Home Horoskopai Kaip atblokuoti pinigų srautus: savaitės finansinis horoskopas nuo 2023 m. sausio 30 d. iki vasario 5 d.

Kaip atblokuoti pinigų srautus: savaitės finansinis horoskopas nuo 2023 m. sausio 30 d. iki vasario 5 d.

by admin

Finansinis horoskopas visiems zodiako ženklams savaitei nuo 2023 m. sausio 30 d. iki vasario 5 d. sudarytas atsižvelgiant į dangaus kūnų vietą naktiniame danguje. Astrologinė prognozė padės atrakinti pinigų srautus ir išvengti nereikalingų išlaidų. Kiekvienam zodiako ženklui pateikiami naudingi patarimai, kurie padės sutaupyti pinigų.

Avinas

Visata tau dosni. Šią savaitę turėsite daug progų praturtėti. Tačiau jūsų skubėjimas gali išgąsdinti finansinę sėkmę. Neskubėkite, kitaip praleisite ženklus iš viršaus, įspėjančius apie artėjančius pokyčius. Palankiausia bus antroji savaitės pusė. Kad išvengtumėte nemalonių finansinių staigmenų, būtinai sekite išlaidas. Artimieji pasakys, kur galite sutaupyti.

Jautis

Finansinė ženklo sėkmė siejama su tikslo paieška. 2023 metų sausio 30 – vasario 5 dienos savaitės horoskopas byloja apie dvasinių dalykų svarbą. Jei Jautis darys tai, kas jam patinka, jis galės suaktyvinti pinigų srautus. Finansai jam ateis lengvai. Jei ženklas yra nustatytas artimiausiu metu praturtėti, tuomet turėtumėte susirasti darbą ne visą darbo dieną ir užmegzti naudingus kontaktus. Pasinaudokite savo žavesiu, kad sužavėkite visus aplinkinius. Kai kurios naujos pažintys gali būti labai naudingos.

Dvyniai

Ar sėdėjai savo vietoje? Aktualus klausimas Dvyniams, kurie kategoriškai nepatenkinti savo finansine padėtimi. Labiausiai tikėtina, kad tai yra ženklas iš visatos. Jis sako, kad reikia susirasti naują darbą arba atidaryti savo verslą. Tam Dvyniams užtenka jėgų ir energijos. Tačiau jiems darosi vis sunkiau ištverti nuobodų darbą. Tie, kurie yra patenkinti savo turtu, gali saugiai leisti pinigus, įskaitant brangius pirkinius ir užsienio keliones.

Vėžys

Finansinis horoskopas perspėja apie sunkią savaitę. Žiemos mėnesių sandūroje Vėžiai susidurs su problemomis darbe. Jie pradės nerimauti dėl savo pajamų, bet veltui. Šie sunkumai yra tik išbandymas, ir Raku gali susidoroti su nestandartinėmis užduotimis. Svarbiausia neabejoti savimi ir nepapulti į neviltį. Jie taps blogiausiais patarėjais. Be to, neigiamos mintys uždarys pinigų srautus. Kas žino, prie kokių bėdų tai prives. Daug geriau lėtai ir efektyviai atlikti savo darbą, pripažinti klaidas ir neatsisakyti kolegų pagalbos.

Liūtas

Ženklas daug dėmesio skiria savo išvaizdai. Todėl apsipirkimas Liūtui yra geriausios atostogos. Nedvejodami eikite apsipirkti šią savaitę. Drabužius ir avalynę bus lengva dėvėti ir jausitės dar labiau pasitikintys savimi. Su medicina ir sveikata susiję įsigijimai bus palankūs. Jei norite imtis kažko naujo, klausykite savo intuicijos – ji jums pasakys, ar verta tai daryti.

Mergelė

Pinigų horoskopas sako, kad šis ženklas neturės problemų dėl materialinių išteklių. Sėkmingų Mergelės atvejų sąrašas yra gana didelis:

  • apsipirkti (ypač ketvirtadienį ir penktadienį);
  • pokalbis su viršininkais dėl atlyginimo didinimo ar karjeros kilimo;
  • mokymas;
  • verslo kelionė;
  • ieškoti naujo darbo.

Mergelės netgi gali pasiskolinti pinigų iš artimųjų. Jokios nemalonios pasekmės jų nelaukia.

Svarstyklės

Išlaidauti šią savaitę oro ženklo atstovams draudžiama. Jiems geriau spręsti taupymo ir kapitalo didinimo klausimus. Jei turite išsišakoti, tada netaupykite. Atminkite, kad šykštuolis visada moka du kartus. Sunkus darbas ir kruopštumas padės siekti naujų karjeros aukštumų. Jei padarei klaidą, pripažink tai. Tokie reiškiniai jokiu būdu nekalba apie neprofesionalumą, o tik parodo, kad esate pasirengęs prisiimti atsakomybę už savo klaidas. Kolegos ir viršininkai tai įvertins.

Skorpionas

Ženklas pasitiki savimi ir žino, ko nori. Bet kartais jis būna per greitas. Tai neleidžiama nuo sausio 30 d. iki vasario 5 d. Mėnulio pilnatis atskleis jūsų klaidas, kurių taisymui teks skirti nemažai laiko. Lėtai ir pagal planą judėkite link savo tikslo. Venkite konfliktų ir nereikalingų išlaidų. Tačiau negailėkite dovanų artimiesiems.

Šaulys

Šią savaitę ženklas gali blokuoti pinigų srautus. Taip nutiks, jei Šaulys netikės savimi ir pasiduos neigiamoms mintims. Nuvarykite juos. Savaitės pabaigoje susidarykite pirkinių sąrašą. Galbūt tai, ką jau galite sau leisti. Pagalvokite apie savo karjeros perspektyvas. Kai kuriems Šauliams laikas keisti darbą.

Ožiaragis

Ženklo atstovų laukia naujos galimybės, stulbinančios finansinės sėkmės. Tačiau dar per anksti džiaugtis, nes jie yra susiję su rizika ir stresu. Norėdami susidoroti su neigiamu poveikiu, turėtumėte galvoti apie savo sveikatą. Atkreipkite dėmesį į maisto ir miego kokybę. Kai kuriems Ožiaragiams pasiseks padauginti savo pajamas per patirtį ir naujai įgytus įgūdžius. Ko neturėtumėte daryti, tai klausytis nepageidaujamų patarimų. Pasikliaukite tik savimi.

Vandenis

Nedėmesingumas jus žiauriai pajuoks. Jei neišmoksite atpažinti ženklų iš viršaus, galite prarasti paaukštinimą arba pelningą darbą ne visą darbo dieną. Apatiški Vandeniai turėtų išleisti pinigus teigiamoms emocijoms. Jie gali būti siejami su brangiu pirkiniu, pramoga ar kelione. Į naują darbą atėję Vandeniai turėtų būti ypač atsargūs. Netikėkite gandais ir susidarykite savo asmeninę nuomonę apie kolegas. Venkite konfrontacijų – jums jų nereikia.

Žuvys

Su pinigais ženkle viskas gerai. Tačiau tuo pat metu jie nori padidinti savo pajamas, ir tai yra normalu. Dangaus kūnai sako, kad turės tokią galimybę. Svarbiausia nebijoti ilgai ir sunkiai dirbti. Sėkmė bus Žuvų pusėje, kurios žino, ko nori, ir yra pasiruošusios eiti savo tikslo link.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: