Home Horoskopai Avinam – sunkumai, Žuvims – išsiskyrimas: savaitės horoskopas naudojant Taro kortas

Avinam – sunkumai, Žuvims – išsiskyrimas: savaitės horoskopas naudojant Taro kortas

by admin

Astrologai prognozavo savaitei, nuo kovo 27 iki balandžio 2 d., visiems Zodiako ženklams. Kas jūsų laukia šią savaitę.

Avinas

Jūsų gyvenime baigiasi sunkumų laikotarpis ir prasideda atsigavimo laikotarpis. Atkursite savo emocinį foną ir pagerinsite savo gyvenimą. Dabar jūsų prioritetas bus tik malonumas ir sveikas gyvenimo būdas.

Jautis

Šiuo metu neturėtumėte elgtis pernelyg emociškai, nes galite pritraukti bėdų. Išraiškingi veiksmai nepateks į jūsų rankas, gali kilti kivirčų su kitais. Todėl astrologai pataria susikaupti ir galvoti galva.

Dvyniai

Turėsite tikėjimo ir vilties dėl nuostabios ateities. Atsiras jėgų ir energijos antplūdis, kuris leis jums padaryti reikšmingą proveržį visais klausimais. Galite išspręsti bet kokią problemą.

Vėžys

Į jūsų gyvenimą ateis pokyčiai, bet kokie jie bus, priklauso tik nuo jūsų. Ezoterikai perspėja, kad nereikėtų pasikliauti kitais žmonėmis. Galvokite tik apie tai, kas jums bus geriausia, ir klausykite savo intuicijos.

Liūtas

Galite sutikti įtakingą asmenį, kuris taps jūsų globėju. Jis padės įgyvendinti savo tikslus ir svajones. Tačiau gali būti spąstų, kurių turėtumėte saugotis.

Mergelė

Gali kilti sunkumų, iš kurių bus sunku rasti išeitį. Tačiau pasiseks, jei į situaciją pažvelgsite iš skirtingų pusių. Tik tokiu būdu galite rasti bet kokios problemos sprendimą.

Svarstyklės

Jūsų gyvenime pradės įvykti netikėti įvykiai, kurių niekaip negalėsite paveikti. Tačiau to daryti nereikia, nes jie bus geriausi.

Skorpionas

Atsikratysite baimių ir abejonių, o tai leis įkvėpti oro pilna krūtine. Savaitės pabaigoje sutiksite lemtingą pažintį su žmogumi, kuris jums taps visu pasauliu.

Šaulys

Pradėsite naują gyvenimą, kuriam turėtumėte pasiruošti iš anksto. Jei apsupsite save pozityviais žmonėmis ir laikysitės draugiško požiūrio, tada viskas jums susiklostys labai gerai. O jei ne, tai ne.

Ožiaragis

Likimas paruošė jums išbandymus, kuriuos turėsite įveikti. Tačiau velnias nėra toks baisus, kaip jį traukia. Apskritai savaitė jums bus rami, jei išmoksite tinkamai susidėlioti prioritetus ir elgtis pagal savo sąžinę.

Vandenis

Turėtumėte suprasti, kad praeitį geriausia palikti už nugaros. Dažniausiai tai trukdo džiaugtis dabartimi ir ateitimi. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo greičiau prieš jus atsivers durys į laimingą rytojų.

Žuvys

Šią savaitę galite nutraukti toksiškus santykius su jus emociškai kankinančiu žmogumi. Patikėkite, labai greitai rasite tikrą laimę. Jūsų skrandyje bus drugelių.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: