Home Horoskopai Taro prognozė 2023 metų vasarai visiems Zodiako ženklams

Taro prognozė 2023 metų vasarai visiems Zodiako ženklams

by admin

Tarologė ir astrologė Julija Lifanova 2023 metų vasarai padarė Taro kortų maketą, kiekvienam Zodiako ženklui papasakodama, kas jo laukia karščiausiu (tiesiogine ir perkeltine prasme) metų laikotarpiu.

Bendra prognozė

2023-ųjų vasara tikrai daugeliui bus lemtinga, nes liepos 16-ąją karminiai mazgai iš Jaučio ir Skorpiono ženklų persikels į santykių ašį, į Avino ir Svarstyklių ženklus.

Tai reiškia, kad prasideda dvejų metų darbo santykių poroje laikotarpis, kurio iniciatoriais bus 2023 metų vasaros įvykiai. Meilės planeta Venera įžengia į Liūto ženklą, simbolizuojantį laimę ir džiaugsmą ir ten viešės nuo birželio iki spalio. Tai ilgas laikas, tai reiškia, kad visi ieškosime atsakymų į klausimus: kur mano grožis, kas mane džiugina, kiek pinigų reikia, kad būčiau laimingas ir kokį kelią pasirinkti, kad tapčiau tuo, kuo esu skirta būti visata?

Kokia bus vasara kiekvienam zodiako ženklui?

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Jūsų korta yra lazdelių karalienė, svarbi taro korta, susijusi su Ugnies stichija – ir tai yra jūsų elementas. Tai reiškia, kad vasarą pajusite postūmį veikti, užkariauti ir turėsite daug kūrybinės energijos! Pavyzdžiui, galite nuspręsti pradėti savo verslą, nes lazdelių karalienė simbolizuoja verslumą ir drąsą kuriant verslą ar kalbant viešai.

Be to, galite pajusti poreikį sportuoti, sutvarkyti savo kūną ir padaryti jį patrauklesnį, o jūsų stilius taps labiau pasitikintis savimi. Vasarą greičiausiai turėsite kūrybinę būseną, kuri leis labiau pasitikėti savimi – ir tai labai vertinga, nes suteiks neriboto pasitikėjimo savimi. Avino ženklo vyrams Lazdelių karalienė gali simbolizuoti aistringus santykius.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Taro jums atveria Karietos kortą – tai aukščiausias laso, simbolizuojantis pažangą ir judėjimą į priekį. Tai reiškia kelionę, kuri labai paveiks jūsų gyvenimą. Karieta taip pat gali suteikti jums netikėtos galios ir valdyti jūsų gyvenimą. Jausitės tarsi vadžias savo rankose, tarsi vestumėte vasaros karietą – tai nepralenkiamas jausmas, kai tai, ką svajojate ir įsivaizduojate, tampa realybe.

Jei planuojate persikelti, ši korta žada sėkmingą susijusių problemų sprendimą. Jei norite įsigyti automobilį, vasarą turėsite galimybę sudaryti tikrai gerą sandorį. Santykiuose vežimas simbolizuoja pažangą, kai jūsų romantika pasiekia naują lygį.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Tarologas išsitraukė Taurių Karaliaus kortą – tai Taro teismo laso, simbolizuojantis emociškai brandų vyrą. Vasarą jus gali patraukti žmogus, kuris nustebins dvasingumu, jautrumu ir išmintimi suvokiant emocijas. Jis gali būti gydytojas, poetas, psichologas, kūrybingas žmogus ar dvasinis mentorius. Patirsite ne tik įsimylėjimą – tai bus jausmingas dviejų sielų šokis, kuriame pažinsite ir suprasite visus savo emocijų aspektus, kurių anksčiau galbūt neįtarėte.

Vyrams ši korta žada emocinį brendimą, kai per naujus jausmus tampate rimtesni.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Jums iškrito Žvaigždės korta – tai pagrindinis Taro laso, simbolizuojantis jūsų fantazijų ir gilių dvasinių svajonių išsipildymą. Kortelės paveikslėlyje pavaizduota nuoga mergina, sėdinti prie vandens ir pilanti ąsočius į žemę, o tai simbolizuoja gilų savo troškimų tyrimą ir norą juos paversti realybe. 2023 metų vasarą išsipildys jūsų ilgai laukta svajonė, kuri anksčiau atrodė nepasiekiama. Pavyzdžiui, galite leistis į neįtikėtiną kelionę ar sutikti žinomą žmogų, kuris apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis.

Vyrams Žvaigždės korta gali atnešti į jūsų gyvenimą moterį, apie kurią net negalėjote pasvajoti. Ji gali būti iš kitos kultūros arba galite su ja susipažinti internete.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Gavote Kardų puslapio kortelę, mažąjį teismo laso, kuris simbolizuoja naujas žinias, susirašinėjimą ir daugybę kontaktų. Pirma, galite staiga pradėti mokytis, tapti studentu ir įgyti naudingų intelektualinių įgūdžių. Galbūt jums bus įteiktas pažymėjimas apie mokymus, svarbią meistriškumo klasę arba jūs pats eisite į kursus, kurie atneš jums profesinės naudos. Nesvarbu, ar ieškote asistento, darbuotojo ar praktikanto, galėsite rasti jauną ir talentingą specialistą.

Taip pat vasarą aktyviai bendrausite telefonu, susitikimuose ir kelionių metu. Dažnai kartu su kardų puslapiu perkami įtaisai ir įranga. Galbūt turite naują telefoną, ausines, laikrodį ar nešiojamąjį kompiuterį.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Jūs gavote mažąjį lazdelių puslapio laso, kuris simbolizuoja aistros pradžią arba naujo jūsų inicijuoto projekto pradžią. Kalbant apie santykius, ši korta žada juslinį malonumą, trauką ir simpatiją, pagrįstą seksualiniu potraukiu. Tokiuose santykiuose nėra dviprasmybių – greičiausiai jūsų partneris bus atviras, tiesus ir sąžiningas, o tai suteiks jums maksimalų komfortą ir džiaugsmą. Pasiruoškite gyvoms emocijoms.

Taip pat Lazdelių puslapis darbo srityje žada kūrybinį proveržį. Pagaliau leisite sau kurti tinklaraštį, susikurti puslapį socialiniuose tinkluose ar tiesiog pasidalinti savo aistros su visu pasauliu.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Jūs gavote mažąjį lazdelių ketverto laso, simbolizuojantį įkurdinimą, nekilnojamojo turto įsigijimą arba sėkmingą būsto pardavimą. Bet kokiu atveju vasarą turėsite ypatingą šventę, susijusią su jaukumo ir šilumos kūrimu šeimos rate. Kortelėje pavaizduota puota, prieš kurią du žmonės linksmai mojuoja gėlių puokštėmis. Linksmybės vyksta po arkos „kupolu“, simbolizuojančiu energijos stabilumą – vasarą jausitės labai gerai, linksmi ir linksmi.

Tikėtina, kad jūsų laukia vestuvės, vaiko gimimas ar persikėlimas į naujus namus, arba labai svarbus įvykis nutiks jūsų artimiesiems ar jums asmeniškai. Pavyzdžiui, sesers sužadėtuvės, žemės pirkimas namo statybai ar giminių lankymas atostogų.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Gavote Mažojo Arkano kortelę – Taurių dešimtuką, kuris simbolizuoja harmoniją ir vienybę su artimaisiais, taip pat į jūsų gyvenimą ateinantį džiaugsmo jausmą. Ši kortelė dažnai nurodo džiaugsmingus įvykius šeimoje, pavyzdžiui, persikėlimą į naujus namus ar įkurti savo šeimos klaną. Tai taip pat gali atspindėti nėštumą, vaiko gimimą ar šeimos pagausėjimą santuokoje.

Pats pozityviausias įvykis, kuris gali nutikti, yra vestuvės. Tačiau jei nesate santykių, galbūt norėsite išvykti į dvasiškai turtingą vietą ar vaizdingą kurortą, kur galėsite mėgautis SPA procedūromis, masažais ir visišku kūno, sielos ir akių atsipalaidavimu. Skorpionai turi puikią vasarą.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Gavote Mažojo Arkano kortelę – Taurės dvi, kuri simbolizuoja santykių pradžią, įsimylėjimą, „drugelių skrandyje“ atsiradimą ir jausmą, kad pagaliau sutikai savo sielos draugą. 2023 metų vasara neabejotinai atneš jums naują romantiką, dviejų širdžių susitikimą ir ryšį su kuo nors ypatingu, o tai atneš jums didelę laimę.

Kalbant apie verslo reikalus, ši korta rodo sėkmingą partnerystę. Rasite žmogų, kuris dalinsis jūsų projekto vizija ir jį palaikys taip pat, kaip ir jūs. Galbūt pokalbis su šiuo žmogumi jus įkvėps, o jūsų kūrybinis bendradarbiavimas padės įgyvendinti projektą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Gavote kiemo laso taurių riteris, kuris simbolizuoja romantiško gerbėjo atėjimą į jūsų gyvenimą. Jūsų laukia gražios kelionės, gėlių puokštės, vakarienės restoranuose ir išpažintys po mėnuliu. Ši korta visada rodo, kad prasideda saldus-romantiškas laikotarpis, kai vyras išreiškia maksimalų rūpestį, norėdamas užkariauti savo išrinktąjį.

Vasarą turite galimybę ne tik įsimylėti, bet ir pajusti, kaip malonu būti kažkieno meilės objektu. Tikėtis romantiškų tekstų ir gražių gestų – visa tai būdinga Taurės riteriui, mėgstančiam flirtavimą, gundymą ir jausmingus santykius.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Jums iškrito rūmų laso lazdelių karalius, simbolizuojantis energingą ir šviesų vyrą, kuris pasirodys jūsų gyvenime. Pagal horoskopą jis gali būti Liūtas, Šaulys ar Avinas, o jo profesionalūs ir aktyvūs santykiai vystysis sparčiai.

Kalbant apie jus, lazdelių karalius gali parodyti, kad įgysite pasitikėjimo savimi. Būtent vasarą galite pradėti savo verslą arba galbūt nuspręsti sukurti savo „YouTube“ kanalą. Būsite aktyvesni visuomenėje. Galime teigti, kad 2023-ųjų vasara atneš daug pasitikėjimo savimi.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Jūs gavote mažąjį lazdelių penkių laso, kuris simbolizuoja sporto varžybų dvasią, komandinio darbo impulsyvumą ir gebėjimą apginti savo ribas. 2023 metų vasarą galėsite užsiimti aktyviu sportu, pavyzdžiui, boksu, plaukimu ar banglenčių sportu, o tai sustiprins ir pasitiki savimi. Taip pat galite dalyvauti įdomiame renginyje, kurį prisiminsite visą gyvenimą.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: