Home Horoskopai Dvyniai – venkite apkalbų, o Svarstyklės – greičiau baigti darbus: taro prognozė savaitei nuo 2023 m. kovo 13 d. iki kovo 19 d.

Dvyniai – venkite apkalbų, o Svarstyklės – greičiau baigti darbus: taro prognozė savaitei nuo 2023 m. kovo 13 d. iki kovo 19 d.

by admin

Išsami taro prognozė trims kortoms savaitei nuo 2023 m. kovo 13 d. iki kovo 19 d. kiekvienam Zodiako ženklui nurodys, kam ruoštis. Vieniems likimas nusišypsos ir suteiks naujų šansų, o kitų laukia kliūtys ir išbandymai. Išdėstymas apima vieną kortelę savaitės pradžiai, viduriui ir pabaigai.

Taro prognozė savaitei nuo 2023 m. kovo 13 d. iki kovo 19 d

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Išlygiavimas Avinui: „Sėkmės ratas“, „Jėga“, „Kvailys“. Savaitės pradžioje laukia malonūs pokyčiai, įsisenėjusių problemų atsikratymas. Pasinaudokite galimybe pritraukti sėkmės. Nesidrovėkite ir eikite į savo tikslus. Savaitgalį galvokite apie ateitį, bet nerizikuokite. Nepažįstamų žmonių pasiūlymai atrodys viliojantys, tačiau jie kelia pavojų.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Rikiuotė Jaučiui: „Ramybė“, „Teisingumas“, „Įsimylėjėliai“. Darni savaitės pradžia persilieja į įtampą. Arčiau trečiadienio ženklo atstovams teks prisiminti savo pareigas. Pataria atsakomybės nepermesti kitiems. Būk sąžiningas ir neapgaudinėk. Jau savaitgalį tikitės didelių permainų.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Lygiuotė Dvyniams: „Saikingumas“, „Įsimylėjėliai“, „Hierofantas“. Kad ir kas nutiktų jūsų gyvenime, neskubėkite. Venkite apkalbų. Jų įtakoje galite padaryti klaidingas išvadas. Savaitės vidurys privers jus rinktis. Tai lemiamas momentas, nes nuo to priklauso likęs gyvenimas. Būtinai iš naujo įvertinkite savo prioritetus. Neatsisakykite išmintingų žmonių patarimų, jie pasufleruos aspektus, į kuriuos nekreipiate dėmesio.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Rikiuotė Vėžiams: „Imperatorienė“, „Teisingumas“, „Saulė“. Savaitė nuo kovo 13 iki kovo 19 dienos jums bus pati sėkmingiausia. Mėgaukitės likimo palankumu, bet nebandykite jo. Nepasiduokite provokacijoms ir niekam nelinkėkite žalos.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Lygiuotė Liūtui: „Saikingumas“, „Atskyrėlė“, „Teisingumas“. Prisiminkite „aukso vidurį“. Savaitės pradžia nebus lengva, tačiau „žvėrių karalius“ susidoros su visais išbandymais. Trečiadienį ir ketvirtadienį apribokite bendravimą su aplinka. Pats laikas pagalvoti apie paslaptį. Savaitės pabaigoje užbaikite reikalus, ypač skubius.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Išlygiavimas Mergelei: „Mėnulis“, „Įsimylėjėliai“, „Žvaigždė“. Taro prognozė trims kortoms sako, kad ši savaitė bus itin palanki. Mergelės laukia teigiamų pokyčių ir sėkmės. Svarbiausia tikėti savo nuojauta ir neperžengti savęs. Savaitės pabaigoje darykite tai, ko geidžia jūsų siela.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Lygiavimas Svarstyklėms: „Žvaigždė“, „Įsimylėjėliai“, „Saulė“. Šios savaitės likimo numylėtinių sąraše – oro ženklo atstovai. Nedvejodami planuokite bet kokį verslą, bet pirmiausia užbaikite senus. Svarbu, kad niekas jūsų neblaškytų. Atlygį už darbą gausite arčiau savaitgalio.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Lygiuotė Skorpionams: „Pakartas žmogus“, „Bokštas“, „Įsimylėjęs“. Savaitės pradžia bus kiek chaotiška. Skorpionams teks padirbėti su kai kuriomis klaidomis. Ne viskas paaiškės, bet svarbiausia neskubėti. Kai kurie dalykai tiesiog užtrunka ilgiau. Savaitės viduryje situacija stabilizuosis, o ženklo atstovų laukia gerų naujienų.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Rikiuotė Šauliui: „Kvailys“, „Magas“, „Įsimylėjėliai“. Savaitę pradėkite atsakingai žvelgdami į visus reikalus, įskaitant ir šeimos reikalus. Aplaidumas jums brangiai kainuos. Trečiadienį ir ketvirtadienį tikėkitės gerų žinių ir naujų galimybių. Nuo penktadienio atsiras situacijų, kai reikės rinktis. Nuo to priklauso artimiausia jūsų ir jūsų šeimos ateitis.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragių derinimas: „Imperatorius“, „Jėga“, „Ramybė“. Savaitė nuo kovo 13 iki 19 dienos ženklo atstovus išmes daugybe situacijų, kai teks prisiimti atsakomybę ir priimti sprendimus. Tikėkite savimi ir nepasiduokite. Jau savaitgalį suprasite, kad visa tai buvo ne veltui.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Lygiuotė Vandeniui: „Fortūnos ratas“, „Atskyrėlė“, „Teisingumas“. Pirmosios savaitės dienos bus sunkios. Būkite ramūs ir atkreipkite dėmesį į ženklus iš viršaus. Jie padės priimti teisingą sprendimą. Kai situacija pagerės, Vandeniai turės pagalvoti apie savo prioritetus. Galbūt kai kurios idėjos nebeaktualios. Savaitgalį pavyks išspręsti kokią nors keblią, pastaruoju metu persekiojančią problemą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Išdėstymas Žuvims: „Įsimylėjėliai“, „Teisingumas“, „Žvaigždė“. Taro prognozė sako, kad savaitė prasidės maloniomis permainomis. Žuvys bus įkvėptos ir laimingos. Bet nepamesk galvos. Prisiminkite savo įsipareigojimus ir nekelkite pavojaus savo reputacijai. Teigiamos žinios savaitgalį nudžiugins ir privers susimąstyti apie ateitį.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: