Home Horoskopai Savaitės horoskopas pagal Taro kortas: Avinams – netekties skausmas, Mergelėms – pasakiška sėkmė

Savaitės horoskopas pagal Taro kortas: Avinams – netekties skausmas, Mergelėms – pasakiška sėkmė

by admin

Nauja savaitė kai kuriems zodiako ženklams suteiks galimybę rasti laimę savo gyvenime.

Tarologai sudarė visų zodiako ženklų savaitės (nuo rugsėjo 18 iki 24 d.) horoskopą. Avinas rizikuoja labai nusiminti ir jų laukia nemaloni staigmena.

O Mergelės skris aukščiau už dangų, joms lemta tapti laimingomis ir sėkmingomis. Žemiau pateiktas taro horoskopas jums pasakys, ką jums žada Taro kortos.

Avinas

Avinas turėtų pasiruošti sunkiems išbandymams. Savaitė prasidės problemomis, o netekties skausmas privers pasiduoti. Skirkite sau šiek tiek laiko liūdėti, o tada pabandykite savo gyvenime rasti bent ką nors gero.

Jautis

Jautis turėtų tikėtis gerų naujienų. Savaitės viduryje jūsų nuotaika bus puiki, nes džiugūs įvykiai „seks“ tau ant kulnų. Mėgaukitės laimės akimirkomis ir negalvokite apie bloga.

Dvyniai

Ši savaitė Dvyniams suteiks daug įspūdžių – ir malonių, ir nelabai. Galite nusivilti savo antrąja puse. Tačiau tuo pat metu jūsų laukia sėkmė darbe.

Vėžys

Taro kortos Vėžiui žada laimingas dienas. Sužinosite, kad problemos pagaliau bus išspręstos, tai suteiks pasitikėjimo ateitimi. Tačiau neatsipalaiduokite, turite atsiminti apie darbą ir savo įsipareigojimus.

Liūtas

Nauja savaitė gali ištikti Liūtą. Į paviršių gali iškilti kokia nors intriga, kurią mezgėte. Tai turės neigiamos įtakos jūsų reputacijai; geriau „palaižyti žaizdas“ su šeima.

Mergelė

Į Mergelių gyvenimą įsiveržs pasakiška sėkmė. Ne iš karto patikėsite savo sėkme; tai bus didelė staigmena. Nuskink žvaigždes iš dangaus ir tapk geriausia savo versija, viskas susitvarkys.

Svarstyklės

Tarologai pataria Svarstyklėms būti maksimaliai atsargiems. Klausykitės savo intuicijos ir neleiskite priešams jūsų apgauti. Jei pavyks atskleisti jų planą, tikrai juos nugalėsite.

Skorpionas

Visus svarbius reikalus Skorpionai turėtų atidėti savaitės pabaigai. Pirmadienį ir antradienį atkreipkite dėmesį į draugus ir leiskite sau šiek tiek pasilinksminti. Po to kibkite į darbą.

Šaulys

Taro kortos Šauliui žada įdomių nuotykių. Vienu metu pamanysite, kad esate pasiruošę naujam gyvenimui. Ir tai ne tik taip, pasiimkite drąsą ir nuspręskite imtis globalių pokyčių.

Ožiaragis

Ožiaragiai patirs neįtikėtiną sėkmę darbe. Sukursite puikių idėjų ir tikrai turėsite galimybę būti paaukštinti. Nedvejodami parodykite savo įgūdžius ir kelkite kitų pavydą!

Vandenis

Nauja savaitė Vandenius privers daug ką permąstyti. Galite nuspręsti nutraukti santykius su žmogumi, kuris pasirodė esąs melagis. Deginkite tiltus ir nesigailėkite kitų žmonių veiksmų.

Žuvys

Taro kortos pataria Žuvims atsiriboti nuo įvykių, kurie kelia sielvartą. Nebandykite taisyti situacijos, niekas nuo jūsų nepriklauso. Tik žiūrėk, pats likimas viską sustatys į savo vietas.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: