Home Testai Pasirinkite gėlę ir sužinokite žinią, kurią jums bando pasakyti jūsų angelas sargas

Pasirinkite gėlę ir sužinokite žinią, kurią jums bando pasakyti jūsų angelas sargas

by admin

Jei gyvenate tam tikru laikotarpiu ir jums reikia patarimo, nesijaudinkite, mes čia specialiai!

Pasirinkite gėlę, slinkite žemyn ir sužinokite, kokią žinią ji jums siunčia:

Gėlė Nr. 1

Laikas atsikratyti baimių, kurias galima jausti dvasinio tobulėjimo atžvilgiu . Pasikvieskite savo angelą sargą į pagalbą, atsineškite jį prieš einant miegoti ir nuneškite į dvasinę pamoką, kur galėsite lavinti savo aiškiaregystę ir regėjimą .

Labai rekomenduojama atkreipti ypatingą dėmesį į ženklus, kurių gausu aplink jus, nes juos perduoda aukštesnės jėgos . Tai buvo jūsų prašymas, kad jūsų vadovai ir angelai duotų jums signalus ir suteiktų išteklių, kad turėtumėte galimybę sėkmingai lavinti savo intuityvius gebėjimus. 

Gėlė Nr. 2

Graži ir šviečianti gėlė rodo, kad esate aiškiai pervargęs ir laikas pereiti į linksmą etapą. Labiausiai tikėtina, kad jūsų gyvenime įvykę neigiami energijos įvykiai (blogos situacijos, sunkumai) priėjo prie logiškos išvados.

Jūsų angelai yra čia ir skuba jums pranešti, kad atėjo tinkamas laikas ir jūs galite sau leisti atsipalaiduoti bei smagiai praleisti laiką.

Klausykite savo angelų ir savo vadovų , tegul jie suteikia jums galimybę nešvaistyti viso savo laiko darbui ir gyventi džiaugsmingai. 

Gėlė Nr. 3

Tikriausiai pastaruoju metu jums gėda dėl kai kurių žmonių ar situacijų savo gyvenime. Gražios saulėgrąžos tikslas – perteikti jums, kad turite padaryti viską, kas jūsų galioje yra aukščiau už juos, kad galėtumėte pirmiausia pastebėti kitų nekaltumą ir kuo giliausioje vietoje atleisti. Gandų tikimybė yra didelė, tikėtina, kad jie jus pasiekia, net jei jie iš tikrųjų kalba ir tušti balsai.

Todėl prieš darydami išvadas ir veikdami su susijusiu asmeniu, įsitikinkite, kad yra tikri ir tikri faktai . Nuo tada jums gali tekti karčiai gailėtis , kad pradėjote veikti neatrasdami tiesos apie visas susijusias šalis. Jūsų angelai padės jums atrasti faktus, jei jų paklausite.

Gėlė Nr. 4

Pusiausvyra! Pusiausvyra! Pusiausvyra! Priežasties metas linksmybių valanda, štai ką jums atneša gėlių spygliuočiai . Tiesiog dingkite darbe (tai galioja ir jūsų asmeniniam gyvenimui), laikas organizuoti atostogas . Atrodo, kad viskam aplinkui reikia jūsų dėmesio ir pagalbos. Y

Tai taip pat gali turėti įtakos mūsų sveikatai, todėl jūsų angelai siunčia jums žinią, kad nėra nieko blogo atidėlioti savo pareigas. Skirkite kelias valandas poilsiui ir supraskite, kad galite rasti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio.

JUMS TAIP PAT PATIKS