Home Horoskopai Taro horoskopas 2023 m. birželio mėn.: ką kortos pranašauja visiems zodiako ženklams

Taro horoskopas 2023 m. birželio mėn.: ką kortos pranašauja visiems zodiako ženklams

by admin

Taro kortos gali atverti ateities šydą ir suteikti žmogui užuominų, kaip judėti pirmyn. Jie nenumato ateities, o tik nukreipia mus teisingu keliu ir įspėja apie problemas. Sudarė Taro kortų horoskopą 2023 metų birželio mėnesiui kiekvienam Zodiako ženklui.

Taro kortos horoskopas pasakys, kokių gerų naujienų jums atneš birželis ir ko turėtumėte bijoti.

Avinas

Mėnesio kortelė : Įsimylėjėliai

Birželio mėnesį laukite aistringų ir emocinių išgyvenimų antplūdžio. Būkite atviri naujiems meilužiams ar giliems emociniams ryšiams. Jūsų santykiai klestės, jei pasitikėsite savo instinktais ir vadovausitės širdimi.

Jautis

Mėnesio žemėlapis : Pasaulis

Šis mėnuo jums bus harmonijos ir pusiausvyros laikotarpis. Savo pastangomis pasieksite sėkmės ir mėgausitės ramybe bei pasitenkinimu. Tai puikus laikas įgyvendinti savo tikslus ir kurti ateities planus.

Dvyniai

Mėnesio kortelė : Šeši kardų

Šį mėnesį jūsų laukia intensyvus bendravimo ir naujų pažinčių laikotarpis. Būkite pasiruošę tam, kad teks daug kalbėtis su žmonėmis, priimti svečius. Taip pat birželį galite tikėtis komandiruotės ar persikraustymo. Romantiškiems santykiams birželį dažnai įtakos turės jūsų partnerio tėvai, todėl geriau su jais nesiginčyti.

Vėžys

Mėnesio kortelė : Atsiskyrėlis

Šį mėnesį jums gali prireikti šiek tiek laiko sau. Pagrindiniai prioritetai bus rasti vidinę ramybę ir apmąstyti savo gyvenimo kelius. Atsitraukite nuo triukšmingo pasaulio ir atsigręžkite į savo vidinį pasaulį. Pravers kelias dienas pabūti vienam su savimi ir pagalvoti apie ateities planus.

Liūtas

Mėnesio kortelė : Du puodeliai

Korta birželio mėnesį jums žada emocinę audrą, ypač meilės sferoje. Jei turite mylimą žmogų, jūsų santykiai birželį taps labai šviesūs ir romantiški. Šis mėnuo bus jūsų ryšių stiprinimo ir šeimos gyvenimo harmonijos kūrimo laikotarpis.

Mergelė

Mėnesio korta : Pentaklių šeši

Šį mėnesį jūsų dėmesį skirs praktiniai jūsų gyvenimo aspektai ir finansinis stabilumas. Atkreipkite dėmesį į savo įsipareigojimus, grąžinkite skolas ir užbaikite tai, ką pradėjote. Birželis bus naujų pasiekimų jūsų projektuose ir versle laikotarpis. Stenkitės protingai naudoti savo išteklius, nepamirškite sveikatos ir šeimos.

Svarstyklės

Mėnesio kortelė : Karieta

Jūsų energija ir ryžtas šį mėnesį bus svarbios savybės. Jausite stiprų vidinį nepasitenkinimą, kuris paskatins jus veikti aktyviau. Jums gali tekti įveikti kai kurias kliūtis, bet galite jas įveikti drąsiai ir ryžtingai.

Skorpionas

Mėnesio kortelė : Taurių riteris

Korta žada Skorpionams malonų susitikimą ar romantišką pasimatymą birželio mėnesį. Pirmasis vasaros mėnuo jums bus itin sėkmingas romantinėje sferoje. Apskritai korta byloja apie nerūpestingą ir malonų laiką, gerą progą atsipalaiduoti.

Šaulys

Mėnesio kortelė : trys kardai

Šaulys birželį susidurs su tam tikrais iššūkiais ir prieštaravimais, ypač bendravimo srityje. Būkite atsargūs, ką sakote, ir venkite konfliktų. Kartais tenka apsispręsti, kas tau svarbiau – palaikyti gerus santykius su mylimu žmogumi ar būti teisiam.

Ožiaragis

Mėnesio kortelė : Teisingumas

Šį mėnesį turėsite priimti keletą svarbių sprendimų, kurie turės įtakos jūsų likimui. Stenkitės būti objektyvūs ir teisingi vertindami. Kortelė taip pat įspėja, kad birželį teks susidurti su savo veiksmų pasekmėmis – tiek geromis, tiek blogomis.

Vandenis

Mėnesio kortelė : Septynios taurės

Korta įspėja Vandenį apie idealizavimą, melą ar savęs apgaudinėjimą. Jūs svajojate apie norus. Korta pataria būti objektyvesniems ir atidžiau pažvelgti į savo artimuosius – ar jie tikrai nuoširdūs su jumis. Priešingu atveju pats gyvenimas priverstinai nuims nuo jūsų rožinius akinius.

Žuvys

Mėnesio kortelė : Santūrumas

Šį mėnesį turėsite subalansuoti savo siekius ir norus. Svarbiausias veiksnys bus rasti harmoniją tarp įvairių jūsų gyvenimo sričių. Rūpinkitės savo sveikata ir nepamirškite pakankamai pailsėti. Birželis visai netinkamas darbo apskaitai.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: