Home Horoskopai Ką runų prognozė žada savaitei nuo kovo 13 d. iki kovo 19 d. kiekvienam zodiako ženklui

Ką runų prognozė žada savaitei nuo kovo 13 d. iki kovo 19 d. kiekvienam zodiako ženklui

by admin

Kovo vidurys – metas, kai daugelis vis dar jaučia gedimą ir pavasarinį avižinį audinį. Atrodo, kad šaltis niekada neatsitrauks, todėl nėra noro būti ypatingai aktyviems.

Tokiu atveju padės stebuklingos runos, kurios padės atsikratyti netikrumo ir išsekimo jausmo. Igoris Večerskis sudarė runų horoskopą savaitei nuo kovo 13 d. iki kovo 19 d. visiems zodiako ženklams.

Runų prognozė savaitei nuo 2023 m. kovo 13 d. iki kovo 19 d

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Turite Nautiz, Fehu ir Soulo – jie kalba apie būtinybę užbaigti einamuosius reikalus prieš pradedant ką nors naujo. Būtent šią savaitę jums bus lengviau uždaryti visus geštaltus, amžiams atsikratant praeities šmėklos. Taigi jums bus lengviau įgyvendinti savo svajones ir planus.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Nepaisant bendros apatijos tendencijos ir lėto laikotarpio, Jautis laikysis savo sėkmės kurso. Hyera, Inguz ir apverstas Mannazas tai liudija. Sėkmė nesusidurs su asmenine sfera, todėl romantiką kol kas geriau pamiršti. Tačiau jūsų vykdomas verslas gali gauti papildomą plėtros kelią.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Palankus metas bendravimui ir bendravimui. Runes Ansuz, Berkana ir Gebo patariama neprieštarauti viešajai nuomonei ir stengtis laikytis informacijos darbotvarkės. Šią savaitę tokia taktika duos daugiau teigiamų rezultatų būtent Dvyniams. Pasaulis laukia grįžtamojo ryšio iš jūsų, ir jis turėtų rezonuoti tuo pačiu bangos ilgiu.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžio runos apverstos Evaz, apverstos Teivaz ir Algiz patariama mesti kai kuriuos darbus, kuriuos jie suplanavo artimiausioje ateityje. Bus geriau, jei jį įgyvendinsite šiek tiek vėliau, kad vėliau nereikėtų visko kartoti du kartus. Verta sutelkti dėmesį į dabartinio rezultato konsolidavimą, nesvarbu, su kuo jis susijęs.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Apverstas Evazas, apverstas Laguzas ir Yera. Liūtai turės prisitaikyti prie greitai besikeičiančios aplinkos. Ne viskas vyks pagal planą, kurį susikūrėte sau, todėl turite iš anksto pagalvoti, ką darysite, jei plano nepavyks įgyvendinti. Kiti žmonės gali tapti patikima atrama ir atrama savaitę nuo kovo 13 iki 19 d.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Prieš Mergeles atsivers daugiau galimybių, sako apverstas Otalas, Ansuz ir Teyvaz. Tačiau yra viena sėkmės sąlyga: pasitikėjimas savo veiksmų teisingumu. Jei pamatai gerai pakloti, namas taip pat bus tvirtas. Turėtumėte vadovautis šia idėja.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Nuo kovo 13 iki kovo 19 dienos Svarstyklių runos Yera, Fehu ir Isa žada palankų laikotarpį. Galite nebijoti iššvaistyti per daug energijos, nes jos bus daug. Galite padidinti savo finansus, jei to reikalauja dabartinė padėtis, arba net persvarstyti savo perspektyvas ir pasirinkti pelningesnį kelią.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Apverstas Algiz, Teyvaz ir Otal for Scorpions yra rizikos ženklas, kuris bus pateisinamas. Galite parodyti save visoje savo šlovėje, nė kiek nesusigėdę dėl pasmerkimo ar nesusipratimo. Pasinaudokite galimybėmis tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Ir tada artimiausiu metu gyvenimas bus toks, apie kurį svajojate.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Kovas Šaulio jėgų per daug neišbandys. Šią savaitę gavote apversto Raido, Algizo ir apversto Turisaz runas, vadinasi, reikia gyventi dabartine akimirka ir atsižvelgti į visas aplinkybes. Pusiausvyros ieškokite savyje, o ne išorėje, tada rezultatas bus ilgesnis.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Apverstas Ansuz, Otal ir apverstas Vunyo. Ožiaragiai, galbūt jau visai netrukus artimiesiems jūsų tikrai prireiks, todėl nuo einamojo mėnesio 13 iki 19 dienos jums gali būti gana sunku. Abipusis supratimas nebus pasiektas iš karto, nes žodžiai negalės atspindėti to, ką galvojate ir jaučiate. Nepaisant to, dabar pagrindiniu jūsų dėmesio centru turėtų būti artimi žmonės.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Pats laikas rasti bendrą kalbą su kolegomis ir darbo partneriais. Konsensusas, sako runos Ansuz, Eyvaz ir Mannaz, turės būti pasiektas per aštrius konflikto momentus. Bet jei visiems diskusijos dalyviams užteks išminties, tai tolesnis bendradarbiavimas bus efektyvesnis.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims runos Algiz, Isa ir Gebo prognozuoja gana ramią savaitę be jokių permainų ir pakilimų. Neblogai užsiimti saviugda, skirti laiko dvasinėms praktikoms. Tačiau nesitikėkite rezultatų iš karto. Tokie dalykai jūsų atveju tai duoda labai lėtai, tačiau efektyvumas bus šimtaprocentinis.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: