Home Horoskopai Horoskopas ir pagrindinis patarimas 2023 metų pavasariui kiekvienam Zodiako ženklui

Horoskopas ir pagrindinis patarimas 2023 metų pavasariui kiekvienam Zodiako ženklui

by admin

Astrologai pasakojo, ką kiekvienam zodiako ženklui ruošia naujasis 2023 metų pavasario sezonas, taip pat davė pagrindinius patarimus.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – padidinti ryšius ir komunikacijas.

Avinas pavasarį bus labai užimtas darbais ir užduotimis. Todėl susitikimams, pokalbiams ir papildomam bendravimui laiko tiesiog neliks. Stengsitės paspartinti visus procesus ir skubinti reikalus, manydami, kad taip galite pasiekti daugiau ir uždirbti daugiau. Tačiau galvokite ne tik apie pinigus ir kitas materialines gėrybes, bet ir apie ką nors nuoširdesnio ir malonesnio, taip pat apie žmones, kurių bendravimas gali sukelti pačias ryškiausias emocijas. Nebijokite pasitikėti kitais, atverkite savo sielą ir dalinkitės patirtimi. Jums bus daug lengviau. Bet jums geriau negrįžti prie senų santykių – viskas buvo taip pat praeityje.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – rodyti daugiau aktyvumo ir iniciatyvos.

Jautis turi parodyti daugiau aktyvumo ir iniciatyvos, kad galėtų gyventi šviesesnį ir visavertiškesnį gyvenimą. Be to, pavasaris bus palankus metas sportuoti, registruotis į sporto salę ar baseiną. Pats laikas atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Prisiminkite vieną svarbią frazę: sveikame kūne sveikas protas ir nepavargkite dirbti su savimi. Taip pat nebus nereikalinga atlikti medicininę apžiūrą tiek jums, tiek jūsų artimiesiems ir draugams.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – pradėti savo projektą, nors ir ne didelio masto.

Atėjo laikas Dvyniams siekti lyderystės ir savo verslo. Galbūt jau seniai galvojote apie projektą, bet neišdrįsote imtis jo įgyvendinimo. Puikus metas pradėti nuo nulio – jūsų laukia puikios perspektyvos. Tuo pačiu būkite kiek įmanoma atidesnis kiekvienai smulkmenai. Pavasaris bus puikus metas įgyti naujos patirties ir žinių. Pasikrauk energijos ir entuziazmo – ir pirmyn. Patartina susirasti bendraminčių ir sąjungininkų, kurie palaikytų iškilus sunkumams.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – nesėdėkite namuose, daugiau keliaukite.

Nuo pirmos 2023 metų pavasario dienos Vėžiai patys turėtų pasirūpinti savo fizine savijauta ir nuotaika. Atsikratykite slegiančių natų. Tai jums padės sporto užsiėmimai, pasivaikščiojimai lauke, kultūrinė veikla, kelionės ir apsilankymai įdomiose vietose. Keliaukite, bendraukite su pozityviais žmonėmis, eikite apsipirkti, atnaujinkite savo garderobą ir dovanokite sau gėlių tiesiog taip – ​​ir tada kiekvieną kartą tapsite dar šiek tiek laimingesni.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – daugiau laiko praleisti gamtoje.

Liūtas negali užsiimti tik darbu ir skirti dėmesio tik problemoms ir sunkioms užduotims. Pabandykite pailsėti nuo verslo ir atsipalaiduoti. Šiuo metu eikite pasivaikščioti, susitikite su teigiamais žmonėmis. Aplinkui žydi pavasaris – nepraleiskite progos šio grožio. Būtent gamta padės greitai atsikratyti nuovargio ir net gilios depresijos.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – pereiti prie tinkamos mitybos, net išmėginti vegetarizmą.

Atėjo laikas Mergelėms perimti savo mitybą. Atkreipkite dėmesį į vegetarizmą – galbūt tai jūsų. Pabandyk tai. Bet kokiu atveju visada galite grįžti prie mėsos. Tinkama mityba ir žalingų įpročių atsisakymas padės pagerinti savijautą ir pagerinti sveikatą. Be to, geriau gerti mažiau kavos ir daugiau arbatos ar net paprasto vandens.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – neprisiimti per daug užduočių ir pareigų.

Svarstyklės labai dažnai prisiima per daug pareigų ir įsipareigojimų tiek už save, tiek už kitus. Pabandykite kitą pavasarį išsikrauti ir gyventi pagal savo skonį. Jūs netgi galite perplanuoti susitikimus ir tiesiog skaityti knygas, savaitgaliais mėgautis vonia ir tiesiog daugiau vaikščioti. Ir jokiu būdu neleiskite savo nesaugumui trukdyti jūsų vidinei ramybei.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – keltis anksti ir stengtis gauti kuo daugiau laiko.

Skorpionai pastaruoju metu vėlai eina miegoti ir vėlai keliasi. Reikia skubiai pakoreguoti režimą. Pavasarį reikės anksčiau eiti miegoti ir keltis anksčiau, kad viską suspėti ir kartu jaustumėtės linksmi. Be to, turėsite daugiau laiko sau, šeimai ir draugams.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – siekti daugiau ir leisti sau svajoti.

Šaulys, kaip sakoma, pats Dievas, tiksliau, žvaigždėms buvo liepta būti savimi. Būtent – ​​linksmas, svajingas ir kupinas pozityvumo. Pavasarį nereikėtų slėptis ir bijoti naujų užduočių – pavyks. Įkvėpkite ir kitus imtis veiksmų. Pasieksite savo tikslus, bet nebijokite prarasti to, ką turite. Į netekties vietą ateis kažkas naujo ir daug gražesnio. Pavasarį jums nereikia įtempto grafiko ir vien tik išdidžios darbo. Nebijokite prašyti pagalbos ir pasitelkite daugiau patyrusių ir išmanančių žmonių pagalbą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – rodyti daugiau draugiškumo kitiems.

Ožiaragiai turi būti atlaidesni kitų žmonių trūkumams. Nustokite kritikuoti visus iš eilės, išmokite rodyti dėmesį, rūpestį ir nuolaidumą. Labai svarbu paleisti senas nuoskaudas, kad jaustumėtės laisvi ir laimingi. Kontroliuokite save, būkite pasirengę susidoroti su savo emocijomis ir toksiškais žmonėmis. Norėdami pakeisti jus supantį pasaulį į gerąją pusę, atlikite vidinius pokyčius.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – galvoti pozityviai ir stengtis visame kame įžvelgti pliusus.

Šį pavasarį Vandeniai turi išmokti mąstyti pozityviai. Nevarykite savęs į niūrius apmąstymus ir abejones, taip pat nebijokite pakeisti savo požiūrio. Nepamirškite, kad neigiamos mintys gali sukelti sveikatos problemų. Ypač neįsižeisk ir su niekuo nepyk. Daugiau stabilumo, džiugios nuotaikos – ir tada tau viskas klostysis kaip tik gerai.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Pagrindinis patarimas pavasariui – nelikti namuose, dažniau išeiti į lauką.

Šį pavasarį Žuvims likti namuose ir slėptis savo pasaulyje draudžiama. Dažniau išvažiuokite „pas žmones“, dalyvaukite kultūriniuose renginiuose, bendraukite, keliaukite. Aktyvus poilsis puikiai paveiks ir jūsų fizinę bei emocinę savijautą. Grynas oras yra geriausias „specialus efektas“ jūsų sveikatai ir savijautai.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: