Home Horoskopai Šie Zodiako ženklai greičiausiai bus jūsų didžiausi priešai

Šie Zodiako ženklai greičiausiai bus jūsų didžiausi priešai

by admin

Lygiai taip pat, kaip Betmenas turi Džokerį, o Supermenas – Lexą Liuterį, kiekvienas zodiako ženklas turi zodiako varžovą. Kas yra tavo didžiausias priešas pagal astrologiją?

Nepaisant to, kad būtų nuostabu, jei visi pasiektų bendrą sutarimą dėl visko, realiame pasaulyje viskas veikia ne taip.

Žmonės gali žiūrėti vienas į kitą su pagarba, meile, simpatijomis ar neapykanta; kai kurie žmonės netgi turi „mirtų priešų“.

Nors kai kurios emocijos, kurias jaučiame vienas kitam, yra veiksmų ar žodžių pasekmė, žmogaus asmenybė taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį plėtojant šiuos jausmus.

Astrologai mano, kad zodiako ženklas, po kuriuo gimėme, daro didelę įtaką tam, kas mes esame. Yra tam tikrų ženklų, kurie visiškai nesuderinami.

Skorpionai astrologijoje laikomi vienu iš daugiausiai pykčio turinčių ženklų, kurie dažnai nesutaria su kitais, todėl yra labai nedraugiški.

Avinai ypač pavojingi, kai viskas klostosi ne taip, kaip turėtų. Žemiau sužinokite, kuris zodiako ženklas laikomas jūsų „mirtinu priešu“.

Avinas

Blogiausias jūsų priešas: Dvyniai

Dėl savo nepriklausomybės ir užsispyrimo žmonės, gimę po šiuo zodiako ženklu, blogai sutaria su kitais, kurių gyvybingumas yra toks pat.

Tokio tipo žmonės jiems daro neigiamą poveikį, taip pat sukelia įtampą ir stresą. Žmonės, gimę po Dvyniais, dažniausiai turi permainingą prigimtį ir šiltus-šaltus santykius.

Jie dažnai įtraukia savo partnerius į emocines linksmybes, iš kurių Avinas gali ištrūkti tik su dideliais sunkumais.

Jautis

Blogiausias tavo priešas: Avinas

Būna situacijų, kai du panašios asmenybės žmonės gali būti patraukti vienas prie kito, tačiau yra ir situacijų, kai du panašios asmenybės žmonės gali vienas kitą atstumti, tokie yra Jaučio ir Avino santykiai.

Dėl jų užsispyrimo jie negali turėti harmoningų, meilių ir draugiškų santykių vienas su kitu.

Avinas niekada nepripažins, kad klydo, o Jautis visada primins apie jo trūkumus ar klaidas. Šie du veikėjai visada turi konfliktų.

Šie nesutarimai, jei jie lieka neišspręsti, ilgainiui perauga į mirtinus karo veiksmus, kurie gali pakenkti abiems žmonėms.

Dvyniai

Blogiausias jūsų priešas: Vėžys

Po šiuo ženklu gimusios tautos pasižymi stipriomis asmenybėmis ir yra žinomos dėl neapgalvotų pasirinkimų. Kita vertus, žmonės, kurių gimtadieniai patenka į Vėžio ženklą, yra ne tik savarankiški, bet ir linkę būti pernelyg emocingi.

Jie dažnai visiškai sutelkia dėmesį į save. Žmonės, gimę po Vėžio, yra linkę ginčytis su gimusiais po Dvyniais, nes Dvyniai mažai toleruoja konfliktus.

Kita vertus, Vėžius lengvai įskaudina Dvynių juokeliai, nes jie į save žiūri per rimtai. Gali atrodyti neįtikėtinai, kad dėl to kyla mirtinas priešiškumas, bet taip yra.

Vėžys

Blogiausias jūsų priešas: Skorpionas

Rūpestinga ir gailestinga Vėžių prigimtis, taip pat jų pirmenybė laisvalaikiui, optimizmas ir atsipalaidavimas yra savybės, kurios smarkiai skiriasi nuo jų priešų Skorpionų.

Jie laiko juos tamsiais, manipuliuojančiais ir netgi piktais tipais, todėl linkę jų vengti. Geriausias dalykas, kurį šie du veikėjai gali padaryti, yra vengti bet kokios draugystės ar darbo santykių.

Liūtas

Blogiausias jūsų priešas: Žuvys

Liūtui būdingas didelis pasididžiavimas ir nepaliaujamas kitų dėmesio bei patvirtinimo poreikis. Kita vertus, Žuvys yra labai švelnios ir vengia bet kokio dėmesio.

Dėl to šių dviejų visiškai nepanašių asmenybių sveikų santykių neįmanoma, daugiausia dėl to, kad Liūtas gali labai lengvai įskaudinti žmogų, gimusį po Žuvimis.

Be to, Žuvų pasyvumas ir ryški Liūto vaizduotė yra du dalykai, kurių Liūtas negali pakęsti, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl šie du ženklai gali sukelti rūstų priešiškumą.

Mergelė

Blogiausias jūsų priešas: Vandenis

Žmonės, gimę po šiuo zodiako ženklu, pasižymi griežtu charakteriu ir yra įsitikinę, kad jų požiūris į gyvenimo taisykles ir moralines vertybes, kuriomis vadovaujamasi, yra vienintelis teisingas.

Mergelėms sunku lygiuotis į Vandenį, nes atrodo, kad Vandeniai laikosi liberalesnės pozicijos, tačiau iš tikrųjų jos tikisi, kad visi kiti gyvens savo gyvenimu.

Mergelė ir Vandenis yra visiškos priešingybės. Vandenis yra tas, kuris atrodo nuotaikingas ir turi maištingą požiūrį į dalykus, priešingai nei Mergelė, kuri visada pirmiausia išžvalgys vietovę, prieš imdama ką nors kita.

Dėl didelių jų asmenybės skirtumų horoskopas numato, kad jie sudarys netinkamą porą. Daugeliu atvejų jie tampa blogiausiais priešais.

Svarstyklės

Blogiausias jūsų priešas: Ožiaragis

Svarstyklių ir po Ožiaragio ženklu gimusių žmonių savybės negali labiau skirtis viena nuo kitos, nepaisant to, kad jie gali sudaryti mylinčią ir suderinamą porą.

Priešingai nei Ožiaragiai, kurie mano, kad leisti laiką vienam yra vienas geriausių būdų išsaugoti savo psichinę sveikatą, Svarstyklės mėgaujasi kitų draugija ir yra priklausomos nuo aplinkinių paramos.

Ožiaragis visada yra apkrautas savo taisyklėmis ir lūkesčiais, o tai gali sukelti priešiškus santykius tarp jų.

Skorpionas

Blogiausias jūsų priešas: Šaulys

Žmonės, gimę pagal Skorpioną ir gimę po Šaulio ženklu, yra gana panašūs; tačiau jų derinys sukelia nepasitikėjimą Skorpionu, taigi ir įtampą.

Jie yra ir užsispyrę, ir kerštingi, o dėl savo sugebėjimo taip greitai įsiutinti, atrodo, kad jų nesutarimai po pradinio ginčo tęsiasi neribotą laiką.

Retai jie paleidžia praeitį ir atleidžia sau. Laikui bėgant tai gali sukelti mirtinus karo veiksmus.

Šaulys

Blogiausias jūsų priešas: Skorpionas

Vienintelis zodiako ženklas, kurį Šaulys laiko priešu, yra Skorpionas. Taip yra visų pirma dėl to, kad Skorpionai turi tendenciją nutempti Šaulį žemyn.

Jie bando juos kontroliuoti ir dažnai net bando jais manipuliuoti. Bene didžiausia jų priešiškumo priežastis yra ta, kad jie tikrai labai panašūs.

Ožiaragis

Blogiausias jūsų priešas: Svarstyklės

Žmonės, gimę po Ožiaragio ženklu, savo gyvenimo tikslo ieško savo darbuose, o jų gyvenimas nuolat kupinas įsipareigojimų ir tikslų.

Atsipalaidavęs Svarstyklių požiūris ir išsiblaškęs žvilgsnis labiau nei bet kas kitas erzins gimusius po šiuo ženklu. Žiūrint pro Ožiaragio objektyvą, Svarstyklės yra panašios į vaiką, kuris nežino, ko nori ar kaip ten pasiekti.

Labiausiai Ožiaragius erzina Svarstyklių neryžtingumas. Ožiaragis mielai purtytų Svarstykles ir ant jų šauktų – pagaliau pabusk!

Vandenis

Blogiausias jūsų priešas: Ožiaragis

Ožiaragis yra didžiulis priešas Vandeniui, kuris yra žinomas dėl savo originalumo ir kūrybiškumo. Šių dviejų visiškai unikalių ženklų požiūriai į pasaulį yra diametraliai priešingi vienas kitam praktiškai visais atžvilgiais.

Ožiaragiai yra taupūs finansų srityje, o Vandeniai mėgsta leisti pinigus iki brandos. Vandenis negali suprasti Ožiaragio mąstymo procesų.

Kadangi Ožiaragiai ir Vandeniai nesugeba užmegzti emocinio ryšio, todėl šis oro ženklas gali rodyti pavydo ir kartais paranojos požymius.

Žuvys

Blogiausias jūsų priešas: Šaulys

Žuvys yra zodiako ženklas, kuris erzina labiausiai, o dažniausiai tai yra Šaulys. Taip yra todėl, kad Žuvys yra žinomos kaip jautrios, į save žiūrinčios ir kūrybingos.

Labiausiai Žuvys vargina jų takto trūkumas ir besaikis juokavimas, žeidžiantis aplinkinių jausmus.

Jie mato juos kaip didžiausius egoistus ir taip išvysto savotišką panieką jiems.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: