Home Horoskopai Karjera ir meilė: Indiškas horoskopas 2023 m. balandžio mėn

Karjera ir meilė: Indiškas horoskopas 2023 m. balandžio mėn

by admin

Saulėtas ir linksmas balandis visiems be išimties pateiks daug staigmenų. Kažkas galės realizuoti savo sugebėjimus, kažkas sutiks sielos draugą, o kiti žengs kitą žingsnį santykiuose.

Bet kokiu atveju, sako Vedų astrologė Nadežda Černyševa, žvaigždės nepaliks jūsų be priežiūros. Kiekvienas zodiako ženklas turės galimybę pagerinti savo gyvenimą.

Remdamiesi Indijos horoskopo specialistu, perspėja, kad nuo 2023 metų balandžio 21 dienos Merkurijus vėl pateks į retrogradinę fazę. Todėl geriau visus svarbius reikalus užbaigti iki šios datos.

Indijos horoskopas 2023 m. balandžio mėn. visiems ženklams

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Perspektyvus laikotarpis šiam ženklui. Negaiškite laiko, jei norite parduoti savo paslaugą ar produktą – drąsiai reklamuokite, reklamuokite, plėtokite savo asmeninį prekės ženklą. Be to, nuo balandžio 6 dienos Avinas gali pagerinti savo asmeninį gyvenimą. Žinoma, jei jie nesėdi užsidarę arba nedirba nuo ryto iki vakaro. Tačiau verta ieškoti balanso tarp verslo ir meilės sferos, kad pasisektų abiem kryptimis.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Daugelis Jaučių šį mėnesį norės atsinaujinimo, virsmo, dėl ko išleis nemažas pinigų sumas. Pajamas gali padidinti Jaučiai, kurie budintys yra susiję su užsienio įmonėmis, investuotojais, tarptautinių firmų atstovais. Apskritai ženklo energija bus aukšto lygio, tačiau tik tai nepadės širdies reikaluose. Viskas čia išliks kaip buvę: vienišiai bus vieniši, o esantys santykiuose džiaugsis stabilumu.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Pagal indų horoskopą, 2023 metų balandį Dvyniai turėtų susitelkti į karjeros klausimus. Jei planuojate pokalbį, tai turite padaryti griežtai iki 21 d. Tačiau nuo balandžio 18 dienos jūsų asmeninis potencialas bus maksimalus, sėkmė bus jūsų pusėje. Galite išbandyti savo jėgas kokiose nors varžybose ar konkurse.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai santykiuose gali pasivaikščioti kalneliais, tačiau tai neprives prie išsiskyrimo. Gerai, jei jūs ir jūsų partneris šiek tiek nutolsite, galų gale tai padės pajusti, kokie svarbūs esate vienas kitam. Balandžio antroje pusėje jūsų horoskope žvaigždės nebešvies taip ryškiai, o tai pasireikš energijos nuosmukio pavidalu. Darbo derybas ir bendravimą su viršininkais reikėtų planuoti pirmoje mėnesio pusėje.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Sėkmingi ir nelabai sėkmingi Liūto laikotarpiai neatitiks prasidėjusio Merkurijaus retrogrado. Priešingai – iki balandžio 21 dienos galimos finansinės problemos, kurios baigsis mėnesio pabaigoje. Be to, yra galimybė susipažinti su įdomiu žmogumi, su kuriuo galite užmegzti tvirtus santykius. Liūtai, pasiruošę tapti tėvais, gali pradėti „dirbti“ ties rezultatu.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Pirmosios trys Mergelės mėnesio savaitės bus užimtos buitiniais reikalais. Šis laikas prabėgs audringai, todėl po 21-osios norėsis nuo visko abstrahuotis, susirandant vietą, kur galima išeiti į pensiją. Jei šis noras nebus įgyvendintas, santykiai su partneriu nustos būti harmoningi, nes kantrybė praktiškai bus lygi nuliui.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Visata jums paruošė rimtą išbandymą. Galite susidurti su apgaudinėjančiu partneriu arba patys pasiduoti pagundai. Ir jei vis tiek gali laiduoti už save, tai negali laiduoti už kitą žmogų. Filosofinis požiūris nepadės, geriau rinkitės atvirą dialogą ir stenkitės būti romantiškesni. Šiuo metu finansai padidės, nors Svarstyklės darbui skirs labai mažai dėmesio.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Šis ženklas taip pat sieks finansinės sėkmės balandį. Yra galimybė gauti svajonių poziciją, tačiau neturėtumėte palikti savo pozicijų anksčiau laiko. Bendraudami su artimaisiais ir draugais būsite pernelyg santūrūs, o tai gali sukelti pasipiktinimą ir nesusipratimus. Visgi verčiau neignoruoti žmonių noro su tavimi bendrauti ir būti jautresniems bei tikslesniems išsireiškimams.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Tie, kurie gimė po šiuo žvaigždynu balandžio mėnesį, gali žymiai padidinti dvasinio išsivystymo lygį, prisijungti prie įdomių psichinių praktikų ar užsiimti ezoterika. Periodo pabaigoje žvaigždės gali pastūmėti jus susitikti su žmogumi, kurį galite įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Nelaikykite savo jausmų – tai atvers jūsų sielą ir pavers pavasarį nepamirštamą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Galima tikėtis paaukštinimo ir viešųjų pozicijų stiprinimo. Žinoma, jums labai svarbu tvirtai stovėti ant kojų, o horoskopas žada palankų laiką verslo plėtrai, jei tam yra prielaidų. Tiesa, asmeninė sfera gali jus šiek tiek nustebinti. Pavyzdžiui, partneris elgsis kitaip, nei tikėjotės. Rezultatas gali būti ne toks jau blogas, nors jums tai visiškai neakivaizdu.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenio laukia nuostabus laikotarpis. Tai jūsų mėnuo, kuris leis jums parodyti savo sumanumą ir talentus, be to, gausite padorų piniginį atlygį. Ženklo šeimos atstovams bus atimta romantika, todėl visi klausimai su sutuoktiniais bus sprendžiami tik logiškai ir racionaliai. Kad nepatektumėte į rutiną, galite suorganizuoti sau nedidelį nuotykį savaitgalį viešbutyje ar kaime.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys turės galimybę susilaukti kūdikio, jei apie tai svajojo ilgai. Mėnesio pradžioje kursite norus, o nuo vidurio juos pildysite patys. Atminkite, kad geriausias magas esate jūs pats. Energijos užteks visiems suplanuotiems dalykams, bet su sąlyga, kad pirmosiomis balandžio dienomis neįsivelsite į kažkokius nuotykius.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: