai pagerins savo pozicijas meilės srityje. Bus nelengva, tačiau bet kokie patirti ar bus patirti sunkumai jiems duos naudos. Dabar svarbiausia nebarti likimo dėl nenumatytų rūpesčių ir problemų. Skorpionams svarbu ieškoti ne nesėkmių priežasčių, o kovoti su jų pasekmėmis.

Šaulys

Šaulys galės leistis į keliones ir mokytis kažko naujo. Jupiteris taip pat neprieštaraus, jei Šauliai šį mėnesį norės praleisti arčiau artimųjų ir namų. Tai laikas, kai jie turės pasirinkimą, kaip elgtis ir ką daryti.

Ožiaragis

Tiesioginis Jupiterio judėjimas pastūmės Ožiaragius į teisingą ir efektyvų bendravimą su žmonėmis. Ožiaragiai yra labai savarankiški ir neskuba kažkieno prašyti paramos, tačiau gruodį drąsiai galite padaryti išimtį. Daugelis žmonių nuoširdžiai nori jiems padėti.

Vandenis

Jupiteris įkvėps Vandeniui mintį, kad bet kurioje, net ir sunkiausioje ir nemaloniausioje situacijoje yra išsigelbėjimas. Šio oro zodiako ženklo žmonės taps produktyvesni ir atsparesni. Atėjo laikas nugalėti nežinomybės baimę ir pabandyti padaryti tai, apie ką taip ilgai svajojo.

Žuvys

Jupiteris privers šeštąjį Žuvų jausmą veikti taip, kaip turėtų. 2022 metų gruodis ir 2023 metų pradžia puikiai tinka mesti baltą vėliavą ir bandyti susitarti su niekinančiaisiais. Tai gėrio pergalės prieš blogį ir išmintingų sprendimų metas.

JUMS TAIP PAT PATIKS