Home Horoskopai Kokie džiaugsmai ir išbandymai laukia zodiako ženklų 2023 m. lapkričio 20–26 d.

Kokie džiaugsmai ir išbandymai laukia zodiako ženklų 2023 m. lapkričio 20–26 d.

by admin

Žvaigždės kiekvieną savaitę suteikia mums unikalių galimybių, ragina atkreipti dėmesį į skirtingas gyvenimo sritis. Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2023 m. lapkričio 20 d. iki 26 d. kiekvienam Zodiako ženklui žada įdomių pokyčių. Ką šiuo laikotarpiu mums ruošia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avino laukia darbinga, bet vaisinga savaitė. Pasinėrę į savo darbą jie pasieks finansinės sėkmės, ypač dėl gebėjimo dirbti komandoje. Romantiškos perspektyvos bus šiltos ir jaukios, tad palankios bus naujos pažintys ir nuotykiai meilėje.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis gali džiaugtis gerindamas savo karmą atsipalaiduodamas ir mėgaudamasis gyvenimu. Jų intuicija padės jiems naujose pastangose, nors jie ras laiko ir buities darbams, santykių gerinimui.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Savaitės pabaigoje Dvynių laukia palankios dienos asmeniniams pokyčiams ir atsipalaidavimui. Svarbu protingai išnaudoti laiką, nepasiklystant smulkmenose ir išlaikant savo motyvaciją.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Pavelas Globa Vėžiams pataria susitelkti į sunkų darbą, vengti atidėlioti. Jie pasieks sėkmės, tačiau svarbu sugebėti išlaikyti objektyvumą net ir pozityviomis akimirkomis, kai norisi tiesiog „atsijungti“ nuo pareigų.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai gali persvarstyti savo prioritetus, pakeisti veiklos sritį ar rasti naujų pasitenkinimo šaltinių. Meilėje laukia svarbūs, net lemtingi momentai.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms tai esminės sėkmės metas, tačiau jos turi išlikti pozityvios ir skirti dėmesio savo sveikatai. Jei energija yra tinkamo lygio, tada žmonės trauks prie jūsų.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės išmoks kantrybės spręsdamos problemas ir neatidėliodamos jų vėlesniam laikui. Savaitės pabaigoje jų laukia malonūs pokyčiai meilėje ir verslo gyvenime. Jei įmanoma, žvaigždės bus palankios jūsų kelionėms.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Stabili Skorpionų savaitė vėliau paryškins jų atsidavimą ir priėmimą, nors jie turi būti budrūs dėl toksiškų poveikių.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai turi išlikti stiprūs ir diplomatiški, neleisti priešams daryti įtakos jų psichikai. Tai taip pat puikus laikas naujoms pradžiai ir pokyčiams.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai raginami, jei įmanoma, atsikratyti visko, kas nemalonu, ir mėgautis laiku su artimaisiais. Jie taip pat džiaugsis finansinėmis investicijomis ir nustos daryti tai, kas jiems nepatinka.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai turi atleisti, išsivaduodami nuo negatyvo. Tai laikas naujiems pomėgiams, pažintims ir pokyčiams, kurie išryškins jų naują išvaizdą. Vandenio žodis dabar ypač galingas, nes žmonės tiesiogine to žodžio prasme žiūrės jiems į burną.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys gali leisti laiką naudingai, galvodamos apie savo ateitį, atsikratydamos praeities ir nekreipdamos dėmesio į kitų nuomonę. Tai palankus metas naujoms pradžiai ir žalingų įpročių atsikratymui.

JUMS TAIP PAT PATIKS