X
Home Horoskopai Patarimai kiekvienam zodiako ženklui Merkurijaus laikotarpiu Avine nuo 2023 m. kovo 19 d. iki balandžio 2 d.

Patarimai kiekvienam zodiako ženklui Merkurijaus laikotarpiu Avine nuo 2023 m. kovo 19 d. iki balandžio 2 d.

by admin

Astrologinėse prognozėse dažniausiai aptinkama Merkurijaus planeta. Jo retrogradinis judėjimas sugadina daugelio mūsų planus, tačiau šį kartą kalbėsime apie ką kita.

Merkurijus kovo 19–balandžio 2 dienomis pereis per Avino žvaigždyną ir susijungs su Venera Jautyje, o tai yra geras ženklas.

Planeta atskleis visą savo potencialą, o tai leis daugeliui zodiako ženklų pasisekti verslo, finansų ir kitose srityse. Vienintelis įspėjimas – šiuo laikotarpiu negalite būti neaktyvūs.

Kaip bendrauti su Merkurijumi Avine skirtingiems zodiako ženklams

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinai savaime yra bendraujantys, tačiau bendravimo planetai pereinant per jų ženklą, jie tampa visiškai neramūs. Laimei, aktyvumas sužais į rankas, todėl galite tikėtis, kad visi veiksmai duos laukiamą rezultatą šiuo nuostabiu laikotarpiu.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jaučiui taip pat nereikės ramiai sėdėti nuo kovo 19 iki balandžio 2 dienos. Galite aplankyti vietas, apie kurias svajojote, užsiimti įdomiu pomėgiu. Bet net jei negalvojate apie verslą, vis tiek atsiras būdų, kaip išspręsti nukarusias problemas. Tai gali būti užuomina iš visatos arba atsitiktinis susitikimas su žmogumi, kuris gali jums padėti.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Norėdami gauti ką nors gero, pritraukti turtus ir meilę, Dvyniams teks mojuoti plunksna praeičiai. Kai kurie iš jūsų gali nutraukti santykius, kurie ilgą laiką buvo prasti. Bet galų gale tai padės jums eiti teisingu keliu, pradėti viską nuo nulio. Nuo jūsų priklauso, ar pavyks tapti sėkmingu ir padidinti savo finansus, o jūsų planeta Merkurijus padarys viską, ką gali.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Kitas ženklas, kurį globos pirmoji planeta nuo Saulės. Net jei Vėžiai ir patirs sunkumų daugelyje gyvenimo sričių, jie neatrodys kaip kažkas grandiozinio ir lemtingo. Optimistiškas požiūris ir geri žmonės šalia padės greitai išspręsti mažas problemas ir išvengti didelių.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Visą šį laikotarpį būsite labai energingi, todėl nenustebkite, jei turėsite daug naujų draugų, pažįstamų ir net prenumeratorių. Jėgos struktūrose dalyvaujantys žmonės gali padidinti savo reitingą ir sustiprinti autoritetą. Net ir meilės sferoje galima nugalėti priešininką, jei nepraleidžiate Merkurijaus pranašingos padėties laikotarpio Avine.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Viskas bus gerai, jei Mergelės atsispirs pagundai šias pavasario dienas praleisti atsipalaidavusios. Dabar labiau nei bet kada svarbu savo dieną maksimaliai užpildyti įvairiais dalykais. Negalite bijoti nuovargio ir perdegimo – taip neatsitiks. Tiesiog pakeiskite veiklą, kad neprarastumėte dėmesio.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Tyla padės Svarstyklėms šiuo laikotarpiu būti sėkmingesnėms. Kaip bebūtų keista, tik tylėdami rasite daugybę atsakymų, nors tai nėra būtent jūsų paieškos būdas. Merkurijus neleis Svarstyklėms visko daryti vienu metu. Turėsite pasirinkti vieną dalyką, pavyzdžiui, šeimą, santykius ar tiesiog karjerą.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Kažkas gali trukdyti ir Skorpionams – tai stereotipinis mąstymas. Žvelgiant iš astrologinės pusės, nuo kovo 19 iki balandžio 2 dienos geriau teikti pirmenybę kūrybiškam požiūriui. Taip pat svarbu neužsidaryti priešų. Norėdami tai padaryti, pabandykite suprasti oponento požiūrį ir gerbkite jo nuomonę.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulio laukia palankus laikotarpis. Visas šias dvi savaites mėgausitės savo visagale intuicija, gebėjimu iš pirmo žvilgsnio atpažinti kitų žmonių ketinimus. Natūralu, kad tai padės atsikratyti bėdų ir atpažinti tuos, su kuriais jausitės gerai ir patogiai.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Venkite neatsakingų žmonių – tada galėsite sumažinti problemas. Ir dar geriau, jei dabar visus savo reikalus spręsite patys, jei įmanoma, net nepasitarę su kitais. Veneros dėka atsiras fizinių jėgų antplūdis, kuris labai padės jums visose jūsų pastangose.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Merkurijus skatins filosofinį požiūrį į dalykus, o tai Vandeniui labai naudinga. Jei esate vienišas, galite rizikuoti prisipažinti apie savo jausmus žmogui, kuris ilgą laiką buvo jums malonus. Negalite bijoti atstūmimo – esate gana atkaklus ir išmintingas. O šeimos Vandeniams ateis laikas stiprinti gilų dvasinį ryšį.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims kovo pabaigoje pasiseks meilės reikaluose. Merkurijus Avinuose pažadins juose drebulį ir švelnumą, o stiprybė slypi jų silpnybėje. Nereikia bravūros ir nepažeidžiamumo demonstravimo – vis tiek tai ne apie tave. Tiesiog pasitikėk pasauliu ir tave supančiais žmonėmis.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: