Home Testai Taro kortos suteiks jums ypatingas prognozes šiai savaitei

Taro kortos suteiks jums ypatingas prognozes šiai savaitei

by admin

Ši ispanų taro kaladė mums labai nuspėjama. Iliustracijose gausu įspūdingų Ispanijos aukštuomenės vaizdų, kurie įkvepia mums gausos, sėkmės ir klestėjimo.

Sužinokite, ar ši taro konsultacija atneš jums gerų naujienų, ar ne šią naują savaitę. Nepamirškite, kad mums tinkamas metas įkrauti jums valios jūsų iššūkiuose.

Pasirinkite taro kortelę ir gaukite prognozę, kad savaitė prasidės teisingai.

Kortelė Nr.1

Ši korta rodo priešininkus, kurie nori kovoti, kartu su pavojumi būti nugalėtiems dėl šlovės ir negarbės. Rekomenduojama suvaldyti mintis, kurios, galėdamos tapti prieštaringos, perspėja apie sąstingį sunkioje situacijoje.

Apverstas jis reiškia apleistą, nesėkmę ir galimą sielvartą. Teigiami aspektai yra straipsniai, kurie lydi sklaidą.

Kortelė Nr. 2

Ši kortelė praneša, kad netrukus sulauksime naujų ir netikėtų naujienų.

Taro korta profesinėje srityje pranašauja laimingą projekto pabaigą, darbo problemos sprendimą, net ir labai sudėtingą. … Horizonte popierius padeda sėkmingai užbaigti įmonę, projektą.

Kortelė Nr.3

Ši korta yra susijusi su namais, su nesutarimų, nestabilumo ir priešiškos aplinkos periodu, kurį reikia maksimaliai apmąstyti, kad būtų atkurta prarasta pusiausvyra ir harmonija.

Tai reiškia mokymąsi, gebėjimą įgyti žinių arba atrasti savo gebėjimus, kurie iki šiol buvo paslėpti.

Paskelbkite apie teisingą pinigų, paveldėjimo, turto ar verslo paskirstymą. Nurodo didelį pelną dėl lupikavimo, godumo, pavydo ir artėjančio nusivylimo.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: