Home Horoskopai Stipriausia gegužės mėnesio magnetinė audra pakenks šiems zodiako ženklams

Stipriausia gegužės mėnesio magnetinė audra pakenks šiems zodiako ženklams

by admin

Šiandien, gegužės 23 d., prasidėsianti keturias dienas truksianti magnetinė audra, kuri tęsis iki gegužės 26 d., kai kuriems Zodiako ženklams bus nelengvas išbandymas.

Be to, kad daugeliui žmonių tai sukels migreną ir blogą nuotaiką, kai kurie susidurs su didelėmis problemomis. Kokie Zodiako ženklai turėtų pasiruošti bėdai – skaitykite žemiau.

Dvyniai

Dvyniams ši magnetinė audra, kuri bus pati stipriausia visą gegužę, atrodys kaip tikra kankynė. Šiomis dienomis galite labai supykti ir supykti ant žmonių. Tai tik lems tai, kad net artimiausi draugai gali pradėti su jumis elgtis labai blogai.

Stenkitės valdyti savo emocijas. Nesiginčykite dėl smulkmenų ir stenkitės įrodyti savo pranašumą šaukdami. Šiuo laikotarpiu daugelis žmonių bus prastos nuotaikos, todėl turite suprasti, kad bet kokia provokacija sukels grandiozinį skandalą.

Mergelė

Mergelės per magnetinę audrą turėtų skirti maksimalų dėmesį savo sveikatai. Galbūt turėtumėte pasiimti nedarbingumo lapelį ir „pagulėti“ namuose, kad apsisaugotumėte nuo daugelio problemų.

Trečiadienį reikėtų būti ypač atsargiems, nes Saulės aktyvumo pikas pasieks būtent 24 dieną.

Šią dieną galite jaustis labai silpni. Neignoruokite savo kūno signalų. Būtinai reikia pailsėti, o jei „pavojaus varpelių“ yra per daug, susitarkite su gydytoju.

Vandenis

Magnetinė audra gali atimti iš Vandenio paskutinį tikėjimą stebuklu. Artimiausios dienos pakenks šio Zodiako ženklo atstovams, teks taikstytis su praradimais ir problemomis. Šiuo laikotarpiu netgi galite prarasti pinigus.

Vandeniai turėtų atsisakyti svarbių sprendimų. Stenkitės nežadėti ir nesiderėti su kuo nors dėl rimtų problemų. Geriau pailsėk ir truputį pailsėk, taip bėdos praeis ir nekels sielvarto.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: