Home Horoskopai Kiekvieno zodiako ženklo gudrybės manipuliuoti kitais žmonėmis

Kiekvieno zodiako ženklo gudrybės manipuliuoti kitais žmonėmis

by admin

O jei tavimi manipuliuoja? Galbūt net nežinote apie tai. Kiekvienas zodiako ženklas turi savo neigiamų savybių, kuriomis galima manipuliuoti kitais žmonėmis.

Psichologai manipuliacinį elgesį apibrėžia kaip elgesį, kuris tarnauja arba yra skirtas kontroliuoti ar daryti įtaką kitiems subtiliai ir dažnai nesąžiningai ar savanaudiškai.

Nors dažnai pasiliekame žodį „manipuliuojantis“ apskaičiuodami tokius žmones kaip narcizai ir sociopatai, kiekvienas turi galimybę manipuliuoti kitais, kad gautų tai, ko nori.

Galite nesuvokti, kad kuo nors manipuliuojate, arba tiksliai nežinote, ką darote. Taip pat kai kuriais žmonėmis lengva manipuliuoti, o kiti yra atsparesni.

Kuris zodiako ženklas labiausiai manipuliuoja? Tai Skorpionas – labiausiai manipuliuojantis zodiako ženklas, nes Plutonas ir Skorpionas yra puikūs manipuliavimo elementai.

Tačiau svarbu pažymėti, kad tai tik neigiama energijos išeiga, o kiekvienas zodiako ženklas, stichija ir valdanti planeta taip pat turi ne tik neigiamą, bet ir teigiamą energiją. Kiekvienas zodiako ženklas vystosi, todėl mažiau tikėtina, kad jis parodys neigiamą energiją.

Papasakosiu apie visus Zodiako ženklus ir kaip jie manipuliuoja žmonėmis. Pradėsiu nuo svarbiausio manipuliatoriaus:

1. Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį daro Skorpionas, yra priversti visus galvoti, kad didžiausia klaida, kurią kada nors padarėte, yra prieštarauti Skorpionui ir reikalauti lojalumo, kad ir kas būtų.

Jie nori, kad patikėtumėte, kad galite juos prarasti, jei nepaseks jų pavyzdžiu. Visos paslaptys, kurias anksčiau patikėjote Skorpionui, nebegali būti laikomos konfidencialiomis ir jos gali jas paviešinti, jei nesate jų pusėje.

2. Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

Tokie oro ženklai kaip Dvyniai yra manipuliatyvūs dėl savo sugebėjimo įgauti kitų simbolių išvaizdą ir pasiekti sielą.

Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį daro Dvyniai, yra iškraipyti tiesą; kitaip tariant, jie meluoja. Jie gali racionalizuoti savo melą sakydami, kad tai yra didesnio gėrio labui ir nėra kitų galimybių, tačiau melą jie naudoja kaip būdą manipuliuoti kitais.

Jie gali pasakyti, kad ketina ką nors padaryti, bet visiškai neketina to daryti. Arba nurodykite, kad situacija yra baisi, nors iš tikrųjų taip nėra.

3. Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį Ožiaragis daro, yra priversti žmones jaustis kvailais.

Ožiaragis naudojasi savo žiniomis ir įgūdžiais, kad kažkas darytų tai, ko jis nori.

Priversdamas žmogų jaustis kvailu ir jam reikalingas patarimas, Ožiaragis gali priversti jį laikytis savo plano. Kai žmogus jaučiasi pajėgus ir stiprus, jis geriau sugeba atsistoti prieš Ožiaragį ir pasakyti „ne“, todėl šis Zodiako ženklas silpnina jo pasitikėjimą savimi ir juo manipuliuoja.

4. Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį Liūtas daro, yra sumažinti savo elgesį, elgdamasis nekaltai. Liūtai pasitiki savimi, tačiau kartais jų ego verčia daryti dalykus, kurie gali turėti neigiamų pasekmių kitiems.

Jei Liūtas daro ką nors, iš ko jis pats laimi, o kitas pralaimi, jis iš to išeina taip, kad tai būtų naudinga abiem.

5. Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys valdo Neptūnas, kuris „gali būti apgaulingas ir makiaveliškas.

Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį daro Žuvys, neprisiima atsakomybės už savo veiksmus.

Ne jie kalti, kad kažkas atsitiko ar kad kažkas nusiminė. Žuvys tiesiog užsiėmė savo reikalais ir buvo paskendusios mintyse. Kartais gali atrodyti, kad Žuvys nejaučia poreikio už nieką būti atsakingos, nes yra tokios kūrybingos ir ypatingos.

6. Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį daro Svarstyklės, yra apsimesti nekaltumu.

Kai Svarstyklės manipuliuoja, jos elgiasi taip, lyg nežinotų, kaip ką nors padaryti, arba neturėtų reikiamų įgūdžių, kad kažkas kitas tai padarytų už jas.

Kartais Svarstyklės prideda žavesio ir flirto, kad pasiektų dar geresnių rezultatų. Jei jie bus apkaltinti manipuliuojančiu elgesiu, jie žiūrės į nekaltas akis ir, atrodo, nesupranta, apie ką jūs kalbate.

7. Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Manipuliatyviausias Vandenio elgesys – pašnekovo ignoravimas.

Vieną akimirką jie yra šalia, laiku atsako į jūsų žinutes, o kitą – visiška tyla. Tai gali tęstis kurį laiką, o tada, kai jau esate beviltiškai nusiteikę ir siūlote viską, ką galite sugalvoti, kad juos susigrąžintumėte, Vandenis pasieks savo norą.

Galbūt net nesuvokiate, kad jumis manipuliuoja.

8. Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį Mergelė daro, yra pasyvi agresyvi.

Mergelė nėra tiesmuka savo troškimuose ir siekiuose. Jie ne visada atvirai kalba apie savo troškimus, tačiau daro užuominas ir neaiškius, pasyvius-agresyvius pasiūlymus, kad kiti manytų, jog idėja jiems kilo savaime ir Mergelė su tuo neturi nieko bendra.

Tai protinga ir tam tikra prasme šiek tiek nesąžininga.

9. Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį daro Šaulys, yra pernelyg malonus.

Jums gali kilti klausimas, kaip toks pernelyg gražus elgesys gali būti manipuliuojantis, tačiau faktas yra tas, kad jie elgiasi pernelyg maloniai, kad pasiektų rezultatą.

Jei jiems reikia apipilti tave atsargiai, kad tu ką nors padarytum už juos, Šaulys tai padarys. Tikras gerumas yra kažkas, kas daroma nenorint nieko gauti mainais, tačiau už gerumą gali tekti sumokėti.

10. Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį daro Vėžys, yra padėties pateikimas katastrofiškoje šviesoje.

Tai nėra melas ar aukos vaidinimas; tai tik tam, kad susidarytų įspūdis, kad viskas yra daug blogiau, nei yra iš tikrųjų. Jiems ne tik liūdna, kai partneris su jais išsiskiria; jie yra sugniuždyti ir įsitikinę, kad niekada neberas meilės. Kiekvienas, kuris yra Vėžio sielvarto liudininkas, padarys viską, kad jis jaustųsi geriau.

11. Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį daro Jautis, yra kaltės jausmas.

Jie gali vaidinti auką, papasakoti verkšlenimą ar net nieko nesakyti, bet atrodyti taip, lyg būtų sumušti viso pasaulio. Jie yra vieni stipriausių žmonių pasaulyje ir žino, kaip atsistoti ant kojų.

Jei jie žaidžia aukos korta, greičiausiai tai yra manipuliavimas kitais.

12. Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Aviną valdo Marsas. Labiausiai manipuliuojantis dalykas, kurį daro Avinas, yra nuolat jus varginti, jei Avinas nori, kad jūs ką nors padarytumėte dėl jo.

Jie manipuliuoja ta prasme, kad yra neatlaidūs ir nepasiduos. Jie yra užsispyrę ir agresyvūs, todėl nesijaudina, kad bus suvokiami kaip stumdomi.

Jie gali slėpti savo užsispyrimą po šypsenomis ir linksmybėmis, tačiau neapsigaukite – jie nesustos, kol nepadarysite to, ko nori.

Svarbu pažymėti, kad ne visi kiekvieno ženklo atstovai turi šias savybes, o kiekvienas žmogus yra unikalus savo elgesiu. Tačiau pastebėję panašių bruožų pas save, būkite budrūs ir imkitės būtinų priemonių apsisaugoti.

Svarbu atsiminti, kad manipuliavimas yra neteisingas ir savanaudiškas elgesys, kenkiantis santykiams ir pasitikėjimui. Pastebėjus tokį elgesį aplinkiniams, svarbu būti budriems ir apsisaugoti nuo manipuliacijų nustatant ribas ir stojant už save.

Kritinis mąstymas ir gebėjimas atpažinti manipuliacinę taktiką padės nepasiduoti zodiako ženklų gudrybėms ir išlaikyti savarankiškumą. Nepamirškite, kad abipusė pagarba ir sąžiningumas yra sveikų santykių pagrindas ir to reikia stengtis nepatekti į manipuliacijų tinklą.

JUMS TAIP PAT PATIKS