Home Horoskopai Meilės horoskopas 2023 metų kovo mėnesiui visiems zodiako ženklams

Meilės horoskopas 2023 metų kovo mėnesiui visiems zodiako ženklams

by admin

Kai planetos savo orbitose pradeda naują ciklą, dažniausiai tikimės reikšmingų pokyčių visose gyvenimo srityse. Tai nenuostabu, juolab kad 2023 metų kovą mūsų laukia Vandenio amžiaus pradžia, kurios visi taip ilgai laukė su sudėtingu jausmų, baimės ir vilties deriniu. Žurnalistai pasakos, koks bus pirmasis pavasario mėnuo – romantiškas ar nelabai – pagal visų zodiako ženklų meilės horoskopą.

Kaip Saturnas ir Plutonas paveiks meilės sferą

Dvi svarbios Saulės sistemos planetos – Saturnas ir Plutonas – kovo mėnesį keičia savo ženklą, o tai turės įtakos ir gyvenimo meilės sferai. 7 dieną Saturnas pateks į romantišką Žuvų ženklą, o Plutonas kovo 23 dieną pirmą kartą per kelis dešimtmečius atsidurs Vandenio žvaigždyne.

Vandenio amžius reiškia transformaciją daugelyje mūsų gyvenimo sričių. Pokyčiai palies ir jausmų sferą. Atėjo laikas paleisti tai, kas jums vadovavo anksčiau, kad dvasiškai augtumėte ir vystytumėte protinį komponentą.

Be to, Saturnas ir Plutonas skatina mus transformuotis, peržiūrėti pasenusias vertybes, kurti ir atgimti. Gali prireikti daug padirbėti su savimi, kad eitumėte meilės keliu ir pereitumėte į naują požiūrį į žmoniją, mūsų planetą ir save.

Tiems žmonėms, kurie tvirtai tiki meile, bus daug lengviau. Jie jau pasirinko teisingą kryptį, todėl su didele tikimybe galės atskleisti visą savo širdies potencialą, vadinasi, sutiks tikrą, abipusę meilę.

Meilės horoskopas 2023 m. kovo mėn. visiems Zodiako ženklams

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Nuo tada, kai Marsas valdė Dvynius, Avinas išgyveno sunkų meilės laikotarpį. Dabar, kai planeta pakeičia savo ženklą ir persikelia į Vėžio žvaigždyną, viskas turėtų nusistovėti. Šeimos ir namų sektoriaus aktyvinimas leis tinkamai susidėlioti savo gyvenimo prioritetus.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis turės sunkiai dirbti, bet, deja, ne dėl santykių. Nebent Mėnulio laikotarpis Šaulio ženkle padės sušildyti jausmingumą. Paskutiniame mėnulio ketvirtyje galimas romantiškas pasimatymas su pikantišku tęsiniu. Tiesa, apie stabilumą bus galima kalbėti tik tada, kai Venera grįš į jūsų ženklą, tai yra jau balandžio mėnesį.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Žemės palydovas išplės savo įtaką ir Dvyniams. Šis ženklas pagaliau išnarplios mazgus, kuriuos jis pats surišo pernai. Tik sutvarkydami savo jausmus galite tikėtis sukurti tvirtus, sveikus santykius su kitais žmonėmis.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Iki kovo 23 dienos Plutonas ir toliau bus Ožiaragio ženkle, o tai Vėžiams yra teigiamas aspektas. Pasinėrimas į šeimos gyvenimą nuramina ir suteikia reikiamos paramos. Tuo pačiu metu, kai reikia, galite lengvai pereiti prie karjeros klausimų.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Jūsų valanda ateis mėnesio pabaigoje, kartu su Vandenio amžiaus atėjimu. Svarbu užbaigti ankstesnio laikotarpio transformaciją, kol Plutonas yra Ožiaragio ženkle. Kažkas turi išnykti amžiams, galbūt tai yra tėvų požiūris, kuris iki šiol trukdė jums kurti šeimą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Karminė Saturno planeta, pereinanti į Žuvų ženklą, kai kuriems ženklams leidžia gauti tai, ko nusipelnė. Praeities pastangos nenueis veltui, nes būtent Žuvų žvaigždynas valdo Mergelių jausmingumą. Jūsų sąžiningumas ir atsakomybė gaus vertą atlygį mylinčio ir dėmesingo partnerio pavidalu.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

21 dieną bus jaunatis Avine – aistringo ir aktyvaus ženklo. Tai neutralizuos laikotarpio pasyvumą ir sukurs romantiškos nuojautos atmosferą. Būkite ypač rūpestingi savo sielos draugui, nepraleiskite progos būti kartu. Vienišos Svarstyklės gali eiti ieškoti savo meilės bent jau pažinčių svetainėje.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Meilės sektorių valdo ne tik planetos, bet ir asteroidai. Taigi, asteroidas Juno yra atsakingas už santuokų sąjungas ir sutartis, kurias gali sudaryti jaunavedžiai. 2023 m. kovą Skorpionai gali galvoti apie santuoką arba nutraukti esamą sąjungą.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Ypatingas laikas Šauliams, nes žvaigždės kviečia žengti tikėjimo ir meilės šuolį. Nebijokite nežinomybės, jei jaučiate, kad jūsų širdis jus šaukia. Pakeliui galėsite rasti tai, ko visada siekėte ir ko nusipelnėte.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Marso perėjimas į Vėžį Ožiaragiams reikš pokyčių ir jų ambicijų įgyvendinimą, taip pat ir meilės fronte. Norisi laimėti mylimojo širdį, kuri įkvėps drąsiems ir šviesiems darbams.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Pavasario pradžia Vandeniams bus svarbus laikotarpis. Jūs, toks laisvamanis ir kūrybingas ženklas, galite pajusti stabilumo troškimą ir nustoti vengti atsakomybės. Per ateinančius trejus metus Vandenio gyvenimas gali pakrypti nauja linkme ir jie išbandys naujus vaidmenis.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Saturnui pereinant į jūsų ženklą, planetos, kaip griežto valdovo ir bekompromisio mūsų stiprybių auklėtojo, savybės sušvelnėja. Visi galime pasiekti daugiau ne griežtais metodais, o meilės ir meilės pagalba. Jums, Žuvims, tai puikus metas atverti sielą ir susirasti gyvenimo draugą.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: