Home Horoskopai Nepamirštamas Svarstyklių sezonas: meilės horoskopas savaitei nuo 2023 m. rugsėjo 18 d. iki 24 d.

Nepamirštamas Svarstyklių sezonas: meilės horoskopas savaitei nuo 2023 m. rugsėjo 18 d. iki 24 d.

by admin

Svarstyklių sezonas leis naujai pažvelgti į kiekvieno zodiako ženklo meilės horoskopą visai savaitei. Kaip šie astrologiniai pokyčiai gali paveikti jūsų meilės gyvenimą ir ko turėtumėte tikėtis.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinams geriausia meilės diena šią savaitę – šeštadienis, rugsėjo 23 d. Svarstyklių sezonas skatina Aviną susimąstyti apie meilės svarbą jų gyvenime. Nesvarbu, kokius aukštus tikslus sau keliate, palaikantis partneris ir tvirti santykiai gali būti didžiausias jūsų turtas. Suvokus meilės galią ir romantiškus troškimus, gyvenimas gali būti labiau patenkintas ir džiaugsmingas. Šis sezonas primena, kad su tinkamu žmogumi gyvenimas gali būti geresnis nei kada nors įsivaizdavote.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Jaučiui geriausia meilės diena šią savaitę – penktadienis, rugsėjo 22 d. Jūsų gebėjimą keistis ir transformuotis suaktyvins pirmas Mėnulio ketvirtis Šaulio ženkle. Didelė meilė gali atnešti pokyčių į jūsų gyvenimą, ir jums svarbu tai priimti, net jei tai reiškia jūsų gyvenimo būdo pokyčius. Tegul meilė keičia tavo gyvenimą, atveria naujus horizontus ir kelią į gilesnius santykius.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniams geriausia meilės diena šią savaitę yra penktadienis, rugsėjo 22 d. Jūsų santykiai klestės, jei galėsite priimti savo partnerį tokį, koks jis šiuo metu yra. Jūsų partneris, kaip ir jūs, nuolat tobulėja. Leiskite sau ir savo partneriui keistis ir augti kartu. Mėnulis Šaulio ženkle pabrėžia, kaip svarbu paleisti praeitį ir priimti naujas savo ir partnerio versijas.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiams geriausia meilės diena šią savaitę – šeštadienis, rugsėjo 23 d. Svarstyklių sezonas primena, kaip svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp namų ir šeimos. Jūsų svajonės ir poreikiai taip pat svarbūs. Šis laikotarpis atneša energijos į jūsų namų sferą, sukuria galimybę naujiems ryšiams ir pilnatvei per namus ir šeimą. Leiskite sau mėgautis šia nauja pusiausvyra savo gyvenime.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams geriausia meilės diena šią savaitę yra penktadienis, rugsėjo 22 d. Meilė turėtų suteikti jūsų gyvenimui pridėtinės vertės ir atverti jums naujus džiaugsmo ir emocinio pažeidžiamumo lygius. Jūsų gebėjimas dalytis savo gyvenimu su jums tinkamu partneriu gali būti neįtikėtinai naudingas. Mėnulis Šaulio ženkle padeda iškelti savo laimę į pirmą vietą ir išsivaduoti iš išankstinių nusistatymų, kurie gali trukdyti patirti visišką džiaugsmą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Geriausia meilės diena yra penktadienis, rugsėjo 22 d. Mergelėms meilė slypi paprastose šeimos šilumos akimirkose. Vietoje begalinio tobulumo siekimo žvaigždės Mergelei pataria mėgautis tuo, ką jau pasiekė. Dėkingumas ir įvertinimas yra raktas į laimę meilėje.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Geriausia meilės diena yra šeštadienis, rugsėjo 23 d. Šio zodiako žvaigždyno atstovams Svarstyklių sezonas suteikia galimybę geriau suprasti savo partnerį per abipusiškumą ir kompromisus. Tai laikas, kai jie gali persvarstyti savo požiūrį į meilę ir pagerinti savo santykius.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Geriausia meilės diena yra šeštadienis, rugsėjo 23 d. Skorpionai turi ištirti, kas yra tikroji meilė, ir atsisakyti idėjos, kad ji yra kažkas intensyvaus ir sudėtingo. Svarstyklių sezonas padės joms rasti pusiausvyrą tarp nesveikų santykių intensyvumo ir tikros meilės džiaugsmo.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Geriausia meilės diena yra šeštadienis, rugsėjo 23 d. Dabar Šauliams svarbu savo veiksmus derinti su svajonėmis ir siekiais. Svarstyklių sezonas jiems primena, kad kiekvienas ketinimas prasideda nuo troškimo, o meilė gali būti stebuklinga, jei jie seka savo tiesa.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Geriausia meilės diena yra penktadienis, rugsėjo 22 d. Ožiaragiams reikia atsisakyti įsipareigojimų ir sukurti erdvę tam, kas iš tikrųjų svarbu. Svarstyklių sezonas padės joms rasti pusiausvyrą tarp pareigų ir tikrojo savęs, o tai gali lemti laimingesnius santykius.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Geriausia diena meilei rugsėjo mėnesį bus penktadienis, rugsėjo 22 d. Tai laikas, kai galite paleisti praeities nuoskaudas ir abejones, atsiverti naujoms galimybėms ir priimti savo „naują tave“, kupiną gydymo ir augimo. Jūsų viltys ir norai ateičiai gali išsipildyti per jūsų nuoširdumą ir troškimą.

Pirmasis mėnulio ketvirtis Šaulio ženkle įkvepia peržengti praeitį ir kurti šviesią ateitį. Dabar laikas rizikuoti, ieškoti nuotykių ir mylėti su aistra, tarsi jūsų širdis niekada nebūtų patyrusi nusivylimo. Svarbu gerbti savo norus ir prisitaikyti prie to, kas traukia jus ir jūsų partnerį.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Šeštadienis, rugsėjo 23 d., žada būti aktyvus jūsų romantiškame gyvenime. Merkurijus Mergelės ženkle apšviečia jūsų romantikos sektorių, o Saulė pereina į Svarstyklės, paveikdama jūsų intymumo ir transformacijos zoną. Jums yra daug galimybių, tačiau norint jomis pasinaudoti, svarbu rimtai žiūrėti į savo svajones apie meilę.

Svarstyklių sezonas žada gilų ryšį ir transformaciją. Pasiduokite šio oro ženklo energijai ir palikite erdvės pokyčiams. Naudodamiesi patirtimi ir žiniomis apie save, galite sukurti gyvybingą romantišką ryšį, atitinkantį jūsų giliausias svajones.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: