Home Testai Pasirinkite kortelę ir sužinokite, ką jūsų aukštasis „aš“ nori jums pasakyti

Pasirinkite kortelę ir sužinokite, ką jūsų aukštasis „aš“ nori jums pasakyti

by admin

Kiekvienas iš mūsų gyvenime vadovaujasi aukštesnėmis jėgomis, ir nors ne visi tuo tiki, vis dėlto taip yra. Jie mums padeda, saugo ir duoda užuominų. Išmokę juos priimti, galime labai palengvinti savo gyvenimą.

Pirma, jūs turite pasiekti harmoniją su savo Aš, su savo pasąmone, kurią kai kas vadina Aukštesniuoju Aš. Norėdami išsiugdyti šiuos gebėjimus savyje, galite naudoti ateities spėjimą ir meditaciją.

Naudodamiesi ateities spėjimu ir žiniomis apie simbolius, galite sužinoti apie save kažką naujo ir naudingo.

Šiandien norime jums tai padėti ir pasiūlyti išlaikyti šį įdomiausią testą. Jos pagalba gausite žinutę su užuomina ar patarimu iš savo Aukštesniojo Aš. Viskas, ko jums reikia, yra atsipalaiduoti ir susikaupti.

Atminkite, kad kiekviena korta reiškia visiškai skirtingą, tačiau dabar mes nekalbėsime apie tikrąją jos reikšmę, kalbėsime apie tai, ką jums nori pasakyti aukštesnės jėgos. Ką jie perteikia jūsų pasąmonei?

Kortelė Nr. 1

Pradėjote kažką naujo ir įdomaus, kas padės išnaudoti savo potencialą. Jūsų laukia sėkminga ateitis dėka idėjos ir tų veiksmų, kuriuos pradėsite įgyvendinti dabar.

Tai užtruks daug jūsų laiko ir pastangų, bet tai verta, patikėkite manimi. Išmokite būti organizuotesni ir planuoti savo užduotis.

Klausykite savo vidinio „aš“ balso, jis jums pasakys keletą dalykų, kurie bus labai svarbūs. Svarbiausia nepraleisti šios puikios progos, kuo greičiau įgyvendinti savo tikslus.

Rizikuokite darydami ką nors naujo, neklausykite niekšų, jie jums tik pavydi. Jūs galite padaryti viską!

Kortelė Nr. 2

Turite suprasti, kad atėjo laikas taisytis. Šiuo metu turėtumėte atsisveikinti su pagrindiniais trūkumais, kurie jus šmeižia.

Galbūt tai yra žalingi įpročiai, kurie kenkia jūsų sveikatai, pavyzdžiui, kofeinas, rūkymas, alkoholis, švaistymas ir pan.

O gal mėgstate viską dramatizuoti ir jums sunku kovoti su kartais jus apimančia agresija.

Bet kuriuo atveju, jūs tiesiog turite susikaupti ir pradėti su tuo kovoti. Šie blogi įpročiai ir priklausomybės gadina jūsų gyvenimą. Atėjo laikas tai ištaisyti, turėtumėte tai padaryti, jei tikite savimi.

Kortelė Nr. 3

Turėsite šiek tiek pasigilinti savyje ir suprasti klaidas, kurias padarėte anksčiau, jos dabar gali jums pakenkti. Jei analizuosite, kas nutiko ne taip, galite panaikinti savo nesėkmes.

Suvokę savo problemas ir pradėję su jomis kovoti, pakeisite savo gyvenimą. Viskas prasideda nuo problemos priėmimo ir suvokimo, o tada jos sprendimo.

Būkite atsakingi už savo veiksmus, neperkelkite savo klaidų kitiems. Jei tai suprasite, galite išvalyti savo neigiamą karmą.

Turėsite galimybę pradėti naują gyvenimą ir tai gali būti naujas skyrius, kuris jus labai džiugins. Ateityje jūsų laukia malonūs pokyčiai.

Svarbiausia šio testo prasmė – privalai priimti save ir nekartoti savo klaidų. Būkite išmintingesni ir iš visko pasiimkite ką nors naudingo sau. Tegul jūsų ateitis būna laiminga ir be debesų!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: