Home Horoskopai Tamaros Globos horoskopas 2023 m. kovo 19 d. yra gana palankus daugumai zodiako ženklų

Tamaros Globos horoskopas 2023 m. kovo 19 d. yra gana palankus daugumai zodiako ženklų

by admin

Pagal Tamaros Globos 2023 metų kovo 19-osios horoskopą daugelis Zodiako rato atstovų šią dieną turėtų įsiklausyti į savo intuicijos balsą. Būtent šis jausmas padės išvengti daugybės klaidų ir teisingai pasirinkti gyvenime. Žvaigždės šį sekmadienį pataria visiems Zodiako ženklams būti kuo ramesniems ir kantresniems. Būtina visomis priemonėmis išlaikyti pozityvumą ir proto buvimą.

Tamaros Globos horoskopas Kovo 19-ajai Ugnies stichijos ženklams

Avinas

Kai kurie Avino ženklo atstovai šią dieną jausis pavargę ir prastai. Netgi gali būti, kad kažkas ar kažkas juos išves iš pusiausvyros. Astrologė Globa pataria Avinui elgtis santūriai ir geranoriškai kitų atžvilgiu. Net vienas neatsargiai ištartas žodis gali sukelti rimtą skandalą ir bėdą.

Liūtas

Liūtų žvaigždės prognozuoja netinkamą kelionių ir kelionių laikotarpį. Daugelis ženklo atstovų darys klaidų savo profesinėje veikloje, nes neteisingai interpretuos gautą informaciją. Taip pat gali būti, kad pablogėja sveikatos būklė, išsivysto labai rimtos ligos.

Šaulys

Daugelis Šaulių šią dieną pajus žvalumo ir energijos antplūdį. Kai kurie ženklo atstovai sulauks pelningų pasiūlymų ar užsakymų. Tamara Globa rekomenduoja Šauliams imtis bet kokio darbo, jei jie nori pasiekti sėkmės. Nereikėtų pasiduoti per dideliam entuziazmui, kad netyčia neužslopintumėte savyje praktinių charakterio bruožų.

Tamaros Globos horoskopas kovo 19-ajai Žemės stichijų ženklams

Jautis

Dauguma Jaučio ženklo atstovų šią dieną pajus gyvenimo potencialo sumažėjimą. Taip pat gali atsirasti lėtinių ligų, nepagrįstos rizikos ir organizmo perkrovos. Tamara Globa taip pat pranašauja Jaučiui problemų asmeniniame gyvenime, kurios gali virsti nusivylimu ar konfliktais. Didelė rizika susižeisti kelyje arba dirbant su aštriais daiktais.

Mergelė

Mergelės šiuo laikotarpiu turėtų sutelkti dėmesį į buitinių problemų sprendimą, nustumdamos profesinę veiklą į antrą planą. Gali kilti problemų bendraujant su mylimu žmogumi, netgi gali būti, kad Mergelė su juo išsiskirs. Visi ginčai turi būti sprendžiami taikiai ir ramiai.

Ožiaragis

Daugelis Ožiaragių kovo 19-ąją jausis nelaimingi ir savimi nepatenkinti. Tarsi visata šią dieną duos jiems jėgos išbandymą, kad patikrintų jų patikimumą ir stabilumą. Ožiaragiams reikia permąstyti savo gyvenimą ir galbūt net pradėti nuo nulio.

Tamaros Globos horoskopas Kovo 19-ajai Oro stichijos ženklams

Dvyniai

Dvynių laukia sunki diena, nešanti ir teigiamų, ir neigiamų tendencijų. Yra galimybė pagerinti finansinę padėtį, tačiau nenumatytos išlaidos vėl sukels žlugimą. Kai kurie Dvyniai sutiks įdomų žmogų, su kuriuo gali net užmegzti meilės romaną.

Svarstyklės

Svarstyklėms šis laikotarpis žada praeiti gana sėkmingai. Jų gyvenimo potencialas bus aukšto lygio, o Visata suteiks jiems savo palankumą. Galite drąsiai imtis bet kokio verslo įgyvendinimo, sėkmė lydės Svarstykles bet kokiose pastangose. Vieniši ženklo atstovai ar tos Svarstyklės, kurios ieško meilės nuotykių, gali patraukti priešingos lyties atstovų susidomėjimą.

Vandenis

Vandeniams šią dieną gali kilti problemų darbe dėl neįvykdytų įsipareigojimų ar pažadų. Neigiamos emocijos gali neleisti Vandeniui susitvarkyti su jausmais ir blaiviai įvertinti situaciją. Nepaisant to, šie žmonės galės praleisti laiką pozityviai. Svarbiausia su kitais elgtis labai atsargiai ir mandagiai.

Tamaros Globos horoskopas Kovo 19-ajai Vandens stichijų ženklams

Vėžys

Rakam Tamara Globa prognozuoja sunkią ir labai kupiną įvykių kovo 19-ąją. Yra didelė tikimybė būti apgauti. Neatmetama ir materialinių nuostolių bei problemų. Žvaigždės pataria Vėžiams šiuo laikotarpiu būti atsargiems užmezgant seksualinius kontaktus.

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovams diena žada būti sėkminga ir produktyvi. Per šį laikotarpį leidžiama užsiimti anksčiau pradėtų bylų užbaigimu, analizuoti padarytas klaidas. Taip pat galite eiti pas draugus į susibūrimus ir ten gerai pailsėti. Su vienu iš naujų pažįstamų Skorpionai gali užmegzti meilės romaną. Tą naktį jie sapnuos pranašiškus sapnus.

Žuvys

Šią dieną daugeliui Žuvų atsivers naujos perspektyvos ir horizontai. Kai kuriuos planus Žuvims teks pakeisti, nes be koregavimo jiems nelemta išsipildyti. Neatsisakykite draugų ar aukštesnių globėjų pagalbos. Po pietų Žuvys gali sulaukti blogų žinių. Artimųjų ligos gali užsitęsti.

JUMS TAIP PAT PATIKS