Home Horoskopai Zodiako ženklas, su kuriuo niekada neturėtumėte susitikinėti pagal savo Zodiako ženklą

Zodiako ženklas, su kuriuo niekada neturėtumėte susitikinėti pagal savo Zodiako ženklą

by admin

Tai degtukai, pagaminti pragare. Būkime atviri, kai kurie romantiški santykiai yra pasmerkti žlugti. Chemijos tiesiog nėra, ir nesvarbu, kiek pastangų įdedate ar kaip stengiatės.

Gali atrodyti, kad nesvarbu, ką darote, jūsų partneris klysta, ir galiausiai jūs turite sumažinti savo nuostolius ir judėti toliau.

Tačiau judėti pirmyn gali būti toks sudėtingas, ir kartais mes palaikome santykius labai ilgai, kai turėjome suprasti, kad jie nesveiki.

Sveika turėti optimizmo ir vilties bei dėti pastangas, kad viskas susitvarkytų, tačiau kai tampa aišku, kad paleisti yra geriausia, turime mokėti pripažinti šį faktą ir nutraukti santykius.

Nors gali atrodyti, kad tai atsitiktinis užsiėmimas, pasimatymai vis tiek reikalauja daug pastangų. Mes dažnai pernelyg prisirišame prie sutiktų žmonių, tuščiai tikėdamiesi, kad jie taps kažkuo daugiau.

Nereikia palaikyti ilgalaikių santykių, kad sudaužytų širdį; tai gali nutikti jums net tada, kai tik susitikinėjate su kuo nors.

Yra tam tikrų zodiako ženklų derinių, kurie turi itin didelę riziką, kad atsitiks kažkas neigiamo.

Argi nebūtų nuostabu, jei būtų koks nors indikatorius, galintis pasakyti, kurie ženklai niekada neturėtų būti įtraukti į romantiškus santykius?

Visada galite ieškoti patarimų į žvaigždes! Toliau pateikiamas įspėjamųjų ženklų, su kuriais niekada neturėtumėte liestis, sąrašas.

Avinas

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Vėžys ir Ožiaragis

Kodėl? Jūs, Avinai, iš prigimties esate atviri ir impulsyvūs, tačiau Vėžiai yra santūresni ir labiau saugo savo erdvę ir laiką, todėl jums gali būti sunku prisitaikyti prie jų ramybės ir tylos poreikio.

Vėžiai yra žinomi dėl savo didelio jautrumo, ir pripažinkime: Avinas nėra žinomas dėl savo kantrybės.

Turite norą išeiti ir daryti ką nors, bet Vėžys pirmiausia norės apie tai pagalvoti, o tada, kai įsitikins, kad viskas tvarkoje, norės kurti planus.

Bendraudami su Ožiaragiu turėsite reikalų su žmogumi, kuris yra toks pat ambicingas ir užsispyręs kaip ir jūs. Tai gali būti įkvepianti, bet taip pat gali sukelti siaubingą galvos skausmą.

Kalbant apie jūsų darbą, jūs abu labai konkuruojate vienas su kitu. Avinas yra taisyklių laužytojas, o Ožiaragiai yra taisyklių nustatytojai.

Turite problemų su spontaniškumu. Net jei jie nori eiti vakarieniauti, Ožiaragiai pirmiausia turi rezervuoti. Jie abu yra darbštūs, tačiau Ožiaragis labiau atsidavęs karjerai nei jūs.

Gali susidaryti įspūdis, kad palaikote poliamoriškus santykius su Ožiaragio viršininku, ir jums pasisekė gauti rekomenduojamą kasdienį dėmesį, kurio reikia kiekvienam Avinui.

Jautis

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Liūtas ir Vandenis

Kodėl? Jautis, jūs nejaučiate poreikio skubėti per gyvenimą, nes jums labiau patinka imtis dalykų savo mielu metu.

Dėl šios priežasties aistringos ir dėmesį patraukiančios Liūto energijos jūsų gyvenimo būdui gali būti per daug.

Dėl to, kad nė vienas iš jūsų negali iš esmės suprasti kito, jūsų ginčai gali tęstis kelias dienas. Jūsų požiūrio į gyvenimą skirtumai gali būti daugelio nesutarimų priežastis.

Jūs nesate tas, kuris gerai prisitaiko prie pokyčių, ir jums labiau patinka, kad viskas liktų taip pat, nebent jie būtų patyrę nepataisomą žalą.

Tačiau Vandeniai nemėgsta laikytis griežtų taisyklių ir neprieštarauja taisyklių laužymui ar net peržengimui, nes kartais tai tikrai smagu. Kadangi jūs negalite jų apriboti, negalite su jais pasimatyti.

Dvyniai

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Liūtas ir Žuvys

Kodėl? Tikėtina, kad Liūto asmenybė bus tokia pat galinga ir patraukli kaip ir jūsų; tačiau dėl to, kad jūs abu taip skirtingai žiūrite į pasaulį, tai gali sukelti konfliktą ir nesusipratimą.

Kadangi nė vienas negali pasitikėti kito motyvacija, nesutarimai yra neišvengiami.

Pasimatymas su Žuvimis gali būti labai nenuspėjamas. Žuvims gali pasirodyti, kad Dvyniai yra pernelyg racionalūs dėl savo svajingos prigimties.

Jei pasimatymas su Žuvimis kelia jums nerimą, jums naudinga nedelsiant imtis veiksmų lėčiau, kol bendravimo skirtumai nesuardys santykių.

Vėžys

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Avinas, Vėžys ir Ožiaragis

Kodėl? Bendraudamas su Vėžiu, Avinas kartais gali būti per daug nekantrus, nes mėgstate neskubėti ir džiaugtis mažais gyvenimo dalykais.

Dėl to abi šalys gali patirti painiavą ir konfliktą. Laikykitės to nuošalyje, nebent esate Vėžys, kuris nori skubėti per gyvenimą vardan kito.

Kalbant apie pasimatymus su kitu Vėžiu, emocinis santykių gilumas gali atsiliepti ir sukelti daugiau streso nei džiaugsmingas meilės ryšys.

Tiesa, šią baimę galima įveikti ir su ja dirbti, tačiau jei nėra garantijos, kad bus ateitis, gali būti, kad jūsų pastangos bus bergždžios.

Zodiako rate Vėžys prieštarauja Ožiaragiui. Nors tiesa, kad priešingybės gali pritraukti viena kitą, gali būti sudėtinga rasti suderinamus būdus, kaip priversti vienas kitą jaustis mylimais.

Ožiaragis yra mažiau lipnus nei Vėžys, o tai gali sukelti komplikacijų.

Liūtas

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Jautis ir Skorpionas

Kodėl? Nors jaučio atsidavimo ir siekiate, galite jaustis jo suvaržyti. Jautis mėgsta būti ramus ir gali pastebėti, kad Liūtas reikalauja „per daug“ energijos.

Jums patinka gyventi greitesniu tempu, priešingai nei Jautis mėgsta viską žiūrėti laisviau ir lėčiau.

Linksmiems, flirtuojantiems ir pasakiškiems Liūtams gali būti sunku sugyventi su dažnai pavydžiais Skorpionais. Liūtai, turėtumėte žinoti, kad Skorpionai gana griežtai vertina komplimentus, kurių, kaip žinote, jums netinka.

Mergelė

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Mergelė, Šaulys ir Žuvys

Kodėl? Mergelė neturėtų pasimatyti su kita Mergele. Nors jų teigiamos savybės gali puikiai derėti kartu, mažiau pageidaujamos Mergelės savybės linkę sukelti daugiau trinties santykiuose, nei gali atlaikyti vidutinė pora.

Šauliui patinka dalykai, kuriuos sunku gauti, o Mergelei verčiau nereikėtų nieko vaikytis.

Šauliai mėgsta laisvę, tačiau yra linkę viską nuvesti per toli ir elgiasi neatsargiai – tai dar vienas dalykas, kuris nepadeda.

Jie negali vengti atsižvelgti į poveikį, kurį jų veiksmai gali turėti kitiems žmonėms.

Žuvys yra priešingas Mergelės ženklas. Neretai atvejai, kai priešingybės traukia viena kitą, tačiau jei vertinate tvarką ir logiką, lėkšta ir nuotaikinga Žuvų prigimtis gali jus vėl ir vėl nuvilti.

Svarstyklės

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Dvyniai, Svarstyklės ir Šaulys

Kodėl? Dvyniai yra oro ženklas, o tai rodo, kad jūs turite daug bendro. Tačiau tai nebūtinai rodo, kad bus suderinamumas.

Geriau užmegztumėte santykius su žmogumi, kuris išryškina kitus jūsų asmenybės aspektus, kad galėtumėte mesti iššūkį.

Puikiai žinote savo polinkį įtikti kitiems, be to, kad Svarstyklės nesugeba priimti sprendimų.

Kai palaikote santykius su kitomis Svarstyklėmis, gali būti sudėtinga tiksliai pasakyti, ką turite galvoje, ir jums gali būti sunku judėti pirmyn, nes abu visada stengiatės vienas kitą nuraminti.

Labai vertinate asmeninius ryšius, tačiau partnerystė su Šauliu, kuris yra žinomas dėl savo nepriklausomybės ir nuotykių troškimo, gali išbandyti jūsų romantiškus polinkius.

Šaulio gyvenimo būdas yra nepriklausomybė, dėl kurios į santykius orientuotos Svarstyklės gali suabejoti.

Skorpionas

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Avinas ir Liūtas

Kodėl? Iš pažiūros gali pasirodyti, kad Skorpionas ir Avinas puikiai sutaria dėl savo bendrų savybių, tokių kaip nuožmi nepriklausomybė ir būdo, kaip jiems patinka įveikti kliūtis.

Tačiau turint tokią galingą asmenybę, kaip ir jos, neilgai trukus jie pradės varžytis dėl aukščiausios vietos.

Santykiai turėtų būti dviejų žmonių partnerystė, tačiau Avinas ir Liūtas nori perimti vadžias šioje situacijoje.

Jie puikiai seksis draugystėje ar net jei seksu užsiims tik retkarčiais; tačiau bet kokie kitokie santykiai tarp jų baigtųsi blogai.

Jei esate santykiuose, jums reikia privatumo ir nepajudinamo lojalumo; todėl tikėtina, kad jums kils sunkumų ieškant kompromiso su didele ir dėmesį mėgstančia Liūto asmenybe.

Kai Liūtas šviečia savo nuostabia šviesa, jis gali jus išmušti, nes esate požemio valdovas.

Šaulys

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Jautis ir Vėžys

Kodėl? Jūs, Šauliai, esate tas, kuris mėgsta įvairovę ir naują patirtį, ir jums patinka galimybė užmegzti ryšį su kitais iš visų gyvenimo sričių.

Jums patinka vaidinti akimirksniu, o Jautis – ne. Žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra žinomi kaip realistiški ir pagrįsti, o jums patinka viską sujudinti ir išlaikyti įdomius dalykus.

Nors Šaulys ir Vėžys abu sugeba mylėti, netgi per daug mylėti, atrodytų, kad abu ženklai negali mylėti vienodai ar tuo pačiu metu.

Vėžiui reikia saugumo, kol jūs vystosi be galo. Dėl to galbūt net negalėsite atmesti galimybės, kad susitiksite su Vėžiu, nes pirmojo įspūdžio atmosfera gali tiesiog nesutapti.

Ožiaragis

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Avinas ir Liūtas

Kodėl? Ožiaragis, jus traukia ambicingi žmonės, tačiau užsispyręs Avinas gali jus suerzinti. Jūs abu turite kontroliuoti, kad galėtumėte daryti įtaką vienas kitam.

Dauguma žmonių ilgą laiką negali išlaikyti tokios įtampos.

Nepaisant to, kad jums patinka būti veržlaus ir susikaupusio žmogaus kompanijoje, gyva ir žaisminga Liūto energija gali išmėginti jūsų kantrybę.

Nerūpestinga Liūto prigimtis nelabai dera su rimta ir įprasta Ožiaragio pasaulėžiūra. Jūs sulaikysite vienas kitą ir pernelyg kritikuosite vienas kitą.

Vandenis

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Jautis ir Vėžys

Kodėl? Vandeniai, jūs nuolat žvelgiate į ateitį ir esate pasirengęs stačia galva pasinerti į naujus potyrius.

Tačiau kantrus ir pastovus Jautis mieliau renkasi viską savo tempu ir yra linkęs būti atsparus pokyčiams; tai gali nuliūdinti abi dalyvaujančias šalis.

Jautis nėra toks perspektyvus. Šių radikaliai skirtingų požiūrių į gyvenimą gali būti neįmanoma suderinti.

Kalbant apie ilgalaikius santykius, Vėžys per daug skiriasi nuo jūsų, kad viskas būtų lengva. Jūs esate per lėtas Vėžiui, kuris yra labiau lipnus.

Žuvys

Jūsų mažiausiai suderinami ženklai: Liūtas, Svarstyklės ir Žuvys

Kodėl? Kadangi esate labai jautrus ženklas, tikėtina, kad praleisite daug laiko, kad susigrąžintumėte Liūtą, kuris jus skriaudė ar neteisingai pasakė žodžius.

Nebent, žinoma, pavyks įtikinti šį Liūtą augti ir prisitaikyti. Šie santykiai turi potencialo, jei abi šalys nori vystytis kartu.

Jūs ir Svarstyklės turi daug svarbių savybių, įskaitant tai, kad jums abiem patinka būti įsimylėjusiems ir esate nepaprastai romantiški.

Kita vertus, būtent dėl ​​šių panašumų rizikuojate patekti į romantišką pavojaus zoną.

Jei neturite žmogaus, kuris galėtų įnešti į jūsų santykius įžeminančios energijos, galite lengvai pasiklysti savo jausmuose.

Nors gali būti, kad dvi Žuvys gali sukurti kažką tikrai puikaus, geriausia, jei ši pora kiltų iš Žuvų ir Žuvų draugystės. Kalbant apie romantiškus santykius, tai gali baigtis labai emocinga širdgėla.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: