Home Horoskopai Savaitės horoskopas pagal Taro kortas: kuriems Zodiako ženklams pasiseks

Savaitės horoskopas pagal Taro kortas: kuriems Zodiako ženklams pasiseks

by admin

Horoskopas pagal Taro kortas, lapkričio 20-26 dienomis, kai kurių Zodiako ženklų atstovams žada didžiulę sėkmę. Vieniems pavyks atsikratyti problemų, o kitiems pasiseks meilėje.

Ką žada horoskopas pagal Taro kortas kiekvienam zodiako ženklui.

Avinas

Nauja savaitė atneš sunkių pasirinkimų. Galite suprasti, kad esate nepatenkinti savo darbo rezultatais. Tokiu atveju turėsite nuspręsti, ką daryti toliau. Ir jei jums nebus skirta pakankamai pagyrimų, išsivystys „puikaus studento sindromas“, kuris neleis jums tinkamai įvertinti viso nueito kelio.

Jūs neturėtumėte savęs kankinti. Stenkitės daugiau dėmesio skirti bendravimui su žmonėmis. Pasikalbėkite su aplinkiniais ir tuomet suprasite, kad jūsų išsigelbėjimas yra komandinis darbas.

Jautis

Artimiausiomis dienomis galite atsidurti vieni. Ir tai neturėtų jūsų nuliūdinti. Pasinaudokite akimirka, pasistenkite mėgautis atostogomis ir užsibrėžkite naujus tikslus.

Neturėtumėte pasiduoti nevilčiai ir nuoboduliui. Tikriausiai norite sugrąžinti žmogų į savo gyvenimą. Tačiau pagalvokite, ar jums to tikrai reikia dabar.

Dvyniai

Nauja savaitė suteiks neįtikėtinos sėkmės. Būsite labai laimingi, jei nuspręsite pradėti naują gyvenimą. Būkite dėkingi už viską, kas jums nutinka.

Svajokite ir neapsiribokite smulkmenomis. Turite galimybę bet kurį savo planą paversti realybe. Nepamirškite apie meilę ir eikite į priekį užtikrintai.

Vėžys

Liksite maloniai nustebinti. Nauja savaitė teiks tik džiaugsmą, grakščiai išlyginsite visus nelygumus ir suprasite, kad šalia jūsų – išties malonus žmogus. Jis ištirpdys tavo širdį ir padės su viskuo susidoroti.

Tikriausiai kada nors turėsite veikti kaip mentorius. Duokite išmintingų patarimų ir skirkite laiko palaikyti ką nors, kuriam to reikia. Nustebsite supratę, kad jūsų patirtis yra nepaprastai vertinga.

Liūtas

Turėsite sunkiai dirbti ir dėti maksimalias pastangas. O jei pavyks ir nepasiduosite, finale jūsų laukia neįtikėtinas rezultatas. Sunkus darbas atsipirks ir jūsų lauks sėkmė.

Tačiau nemanykite, kad jums pavyks pasiekti jackpotą. Šią savaitę reikia perjungti pavaras, pamiršti pinigus ir pagalvoti, kas yra daug brangiau už banknotus. Nuo finansinių klausimų pereiti prie kitų klausimų nebus lengva, pasiruoškite tam.

Mergelė

Galėsite tvarkyti ne tik savo gyvenimą. Kažkuriuo metu perimsite vadeles ir turėsite galimybę tapti lyderiu ne tik darbe, bet ir namuose. Elkitės su tuo atsakingai, neskubėkite priimti sprendimų.

Nepamirškite klausytis savo širdies. Meilė padės išvengti klaidų. Būkite viršininku ir prisiminkite, kaip svarbu vertinti kitų žmonių jausmus.

Svarstyklės

Nauja savaitė suteiks jums retą galimybę. Galėsite parodyti visus savo talentus ir nustebinti visus aplinkinius. Nebijokite daryti taip, kaip norite. Kelionės pabaigoje tikrai nesigailėsite, kad leidote sau rinktis tarp to, ko norite, ir to, ko reikalauja kiti.

Aplink jus viešpataus šventinė atmosfera. Nebijokite šio jausmo. Mėgaukitės gyvenimu, jei tikrai to norite. Jei nori užsidaryti savyje, užsidaryk savyje.

Skorpionas

Jūsų laukia staigmena, bet tai gali būti nemalonu. Greičiausiai teks taisyti kitų klaidas ir prisiimti atsakomybę už veiksmus, kurie neturi nieko bendra su jumis.

Padarykite viską, ką galite, o tada leiskite sau pailsėti. Neleiskite žmonėms peržengti jūsų ribų. Nenuleiskite atsargumo net tada, kai atsipalaiduojate.

Šaulys

Jūs esate pagrindinis savaitės laimingasis. Bus tiek daug džiaugsmingų įvykių, kad galite susipainioti. Tačiau nerimauti neverta, leisti laiką mėgaujantis laime.

Atėjo laikas išeiti iš duobės, kurioje slėpėtės nuo išorinio pasaulio. Išeik į pasaulį ir pasikalbėk su žmonėmis. Kažkuriuo metu jums atrodys, kad esate pasiruošęs grandioziniam proveržiui, tačiau nereikia skubėti, gyventi šia akimirka.

Ožiaragis

Tikriausiai jūsų laukia praeities vaiduokliai. Galite suprasti, kad esate nepatenkinti savo veiksmais ir sprendimais. Tačiau neturėtumėte savęs kankinti. Jūs negalite pakeisti to, kas jau įvyko.

Stenkitės rasti pusiausvyrą ir netrikdyti savo vidinės harmonijos su negatyvumu. Padarykite išvadas ir nesigilinkite į blogus dalykus. Ši savaitė jums neatneš naujų sukrėtimų, todėl neturėtumėte gadinti savo gyvenimo mintimis apie ką nors liūdno.

Vandenis

Į jūsų gyvenimą įsiveržs didžiulis džiaugsmas. Pozityvumas jus visiškai apims, jūsų laukia sėkmė asmeniniame gyvenime. Niekas nesugadins jūsų nuotaikos, savaitė bus išties pasakiška.

Būkite kūrybingi, leiskite laiką su draugais. Neturėtumėte reaguoti į tuos, kurie bando jus apkrauti savo problemomis. Galvok tik apie save.

Žuvys

Nauja savaitė tikriausiai jus nuvils. Suprasite, kad ne visada galite greitai pasiekti tai, ko norite, ir gauti atsakymus į savo klausimus. Tačiau nenusiminkite.

Stenkitės būti kantrūs ir nedaryti klaidų. Padarykite trumpą pertraukėlę ir stebėkite viską, kas vyksta iš šalies. Taip galėsite rasti tinkamą sprendimą ir nesuklysti.

JUMS TAIP PAT PATIKS