Home Horoskopai Taro kortų horoskopas 2023 m. balandžio mėn.: ko tikėtis kiekvienam Zodiako ženklui

Taro kortų horoskopas 2023 m. balandžio mėn.: ko tikėtis kiekvienam Zodiako ženklui

by admin

Taro kortos jau seniai padėjo žmonėms pažvelgti į ateitį ir sužinoti, ką mūsų laukia likimas. Taro kortos mėnesio horoskopas parodys, kaip prabėgs balandis kiekvienam zodiako ženklui ir kokius patarimus jums teikia kortos.

Avinas

Mėnesio kortelė: šešių taurių

Avinų balandį lauks malonus bendravimas su artimaisiais ir naujos naudingos pažintys. Taip pat gali įvykti koks jaudinantis įvykis, kuris paįvairins jūsų kasdienybę. Balandžio mėnesį kažkas parodys jums dosnumą. Apskritai kortelė reiškia teigiamas emocijas ir norą dalytis džiaugsmu su kitais.

Jautis

Mėnesio kortelė: Pakartas žmogus

Balandis Jaučiui tikrai bus sunkus. Pasiruoškite daugybei išbandymų ir planų žlugimo. Gali tekti pasimokyti iš savo klaidų ar ką nors paaukoti, tačiau įgyta patirtis bus labai vertinga. Pakarto žmogaus korta taip pat reiškia, kad jūsų gyvenimo principai bus suabejoti. Jautis, norėdamas judėti į priekį, turės pasikeisti.

Dvyniai

Mėnesio korta: Taurių karalienė

Balandis Dvyniams bus labai emocingas. Svarbų vaidmenį jūsų gyvenime šį mėnesį atliks jums artima moteris – mama, sesuo ar draugė. Ji ne kartą duos vertingų patarimų ir padės. Taip pat taurių karalienės korta rodo gilius emocinius ryšius su artimaisiais. Galbūt daugiau laiko praleisite su šeima ir jais pasirūpinsite.

Vėžys

Mėnesio korta: Keturi kardų

Ši korta Vėžiams sako, kad dabar reikia pailsėti nuo savo planų ir niekur neskubėti. Balandį vargu ar pavyks įgyvendinti savo planus, o visi įsipareigojimai greičiausiai nepasiseks. Tik nuo jūsų priklauso, ar pauzė versle jums bus maloni, ar priverstinė. Nebus klaida balandžio mėnesį atostogauti, daugiau atsipalaiduoti ir, esant galimybei, daryti tai, ką nori, o ne tai, ko reikia. Rekomenduojama daugiau pabūti vienam su savimi.

Liūtas

Mėnesio korta: Pentaklių riteris

Korta žada Liūtui pripažinimą ir sėkmę balandžio mėnesį, tačiau to teks pasiekti sunkiai dirbant. Metas ugdyti savo talentus, būti atkakliam ir visada laikytis duoto žodžio. Tada jums nėra nieko neįmanomo. Labai svarbu būti kruopštiems net ir tuose dalykuose, kurie jums nėra labai malonūs.

Mergelė

Mėnesio kortelė: Karieta

Ši korta simbolizuoja sėkmę ir pažangą. Balandis Mergelėms tikrai bus geras mėnuo. Jūs susigrąžinsite savo gyvenimo kontrolę ir įgysite pasitikėjimo savimi. Galimi ir sunkūs išbandymai, kuriuos sėkmingai įveiksite. Korta pataria suvaldyti emocijas ir vengti konfliktų.

Svarstyklės

Mėnesio korta: Apverstas penkiakampis

Balandis Svarstyklėms nebus itin sėkmingas profesinėje srityje. Pastebėsite, kad jūsų darbo kokybė pastebimai kris, o apskritai darbas bus sunkesnis. Tai gali būti entuziazmo stoka arba banali tinginystė. Gali kilti ir piniginių problemų. Moterims kortelė gali rodyti nėštumą.

Skorpionas

Mėnesio korta: Kardų tūzas

Kardų tūzas yra labai stipri korta, kupina jėgos, energijos ir protinio pranašumo. Taip Skorpionai pasireikš balandį. Nebijokite parodyti lyderystės, reikalaukite savęs, net jei jūsų sprendimas kažkam netinka. Be to, Skorpionai turėtų aiškiai ginti savo ribas ir neleisti kitiems jūsų įžeisti.

Šaulys

Mėnesio kortelė: vyriausiasis kunigas

Kunigo korta byloja apie dvasinį vadovavimą ir svarbias gyvenimo pamokas. Balandžio mėnesį galite gauti vertingų patarimų iš kokio nors išmintingo žmogaus arba pasimokyti iš savo klaidų. Jums reikės kažkieno patirties ir požiūrio, bijokite prisiimti atsakomybę. Norėdami judėti į priekį, turite laikytis savo moralinių vertybių ir nenukrypti nuo tradicijų. Tikintieji turėtų dažniau kreiptis į religiją – ji gali turėti atsakymų.

Ožiaragis

Mėnesio kortelė: apverstos lazdelių penkios

Balandis Ožiaragiams bus gana sunkus. Saugokitės skandalų, intrigų, išdavystės, bylinėjimosi. Priešai ar pavydūs žmonės gali bandyti sugadinti jūsų gyvenimą. Geriau nesidalykite planais ir paslaptimis su tais žmonėmis, kuriais nepasitikite 100%. Taip pat balandį su niekuo nekonkuruokite – tai energijos švaistymas.

Vandenis

Mėnesio kortelė: Mėnulis

„Mėnulis“ reiškia riziką ir netikėtus sunkumus, kuriems neįmanoma pasiruošti. Bėdos balandį jus gali užklupti kaip sniegas ant galvos ir pareikalaus jūsų dėmesio. Korta perspėja, kad balandį nereikia rizikuoti ir ieškoti nuotykių. Meilės santykiuose korta byloja apie galimą apgaulę ar paslaptis iš antrosios pusės. Blogiausiu atveju galima išdavystė ar išdavystė.

Žuvys

Mėnesio kortelė: šešių taurių

Taurių šešetas – itin palanki korta, balandžio mėnesį Žuvims žadanti ramybę, harmoniją ir pasitikėjimą savimi. Šį mėnesį dažnai prisiminsite savo praeitį ir ieškosite joje įkvėpimo. Rekomenduojame aplankyti kokią nors vietą iš vaikystės ar pabendrauti su senais pažįstamais. Apskritai korta žada, kad gyvenime pamatysite kažką labai gero, taip pat būsite laimingi meilėje.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: