Home Horoskopai Taro prognozė savaitei nuo 2023 m. kovo 27 d. iki balandžio 2 d.

Taro prognozė savaitei nuo 2023 m. kovo 27 d. iki balandžio 2 d.

by admin

Išsami Taro prognozė savaitei nuo 2023 metų kovo 27 iki balandžio 2 dienos visiems Zodiako ženklams taps patikimu patarėju. Dviejų pavasario mėnesių sandūra daugeliui bus sunkus, bet įdomus laikotarpis. „Arcana“ patarimai padės išvengti pavojų ir nepraleisti unikalių progų.

Taro prognozė savaitei nuo 2023 m. kovo 27 d. iki balandžio 2 d

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Likimą pranašauja kortos „Teismas“, „Imperatorius“ ir „Jėga“. Tai reiškia, kad kovo ir balandžio sandūroje Zodiako rato pradininkai turėtų pasiruošti maloniems pokyčiams. Kai kurios problemos išnyks. Tuo pačiu atsiras nuostabi galimybė greitai pasiekti norimą tikslą. Svarbiausia nebūti tuščiam.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Antrajam zodiako ženklui iškrito šios kortos: „Imperatorius“, „Vyriausioji kunigė“, „Velnias“. Nelaukite, imkitės veiksmų. Niekada nebus geresnio laiko būti aktyviam. Todėl savo norų neatidėliokite vėlesniam laikui. Ateina fantastiški pokyčiai. Intuicija padės priimti teisingą sprendimą.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Išsami Taro prognozė savaitei perspėja Dvynius, kad jie gali būti be pagrindo išgyvenimų. Išdėstymas, susidedantis iš kortelių „Kvailys“, „Mėnulis“ ir „Magas“, kalba apie palankų laiką. Nepasitikėk gandais ir neapgaudinėk savęs. Savaitės pabaigoje jūsų laukia nauji atradimai.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Šios savaitės maketą sudaro šios kortelės: Bokštas, Kvailys, Pakartas žmogus. Nuo kovo 27 iki balandžio 2 dienos gyvenimas po truputį ims keistis. Vėžiai jaus baimę, ir veltui. Pokyčiai bus malonūs ir priartins ženklo atstovus prie svajonės. Sunkumai laukiami arčiau savaitgalio. Atminkite, kad jie yra laikini, bet vis tiek neignoruokite būtinybės juos išspręsti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Taro prognozė susideda iš trijų Arkanų: „Pakabintas žmogus“, „Vyriausioji kunigienė“, „Hierofantas“. Įtemptas grafikas bus geriausias jūsų padėjėjas. Tai ypač svarbu pirmoje savaitės pusėje. Spontaniški reikalai ir užduotys bus itin nesėkmingos. Taigi stenkitės nesielgti impulsyviai. Lažinkitės dėl disciplinos, bet neskubėkite. Skubėti liūtams kovo ir balandžio sandūroje draudžiama.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Kortelių „Pakabintas žmogus“, „Saikingumas“ ir „Kvailys“ išdėstymas. Mergelėms reikia tam tikros izoliacijos. Svarbu susitvarkyti su savo mintimis ir jausmais. Neneigkite sau malonumo tolstant nuo išorinio pasaulio. Tačiau venkite skubėjimo. Galite praleisti kažką labai svarbaus. Po sunkios darbo dienos Mergelės laukia smagus savaitgalis.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Taro prognozė Svarstyklėms teigia, kad gyvenimas pateiks netikėtą dovaną. Kažkas atsitiks ir aplinkybės pasikeis per kelias minutes. Išlikite optimistiški ir su tikėjimu žiūrėkite į ateitį. Tai pataria Arkanas „Kvailys“, „Jėga“ ir „Įsimylėjėliai“.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpiono sklaidą sudaro Saulės, Teismo ir bokšto kortos. Geros savaitės viskam. Puikus metas susirasti papildomą pajamų šaltinį, sudaryti svarbų sandorį. Peržiūrėkite savo tikslus. Galbūt kai kuriuos iš jų reikia permąstyti ir koreguoti.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Savaitė nuo kovo 27 iki balandžio 2 dienos Šauliams asocijuojasi su mažais, bet svarbiais pokyčiais. Tai liudija trys kortos: „Fortūnos ratas“, „Imperatorienė“, „Saulė“. Prisiimk atsakomybę už savo sprendimus. Tai bus gana paprasta, nes visas laikotarpis jums sėkmingas. Tačiau skubėjimas ir skubėjimas gali privesti prie erzinančių klaidų.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Savaitės renginio ženklo atstovus pranašauja kortos „Bokštas“, „Mėnulis“ ir „Velnias“. Jau nuo pirmadienio jų gyvenime atsiras daugybė išbandymų. Tačiau Ožiaragis sugebės su jais tinkamai susidoroti, jei nevengs ir neperkels atsakomybės. Pasikliaukite tik faktais. Nepasitikėkite spekuliacijomis, paskalomis ir gandais. Savaitės pabaigoje būkite itin atsargūs – jūsų laukia pavojinga situacija.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Taro prognozė Vandenį įspėja apie sunkų laikotarpį. Rikiuotė nebuvo pati sėkmingiausia: „Mirtis“, „Velnias“ ir „Fortūnos ratas“. Kad šią savaitę išgyventumėte lengviau, atsisakykite visko, kas verčia galvoti apie praeitį. Palikite tai ir žiūrėkite į ateitį. Bet ne su naivia viltimi, o atsargiai. Aplaidus požiūris į savo pareigas atneš daug problemų, kurios turės įtakos ir finansinei padėčiai.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Paskutiniame zodiako rato ženkle yra šios kortelės: „Mirtis“, „Teismas“ ir „Pasitikėjimas“. Pagaliau atsikratysite pastaruoju metu jus kankinančių problemų. Puiki savaitė norintiems pradėti naują gyvenimą. Tačiau už tai turėsite atsisveikinti su viskuo, kas jus sieja su liūdnais praeities įvykiais.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: