Home Horoskopai Centas prie cento: tikslus 2023 m. rugsėjo mėnesio finansinis horoskopas

Centas prie cento: tikslus 2023 m. rugsėjo mėnesio finansinis horoskopas

by admin

Astrologinės žinios ir jų pritaikymas gali turėti didelės įtakos mūsų piniginei sėkmei. Žinant apie visas žvaigždžių įtakas, daug lengviau valdyti savo finansinę gerovę.

Rugsėjo mėnesį, prasidėjus rudeniui, galime pasinaudoti ekspertų patarimais ir planetų nuotaikomis, kad pinigų reikalų pradžia būtų sėkminga.

Jei rimtai ketiname kibti į darbą, galime susitelkti ties papildomų pajamų paieška ir pinigų pritraukimu. Tačiau reikia atminti, kad dabartinė planetų padėtis yra palankesnė sėkmei tais reikalais, kurie reikalauja užsispyrimo ir organizuotumo.

2023 metų rugsėjo finansinis horoskopas pirmajai Zodiako rato pusei: Avinas, Jautis, Dvyniai, Vėžys, Liūtas, Mergelė

Avinas

Astrologinis patarimas žmonėms, gimusiems po Avino ženklu – tuo nesustoti. Jeigu jie jau yra pasiekę sėkmę kurioje nors srityje, tuomet svarbu ta linkme judėti ir toliau, nes tai užtikrins dar daugiau pergalių. Tačiau rugsėjį tikri finansiniai konfliktai neturėtų įsiplieksti, geriau leiskite įvykiams vystytis ramiai, nenaudojant žiaurios jėgos ir be nereikalingo šurmulio. Svarbu leisti reikalams eiti savo vaga. Dabar yra tas momentas, kai galite ir turėtumėte eiti su srautu.

Jautis

Pats laikas galvoti ne apie pinigus, o apie tai, kas trukdo pasiekti finansinės sėkmės. Laimės planeta Venera suteiks Jaučiams įkvėpimo ir novatoriško mąstymo, o tai reiškia, kad jie galės atsakyti į pačius sunkiausius klausimus, jei jų bus teisingai užduoti. Planetos padės Jaučiui atsikratyti sąmonės virusų, vedančių į skurdą. Atėjo laikas atrakinti energiją ir suprasti, kad sėkmė visada yra mūsų pačių rankose.

Dvyniai

Naujo mėnesio pradžia Dvyniams bus geriausia su švara ir tvarkos kūrimu tiek namuose, tiek darbo vietoje. Ši tvarka padės įvesti tvarką jūsų galvoje ir mintyse. Po to galite pradėti naujus dalykus. Planetos ir žvaigždės padės išsiaiškinti, kurie dalykai yra svarbūs. Svarbu ir toliau jų siekti ir padaryti logišką išvadą. Jei jūsų neblaško iliuzijos ir nuotykiai, rugsėjį pakaks užbaigti visus pradėtus darbus.

Vėžys

Mėnesio pradžioje Vėžiai gali turėti nedidelių finansinių ir darbo rūpesčių. Kad mėnuo būtų produktyvus ir sėkmingas, reikia stiprinti tikėjimą savo jėgomis ir nenukrypti nuo numatyto kelio. Remiantis finansine prognoze, rudens pradžioje Vėžiai turėtų susitvarkyti reikalus ir, esant galimybei, kažkam iš savo aplinkos padėti pinigais. Šeimai ir draugams gali prireikti paramos.

Liūtas

Liūto astrologai įspėja apie veidmainiškus patarėjus, energijos pinkles ir pavydžius žmones. Daugelis rugsėjį rengs sąmokslą prieš Liūtą, bet, laimei, Venera sugriaus jų planus. Nepaisant to, neverta sunkinti situacijos perdėtu pasitikėjimu ir naivumu. Geriau neklausyti žmonių žodžių, ypač kalbant apie pinigus. Ryžtingumas taip pat bus pliusas, bet tik tuo atveju, jei jis bus prasmingas ir pagrįstas.

Mergelė

2023 metų rudenį Mergelės gali pradėti su ambicingais planais. Retro Merkurijus šiek tiek susilpnins jų pasitikėjimą savimi ir ryžtą. Nereikia tramdyti apetito ir pasiduoti sėkmei: šis laikas itin palankus karjeros pakilimams ir bandymams kažkam įrodyti savo jėgą ir vertę. Didelės investicijos nebus itin sėkmingos, todėl verčiau sutelkite dėmesį į svarbius ir smulkius pirkinius.

Astrologinė prognozė Svarstyklėms, Skorpionui, Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims – kas bus su finansais 2023 m. rudens pradžioje

Svarstyklės

Svarstyklės turi galimybę stabtelėti savo reikaluose, paanalizuoti savo pasiekimus ir potencialą, kurti ateities planus ir atkreipti dėmesį į savo artimuosius, kurie už tai bus labai dėkingi. Nakties šviesuliai rodo, kad tai palankus metas tobulinti įgūdžius, keisti gyvenimo kryptį ar poziciją, ieškoti naujo darbo. Tačiau skubėti nereikia. Rugsėjo mėnesį svarbu pagalvoti apie visus „už“ ir „prieš“.

Skorpionas

Žvaigždės pataria Skorpionams palikti baimes ir rūpesčius. Jei ką nors reikia padaryti seniai, laikas pradėti. Šie žmonės turės laimingą galimybę pakeisti savo gyvenimą. Svarbiausia nešvaistyti laiko smulkmenoms. Dėmesys detalėms ir šiek tiek ryžto padės Skorpionams pagaliau atsikratyti neatliktų užduočių naštos ir rasti stabilumo finansiniuose reikaluose.

Šaulys

Darbe ir finansiniuose reikaluose Šauliams prireiks savo vidinių instinktų. Astrologai pataria įsiklausyti į save net ir nelabai svarbiose smulkmenose. Retro-Merkurijaus globoje daug svarbių dalykų gali suklysti. Tai gali jus nustebinti dėl to sekančių pasekmių. Norėdami būti visiškai pasiruošę, galite kreiptis pagalbos į savo artimuosius ir geriausius draugus.

Ožiaragis

Rudens pradžioje sėkmė finansiniuose reikaluose daugiausia priklausys nuo Veneros ir Urano. Tai rodo, kad Ožiaragių laukia atvira ar slapta kova, kurso pasikeitimas, naujos pergalės, bet ir pralaimėjimai. Svarbu nepasiduoti neigiamoms emocijoms, tikėti savo sėkme ir nešvaistyti pinigų nereikalingiems dalykams bei žalingiems įpročiams. Specialistai taip pat pataria skirti darbo ir namų laiką. Dabar labai svarbu šias sritis atskirti.

Vandenis

Vandeniams geriau nesiskolinti didelių pinigų sumų neribotam laikui ir iš nieko per daug nesiskolinti. Geriau operuoti su kuklomis sumomis, kad nepakliūtum į finansinę duobę. Svarbiausia, kad tuštybė ir savanaudiškumas nenuvestų Vandenio į konfliktus ir konkurenciją. Tikrai neturėtumėte rudens desperatiškai pradėti nuo kovos ir negatyvo.

Žuvys

Rugsėjo mėnesį planetos prisiims atsakomybę už Žuvų sėkmę ir klestėjimą. Esant stipriai Venerai, jums nereikia nieko bijoti: galinga jos energija bus gera pagalba norint pasiekti tai, ko norite. Astrologai pataria kelti drąsius tikslus, orientuotis į profesinį augimą ir finansinę sėkmę. Žuvims svarbu tikėti savimi – tuomet minties jėga trauks sėkmė, pinigai ir geri pokyčiai.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: