Home Horoskopai Jūsų atsisveikinimo būdas: kaip išgyventi išsiskyrimą kiekvienam zodiako ženklui

Jūsų atsisveikinimo būdas: kaip išgyventi išsiskyrimą kiekvienam zodiako ženklui

by admin

Išsiskyrimas su kadaise mylimu žmogumi gali sukelti daug kančių. Net jei meilė jau praėjo, žmonės linkę taip priprasti vienas prie kito, prisirišti vienas prie kito, kad nebenori nieko keisti.

Bet būna, kad vienas vis tiek nusprendžia pasitraukti, nutraukti ryšį. Tas, kuris sužinos apie sprendimą, turės ištverti dvasinį diskomfortą ir „paleisti“ praeitį. Astrologė Alesya Laskina pasakojo, kaip išgyventi zodiako ženklų išsiskyrimą.

Kaip išgyventi išsiskyrimą kiekvienam zodiako ženklui

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Energijos sūkurys šio ženklo sąmonėje skatina veikti, ir nesvarbu, kokia nuotaika – bloga ar gera. Panašiai ir su meilės nesėkmėmis – Avinas neturėtų gulėti žiūrėdamas į lubas ar per daug atspindėti. Bus geriau, jei sportuosite, eisite į vakarėlius, šoksite, kol nukrisite. Fizinis nuovargis stebuklingai sumažins moralinį stresą.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Kadangi Jaučiai yra puikūs komforto ir kūniško malonumo žinovai, jie turėtų sutelkti dėmesį į tai: užsiregistruoti masažui, pasilepinti restorano patiekalais, išsimaudyti vonioje su rožių žiedlapiais ir aliejais, įsigyti išskirtinių drabužių ir pan. namų komfortas , miegokite daugiau, papuoškite miegamąjį gražiais dekoratyviniais interjero daiktais. Niekas neatpalaiduoja Jaučio geriau nei minėti metodai.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai negali pakęsti vienatvės, todėl jei jų meilės istorija nepasibaigė laiminga, tuomet jiems teks pasikliauti artimųjų ir draugų palaikymu. Ištiesta ranka šiam oro ženklui yra labai svarbi, juolab kad jiems gali tekti kalbėti ir verkti. Po to kurį laiką jie jausis tušti, tačiau greitai sugrįš gyvybinė energija.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžius patiria stiprus psichinis kančia ir jiems sunku išsiskirti su savo artimaisiais. Tačiau bandyti atitraukti juos nuo kančių yra beprasmiška. Šio ženklo žmogui reikia išgyventi vidinį lūžio tašką, atpažinti savo emocijas, tik po to jos ims tirpti. Kai kuriems Vėžiams gali prireikti psichologo pagalbos – tame nėra nieko smerktino.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Kad negalvotų, kad santykių nutrūkimas yra visų asmeninių ambicijų praradimas, nesėkmė ir žlugimas, Liūtas turi kompensuoti praradimą naujais užkariavimais ir pergalėmis. Ar jie bus susiję su profesine sfera, ar visuomenės pripažinimu – rinkitės patys. Svarbiausia, kad jūs ir toliau jaustumėte savo vertę ir reikšmę.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės netoleruoja didelių gyvenimo pokyčių, o išsiskyrimas, žinoma, labai pakeičia įprastą gyvenimo būdą. Ypač blogai, jei atotrūkis buvo susijęs ir su finansinio stabilumo praradimu. Todėl Mergelė turi sutelkti dėmesį į karjeros klausimus – tai ne tik apsaugos nuo galimų problemų ateityje, bet ir atitrauks nuo skaudžių minčių. Tačiau Mergelė vis tiek atliks reikiamą protinį darbą, atlikdama teisingą klaidų darbą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės yra smulkaus derinimo žmonės, jas lengva atitraukti naujomis emocijomis, tačiau lygiai taip pat lengva persistengti – tokiu atveju jos įeis į save. Nes triukšmingi vakarėliai tikrai ne tau. Norėdami įveikti išsiskyrimą, rinkitės ramias pramogas ir intelektualią veiklą, pavyzdžiui, lankymąsi muziejuose ir teatruose, arbatos vakarėlius su draugais, apsipirkimą.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Nebūtina padėti Skorpionui įveikti sunkų kelio atkarpą. Tai pats ženklas, kuris puikiai žino, kaip „palaižyti žaizdas“ ir pasitaisyti. Kartais prie to prisideda ezoterinės praktikos, kartais sportas ar šokiai. Bet kokiu atveju, pirmiausia turėsite nuleisti garą, kad neužsikrėstumėte blogiu ir nepasitenkinimu prieš savo buvusį partnerį, o tada įgytumėte ankstesnį asmeninės energijos ir jėgų lygį.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Didelius gyvenimo reikalavimus turintys žmonės Šauliai gali rinktis tokius reabilitacijos būdus kaip nuotykių kupina kelionė ar ambicingas projektas, kurio anksčiau nedrįso imtis. Perjunkite susikaupimo kanalą iš nuoširdžių išgyvenimų į intelektualų alkį, kurio numalšinti negalite pagalvoti arba sunkiai prisimenate savo buvusį mylimąjį.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams lengviau susidoroti su asmenine drama, kai jie tiksliai žino, kas tai sukelia. Jei įmanoma, geriau aptarti šią temą su partneriu. Jei ne, tuomet galite susitarti su psichologu. Tai padės išanalizuoti galimas išsiskyrimo priežastis. O šiam ženklui labai svarbus veiksmų logikos ir priežasties-pasekmės santykių suvokimas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniams išsiskyrimas yra motyvacija pradėti naują gyvenimo etapą ir pasiekti neregėtų aukštumų pasirinktoje veiklos srityje. Išlaisvinta energija dažniausiai išeina į naudą, leisdama iki galo parodyti savo talentus. Labai padeda naujų mokslų studijos, užsienio kalbos, visuomenei naudinga veikla, kelionės, pasaulio pažinimas.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Jei Žuvys nesuvoks, kad gyventi prisiminimais apie praeitį nėra išeitis, jos kentės labai ilgai. Jie gali bandyti prikelti savo partnerio jausmus arba apgaudinėti save, kad vis tiek gali sugrįžti. Štai kodėl taip svarbu suvokti, kad viskas baigėsi, ir susitaikyti su tuo giliame lygmenyje. Kūrybiškumas, suteiksiantis kūrybos energijos, taip pat rūpinimasis kitais žmonėmis ar augintiniais, padės nenuslysti į išsekimą ir sugriovimą.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: